×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34823

 • Postime: 2173

#700 ne: 27-09-2010, 13:32:07
paske zene merimange me duket hmmmmm:

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 06-10-2010, 17:47:11
Fabio  dhe Kijameti ...

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 06-10-2010, 20:10:39
Smiley-in  e ka pare njeri .... :S

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 06-10-2010, 20:13:08
jam i ri per mua te tere te humbur jane ketu :D :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 06-10-2010, 22:07:29
alegri ...jemi si thengjinjt ne ...duket sikur humbasim :D Mirese na erdhe njehere

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 06-10-2010, 22:31:31
shaqja dhe shaska :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 07-10-2010, 13:28:08
shaqja dhe shaska :)

ketu jemi  :engjell:   na ka humb titi spo e gjejm askund :P

 • Postime: 567
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 08-10-2010, 12:25:21
...ehhhh ma kujtuat Smileyn..rahmet paste..ka qene shpirt njeriu :perqafim

Pse qfar i  ka ndodhur smileyt...me kujtohet edhe mua kjo smiley?

 • Postime: 567
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 08-10-2010, 12:30:53
Përshëndetje (kære ven).
Na mbulon ndonjëherë pluhuri i haresës...
[/qu

 :P :D po ja qe edhe mua me pat mbuluar ai pluhur  hmmmjo)) por e pastrova prap dhe mu kujtuat... :ide ciao)

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 08-10-2010, 14:32:24
Ka humb krejt kengaime  :(

 • Postime: 2173

#710 ne: 09-10-2010, 18:48:56
Pse qfar i  ka ndodhur smileyt...me kujtohet edhe mua kjo smiley?
.........eshte martuar e shkreta :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 10-10-2010, 14:14:55
Shejtane??

 • Postime: 567
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 23-10-2010, 02:44:24
.........eshte martuar e shkreta :D


Eeeehh po siq thuhet jetoi jetoi dhe u martua :D

 • Postime: 1498

#713 ne: 28-10-2010, 16:42:27
kenga dhe kjameti......

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#714 ne: 28-10-2010, 18:51:36
kijameti dhe kenga! :D

 • Postime: 12743

#715 ne: 29-10-2010, 14:09:38
UNe me duket kisha humb...apo s'ma ka ni kush mungesen.....

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 29-10-2010, 14:13:47
une ta kisha ndi po tani s'ma ndi hic. :P LOL

 • Postime: 12743

#717 ne: 29-10-2010, 14:18:28
he mos bej kshu edhe ti...se vetem ty po te mbaj mend ...te tjeret hic hahahaha

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 29-10-2010, 14:20:39
qarkullim me emra te rinj eshte se ata qe kene qene po ata jane akoma :P :P

 • Postime: 12743

#719 ne: 29-10-2010, 14:22:13
ne mbetem Stoik more...po me keto nofka pffffffff ....jena bo monoton prandaj si mungojme kujt ahahahah

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#720 ne: 30-10-2010, 13:20:46
Vox e Kijameti! :D

 • Postime: 2173

#721 ne: 03-11-2010, 16:07:05
tani vetem njera ngelet e humbur se misheli u kthy.. :perqafim

 • Postime: 12743

#722 ne: 03-11-2010, 16:09:11
ajo nuk vjen direkt...vjen nepermjet meje...kapishhhh

 • Postime: 2173

#723 ne: 03-11-2010, 16:10:40
do me thuash ne mp se si e ka punen se jam bere shume kurioz per mungesen e saj ..te lutem  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#724 ne: 03-11-2010, 16:11:48
jo jo eshte sekret....bile bile in a high level  :D

Temat e fundit