Forumistat e humbur - 29 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 40343

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#700 ne: 27-09-2010, 13:32:07
paske zene merimange me duket hmmmmm:

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 06-10-2010, 17:47:11
Fabio  dhe Kijameti ...

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#702 ne: 06-10-2010, 20:10:39
Smiley-in  e ka pare njeri .... :S

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#703 ne: 06-10-2010, 20:13:08
jam i ri per mua te tere te humbur jane ketu :D :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#704 ne: 06-10-2010, 22:07:29
alegri ...jemi si thengjinjt ne ...duket sikur humbasim :D Mirese na erdhe njehere

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#705 ne: 06-10-2010, 22:31:31
shaqja dhe shaska :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#706 ne: 07-10-2010, 13:28:08
shaqja dhe shaska :)

ketu jemi  :engjell:   na ka humb titi spo e gjejm askund :P

 • Postime: 567
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#707 ne: 08-10-2010, 12:25:21
...ehhhh ma kujtuat Smileyn..rahmet paste..ka qene shpirt njeriu :perqafim

Pse qfar i  ka ndodhur smileyt...me kujtohet edhe mua kjo smiley?

 • Postime: 567
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#708 ne: 08-10-2010, 12:30:53
Përshëndetje (kære ven).
Na mbulon ndonjëherë pluhuri i haresës...
[/qu

 :P :D po ja qe edhe mua me pat mbuluar ai pluhur  hmmmjo)) por e pastrova prap dhe mu kujtuat... :ide ciao)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 08-10-2010, 14:32:24
Ka humb krejt kengaime  :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#710 ne: 09-10-2010, 18:48:56
Pse qfar i  ka ndodhur smileyt...me kujtohet edhe mua kjo smiley?
.........eshte martuar e shkreta :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 10-10-2010, 14:14:55
Shejtane??

 • Postime: 567
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#712 ne: 23-10-2010, 02:44:24
.........eshte martuar e shkreta :D


Eeeehh po siq thuhet jetoi jetoi dhe u martua :D

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#713 ne: 28-10-2010, 16:42:27
kenga dhe kjameti......

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#714 ne: 28-10-2010, 18:51:36
kijameti dhe kenga! :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#715 ne: 29-10-2010, 14:09:38
UNe me duket kisha humb...apo s'ma ka ni kush mungesen.....

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#716 ne: 29-10-2010, 14:13:47
une ta kisha ndi po tani s'ma ndi hic. :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#717 ne: 29-10-2010, 14:18:28
he mos bej kshu edhe ti...se vetem ty po te mbaj mend ...te tjeret hic hahahaha

 • Postime: 7517
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#718 ne: 29-10-2010, 14:20:39
qarkullim me emra te rinj eshte se ata qe kene qene po ata jane akoma :P :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#719 ne: 29-10-2010, 14:22:13
ne mbetem Stoik more...po me keto nofka pffffffff ....jena bo monoton prandaj si mungojme kujt ahahahah

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#720 ne: 30-10-2010, 13:20:46
Vox e Kijameti! :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#721 ne: 03-11-2010, 16:07:05
tani vetem njera ngelet e humbur se misheli u kthy.. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#722 ne: 03-11-2010, 16:09:11
ajo nuk vjen direkt...vjen nepermjet meje...kapishhhh

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#723 ne: 03-11-2010, 16:10:40
do me thuash ne mp se si e ka punen se jam bere shume kurioz per mungesen e saj ..te lutem  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#724 ne: 03-11-2010, 16:11:48
jo jo eshte sekret....bile bile in a high level  :D

Temat e fundit