Forumistat e humbur - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 35436

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#775 ne: 28-06-2011, 09:12:46
:perqafim shoku :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 28-06-2011, 13:01:28
ku humbe mi se desh me ra pika :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 28-06-2011, 13:02:54
pse keshtu ti?

 • Postime: 12743

#778 ne: 28-06-2011, 13:07:20
    E shyqyr qe ju gjeta ju dy tiranse,me paska marre malli per ju :) :perqafim

uaaaa Hektor edhe mua me ka marr malli , e meqe ma kujtove ta marr i here ne tel kete kingen se kam do porosi..... :perqafim edhe nga mua

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 28-06-2011, 13:26:55
pse keshtu ti?
po ndihet mungesa jote pse nuk beson ti mir pra 2 pika :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 28-06-2011, 13:30:32
cfare te mungon nga une :D ??

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 28-06-2011, 13:33:38
cdo gje dhe asgje :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#782 ne: 28-06-2011, 13:42:56
e pra :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 28-06-2011, 13:55:47
bej shaka :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#784 ne: 30-06-2011, 13:33:44
Kenga, Parlota............  :perqafim

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#785 ne: 08-07-2011, 18:06:00
Kenga, Parlota............  :perqafim

Këndej rrotull jam, por nuk kam shumë kohë për aktivitet në forum.... perq

 • Postime: 2173

#786 ne: 20-07-2011, 10:24:58
tani e kam seriozisht kete qe po shkruaj meposhte:
-qe ne kohen qe kam hyre per here te pare ne kete forum(komplet aksidentalisht..) me duket se e ndjej mungesen e Capkenes,Smiley.... :perqafim

per mua dhe per momentin keto 2 mungesa i ndjej me teper e kam fjalen.. hmmmmm:

 • Postime: 12743

#787 ne: 21-07-2011, 16:56:47
Ouuuuuu.....e shtove edhe nje ne liste eeeeeee....

ik ere dreq LOL kur do me bo edhe ti Harem ndjenjash LOL

 • Postime: 2173

#788 ne: 22-07-2011, 12:24:10
oooooo mishel ke nje moskeqkuptim mesa shoh..une them i mungojne forumit dhe jo mua ;)


dmth flas si forumist :D

 • Postime: 12743

#789 ne: 22-07-2011, 12:37:32
ahhh me verte/////

 • Postime: 2173

#790 ne: 22-07-2011, 12:39:02
po te jete puna si person kam ndjenja  dhe preferenca te tjera ne raport me femrat e forumit..te cilat pak i kam shprehur qarte dhe pak me nenkuptim dhe shumicen nuk e kam shprehur akoma :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 22-07-2011, 12:40:24
per esempio ^o) :

 • Postime: 2173

#792 ne: 22-07-2011, 12:41:44
ehhh..sa kohe e durim me duhet per ta shpjeguar hmmmmm:

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 22-07-2011, 12:43:46
leje fare se ti te qelb muhabetin fare

 • Postime: 2173

#794 ne: 22-07-2011, 12:45:51
qetesohu se me nerva nuk rregullon gje..perkundrazi prish edhe ato pak gjera qe rregullon :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 22-07-2011, 12:46:40
hhhahahahahaah e kush tha qe jam me nerva thjesht me ty humbas pak durimin se i ster-ster hollon gjerat :D

 • Postime: 2173

#796 ne: 22-07-2011, 12:48:15
pse ti do trashesi ne muhabet apo hollesi? ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 22-07-2011, 12:49:28
:D :D ahhh kaqol kaqol e dua te trashe muhabeti se shume te tholle e ke ti :D

 • Postime: 2173

#798 ne: 22-07-2011, 12:51:33
:D :D ahhh kaqol kaqol e dua te trashe muhabeti se shume te tholle e ke ti :D
...une i zoteroj te dy parametrat por preferoj me teper te perdore pjesen e holle :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 22-07-2011, 12:52:59
e pra e me pjesen e holle te muhabetit tat na lodhe :D  nderro muhabetin trashe pak :D

Temat e fundit