Ftoj per kafe ose caj... - 42 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136733

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1025 ne: 16-05-2008, 08:22:33
Une cope-cope jam, me mire po pi nje caj tani qe u kujtova se jam komplet e bllokuar, qenkem ftohur keq me sa duket ( ne tajare jam ftof  :D)
Ty si te shkoi nga dje ?  :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 16-05-2008, 08:28:33
Cka po mire te themi. Ku ishe mbreme ti? Shikove ndeshjen? :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1027 ne: 16-05-2008, 08:33:09
Jo, dje mu prishen planet qe kisha se me ftuan ne nje dreke ditelindje dhe mgela aty deri ne darke, kam dale nga shtepia ne oren 7 per te ardhur ne pune dhe kam shkuar ne shtepi ne 23.
Uff nuk isha ne gjendje per asgje me e me zuri gjumi.
Ta ftojme dhe Mishelin me dreamm pre kafe ? ku jane ato ?

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 16-05-2008, 08:38:34
Nuk di une. Ato s'degjohen fare. :D

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1029 ne: 16-05-2008, 12:55:54
Kush do na e beje nje kafe se na ka shku amperi aty ku s'mban me. :P

#1030 ne: 16-05-2008, 13:00:26
une jo . une dua te ma sjelle tani dikush ketu ne shtrat bile qe te ngrihem.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1031 ne: 16-05-2008, 13:29:51
Kush do na e beje një kafe se na ka shku amperi aty ku s'mban me. :P

a ke ndonje kerkese tjeter? :D :D

hajdeni nga une ju njehere...kaffet kjo lulekuqja meqe eshte me e vogla.. :)

Warning:  Jo fjale te pista :D

#1032 ne: 16-05-2008, 14:11:41
ah po kthehem mrapsht se me kete kriterin e funit ma ke lli. se nuk rri dot pa thene sidomos kur me thone kujdes . nejse une po shkoj ta pi me shoqni femnash tani.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 16-05-2008, 16:19:30
Me mua e kishe ti dremm?(lulekuqe) Gati jan kafet apo c'fare te doni vec tregoni. Hajdeni se ndihem pak e merzitur sepse motra po vjen neser ne shqiperi dhe do ngeli vetem une. :( :(

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1034 ne: 16-05-2008, 16:20:26

  Nuk di cilat fjale jane te pista!Fjala vjen cica, kjo nuk eshte e pist, kjo edhe mund te lëpihet bile
  Sa seshte ajo ketu, une jau bej kafet, vetem urdheroni.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1035 ne: 16-05-2008, 16:23:27
Une jam ktu. Ma ben ti mua? :D

 • Postime: 1460

#1036 ne: 16-05-2008, 16:40:54
Ca te te bejne moj :O

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1037 ne: 16-05-2008, 16:42:01
Kafe ore! Mos te shkoj mendja atje ty direkt. Pra do ma besh? :P

 • Postime: 1460

#1038 ne: 16-05-2008, 16:44:26
Po veri kundrinorin moj cupe se i shastise cakejte e forumit, Nejse ujku nuk para ben kafe, zakonisht ja vene filxhanin perpara :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 16-05-2008, 16:48:20
Nuk jam nga ato qe ta ven ty. Nuk dorezohem shum kollaj :P

 • Postime: 1460

#1040 ne: 16-05-2008, 16:50:23
Hajde rradha se e kam kohen teper te limituar LOL LOL

Kur e provuat bananen per here te pare???????????

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1041 ne: 16-05-2008, 16:56:01
kur isha 6 muajsh. Po ti kur provove qershin?

 • Postime: 27103
 • Gjinia: Mashkull

#1042 ne: 16-05-2008, 16:57:23
Nuk e mbaj mend

Pse ka pasur banane ne Shqipëri para 20 e ca vitesh ?

 • Postime: 1460

#1043 ne: 16-05-2008, 17:00:44
Kur isha 6 muajsh i kisha qershia. Tani i kam dardha LOL

Si e preferoni Trongullin (kastravecin)????????

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1044 ne: 16-05-2008, 17:02:15
Te qeruar

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1045 ne: 16-05-2008, 17:03:10
me duket mua apo i keni ngaterru temat... :D


hajt se po ftoj per coffe  keta qe jane onnline momentalisht.. :)

ka security tek dera :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1046 ne: 16-05-2008, 17:05:13
Kane ngaterruar kta komshijt. Jam bere per nje kafe. :D

#1047 ne: 16-05-2008, 17:41:27
une po e pi tani

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 17-05-2008, 08:09:16
Mgjes more popull. Si u gdhite sot andej nga memedheu?
Gati per kafe te gjithe? :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 17-05-2008, 08:16:50
Vallaj un sjam ne memedhe (do jem se shpejti) po po me qerase me nje ice-late nuk do ta ktheja mbrapsh :D

Temat e fundit