×
Hyrja
Profili

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 34847

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 10-05-2011, 10:50:01
Ortak ku je ore ti?.....


Humbin humbin disa nganjehere  :P

erdhaaaa  :perqafim

 • Postime: 12234

#751 ne: 10-05-2011, 17:23:34
Burrriii, me ka humbur!  :P


Nncncncncn...tash te bjen ne mend burrii eee... :P :D


Ortake eja sot e kercejme ate napolon dreqin... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#752 ne: 10-05-2011, 20:30:04
Me mire vone se asnjehere :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#753 ne: 11-05-2011, 00:01:00
delja qe largohet nga kopeja  eshte dashnorja e ujkut :D

 • Postime: 5022
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 11-05-2011, 11:18:31
ku je bre ortak se ke humb krejt ? :D

si i ke punt me bjondet a po te nigjojn ? :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 11-05-2011, 11:54:33
kush jane keta?

 • Postime: 4261

#756 ne: 11-05-2011, 13:27:10
Ka shum bjonde kendej :D


 • Postime: 12234

#757 ne: 11-05-2011, 13:29:06
ku je bre ortak se ke humb krejt ? :D

si i ke punt me bjondet a po te nigjojn ? :D


Po ore po here bjondet here bryunet...... :D

 • Postime: 1751
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 04-06-2011, 02:43:51
E gjeta rrugen :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 04-06-2011, 11:36:00
parloté xh polici te solli prej dore :D

 • Postime: 2173

#760 ne: 07-06-2011, 11:54:50
 mami i  ketij siper..ka kohe qe ka humbur..me duket se e kishte Shamikuqja hmmmmm:

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 09-06-2011, 01:38:42
me ka humbur Thugette_Girl , MistreciaTironse , Rrushjaaa  ,  Lisa  dhe disa qe spo ja mbaj mend pseudonimet

ju lutmi shum nese i ka pare kush te me njoftoi
FLM Per mirkuptimin :D

RESPEKTE

 • Postime: 266

#762 ne: 09-06-2011, 12:35:20
O plako kan hy ke kopshi im tu vjedh kumlla shinje dhe nuk ti leshoj po nuk me prashiten misrin.

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 09-06-2011, 19:18:06
Erela-en kush e ka pare :D

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#764 ne: 10-06-2011, 06:46:45
O plako kan hy ke kopshi im tu vjedh kumlla shinje dhe nuk ti leshoj po nuk me prashiten misrin.

mos ke dhe makinen e prishme re me ta rregullu icik mrapakolpin

 • Postime: 266

#765 ne: 10-06-2011, 21:29:10
Plako nuk qeke nga ata qe ta han pula mutin ke bytha ,po ne tironsat nuk themi stalone por hamshor a harrova makinen e kam top  ;) na bo te fala katunit :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#766 ne: 11-06-2011, 10:56:52
  Me ka humbur Stefi.Kush din dicka per te ka shperblim :)

Hahahahhaha ketu me ke Hektor ja e gjeta rrugen  :perqafim

 • Postime: 4261

#767 ne: 11-06-2011, 11:57:27
Shyqyr qe e paske gjete rrugen ma ne fund :-*

 • Postime: 12743

#768 ne: 13-06-2011, 16:43:40
Hahahahhaha ketu me ke Hektor ja e gjeta rrugen  :perqafim

bir o zot kush me erdhi mua hahahahahha...ec te te gush i cike o shtrige :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#769 ne: 13-06-2011, 18:31:34
edhe xhaxhit nuk ja benin pritjen si ju stefit :D

 • Postime: 2173

#770 ne: 14-06-2011, 12:20:34
bir o zot kush me erdhi mua hahahahahha...ec te te gush i cike o shtrige :perqafim
....se mos.. ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#771 ne: 15-06-2011, 22:49:51
bir o zot kush me erdhi mua hahahahahha...ec te te gush i cike o shtrige :perqafim

Hahahahaha erdha erdha ja me gush tani :P  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 12743

#772 ne: 16-06-2011, 09:05:21
e boll me boll se mbetem me gushat varur hahahha

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 27-06-2011, 18:21:31
    E shyqyr qe ju gjeta ju dy tiranse,me paska marre malli per ju :) :perqafim

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#774 ne: 27-06-2011, 18:28:29
ERELA ku ke humbur mi eja shpejte se........ :)

Temat e fundit