Forumistat e humbur - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Forumistat e humbur

Forumistat e humbur

· 1097 · 41735

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#800 ne: 22-07-2011, 12:54:54
pikerisht kete metode ndjek..pjesen e holle ne fillim pastaj vjen e trasha.. ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 22-07-2011, 12:57:15
nderkohe jane zhdukur te gjitha :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 22-07-2011, 13:10:50
forumistat nuk jane zhdukur qymen e kane nderru por zakonin jo :P :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#803 ne: 23-07-2011, 02:31:00
KUSH KA HUMBUR TA GJEJM CIK SHPEJT E SHPEJT

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#804 ne: 25-07-2011, 15:04:29
forumistat nuk jane zhdukur qymen e kane nderru por zakonin jo :P :P
..sado ta ndrrojne qimen..veglat njelloj i kane :-[

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#805 ne: 28-07-2011, 15:04:34
ku eshte Milito??? po spring ?  :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#806 ne: 29-07-2011, 11:46:52
te doli gjumi ty? :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 29-07-2011, 12:25:11
ku eshte Milito??? po spring ?  :(
gjalle qenke akoma ti :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#808 ne: 03-08-2011, 10:18:36
... dhe.... hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#809 ne: 03-08-2011, 10:45:15
tani e kam seriozisht kete qe po shkruaj meposhte:
-qe ne kohen qe kam hyre per here te pare ne kete forum(komplet aksidentalisht..) me duket se e ndjej mungesen e Capkenes,Smiley.... :perqafim

per mua dhe per momentin keto 2 mungesa i ndjej me teper e kam fjalen.. hmmmmm:

ajo e para erdhi dhe ti nuk dite ta dallosh LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#810 ne: 03-08-2011, 12:11:41
nuk shikon dot pa gjyslyke ai :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#811 ne: 03-08-2011, 12:18:14
qorr bibe mer ti :P

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 03-08-2011, 12:22:57
nuk shikon dot pa gjyslyke ai :D

Pse dhe ju nga jugu Gjyslyke i thoni syzeve  :D

Kam nje shok shkodran dhe njeher duke bere muhabet ai permendi Gjyslyket, une ne bote se merrja vesh se per cfare e kishte fjalen, ndejta shume minuta duke e degjuar dhe ne fund i thashe se cfare jane keto Gjyslyket se nuk e kam iden se per cfar po flet  :P

Sa per forumistat e humbur Macoku ka humb e njeh Lefteri ate  :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 03-08-2011, 12:30:11
po ashtu ju thomi pse ju nga shqiperia mesme si ju thoni   mjep pak ato kater syte :D

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#814 ne: 03-08-2011, 13:08:41
Ka humb Anesaa edhe Mozaa... :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#815 ne: 03-08-2011, 13:38:04
ehhh..ato jane bere me nga 5 kalamaj tani :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#816 ne: 03-08-2011, 13:46:41
 hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#817 ne: 03-08-2011, 13:47:06
erdhi njera me duket :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#818 ne: 03-08-2011, 13:47:37
 :P LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#819 ne: 03-08-2011, 13:48:33
do ndalosh apo do vazhdosh fluturimin hmmmmm:

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#820 ne: 03-08-2011, 13:49:07
do vazhdoj fluturimin  :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#821 ne: 03-08-2011, 13:49:54
hiq preshin moj se nuk eshte mire ta mbash ne fluturim :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#822 ne: 03-08-2011, 13:50:39
hiq preshin moj se nuk eshte mire ta mbash ne fluturim :P

me mua e pati ti shoku nga Patosi ? hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#823 ne: 03-08-2011, 13:51:42
me gjithe ata/ato qe fluturojne.. :P

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#824 ne: 03-08-2011, 13:52:41
me gjithe ata/ato qe fluturojne.. :P
mbaje ta kesh per vete ate llafin  :P

Temat e fundit