Ftoj per kafe ose caj... - 41 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134888

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 13-05-2008, 16:01:50
Beeeeeeeeeeeeeeee hahahaha po beqo jam mo beqo, hajde me uro tani  :D

 • Postime: 1460

#1001 ne: 13-05-2008, 16:10:01
O Tipi kjo tipja e dashka kafene me bisht LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#1002 ne: 13-05-2008, 16:13:50
Beeeeeeeeeeeeeeee hahahaha po beqo jam mo beqo, hajde me uro tani  :D
Hajde ne dasëm te kalamajve atëherë. LOL LOL LOL

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1003 ne: 13-05-2008, 23:55:59
Trendafilin e kuq  edhe Charlin se gjynah,,,,

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 14-05-2008, 08:34:30
Dreamm, Mishel, Trendafil, hajdeni te pime kafen se po jua bej gati.
Jeni zgjuar nga gjumi ?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 14-05-2008, 08:48:54
Une po. Jan zgjuar te tjeret? :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1006 ne: 14-05-2008, 09:16:30
Trendafil ja ku e ke gati  kafe)) ja dhe nje per mua kafe)).
Kur te vijne te tjeret e kerkojne vete ato po he.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 14-05-2008, 09:21:08
Mire e ke ti :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1008 ne: 14-05-2008, 09:23:03
Hajt na befte mire ne te dyjave  perq

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 14-05-2008, 09:24:18
Ishalla :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 14-05-2008, 09:29:08

  Ju befshin mire ju te dyave kafet, ma beni edhe mua nje.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 14-05-2008, 09:34:11
Miremengjes Hektor, ta bej shoqja jote kafen, ja tek e ke  kafe))
Te befte mire.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 14-05-2008, 09:35:09
Ma nxori gjumin ajo kafja. Thnx Stefi :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1013 ne: 14-05-2008, 09:42:00
Te lutem trendafil, i kam marre persiper kafet e mengjesit une pa merak, sa here te duash me thuaj se nuk pertoj  :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1014 ne: 14-05-2008, 10:13:33

  Kismet neser ne mengjes ua bej une nga nje dhe do ju ngopi me llafe.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1015 ne: 14-05-2008, 10:55:23
Te lumte keshtu behet, atehere neser i presim nga ty kafet, se mos harrosh mo ?

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 14-05-2008, 11:16:23

  Vetem me nje kusht:Te jesh ti prezent dhe te llafosemi.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 14-05-2008, 15:29:17
Patjeter  ;) atehere takimi ne 8 e 30 ok  :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1018 ne: 15-05-2008, 07:29:14
 
Miremengjes si keni fjetur.
Ja kafet e unë patjetër më duhet te shkoj,kerkoj ndjesë.Ju puthe te gjithave,Stefin me gjatë.http://

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1019 ne: 15-05-2008, 07:40:09

  Ku jeni te dashurat e mia ika une

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 15-05-2008, 08:28:15
Hektor thnx per kafen, je shume i mire, apo c'te shijon kur e gjen kafen gati sapo je zgjuar  :D
Hajde me vone se ta bej une tjetren  :perqafim
Trendafil hajde ti pime bashke kafet e Hektorit  :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1021 ne: 15-05-2008, 09:22:20
Ja ktu jam une. Ke kafe per mua ti Hektor? :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 16-05-2008, 08:12:11
Mgjesi popull. Kush eshte per kafe ne keto momente? :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1023 ne: 16-05-2008, 08:14:50
Miremengjesi te gjitheve.
Une jam per kafe trendafil, se nuk po i mbaj dot syte hapur.
Do na i besh ti sot ? :perqafim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 16-05-2008, 08:17:39
Patjeter. Gati eshte. Si u gdhive ti? :perqafim

Temat e fundit