Ftoj per kafe ose caj... - 45 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136753

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1100 ne: 22-05-2008, 08:59:14
Miremengjes popull punetor.
Kush do vi ta pi kafen me mua ? Hajde Mishel se ti me shoqeron edhe me cigaren  :D
Trendafil ty po ta bej gati qe ta pish kur te vish :perqafim

#1101 ne: 22-05-2008, 09:00:37
po mua me :(

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1102 ne: 22-05-2008, 09:08:28
Ja moj ja tani mos u merzit se nuk te pashe  :D hajde ta pime bashke  kafe)) kafe))  :perqafim

#1103 ne: 22-05-2008, 09:10:18
ca cigareje perdor...kent 1 e pin ti te te ofroj nje?

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1104 ne: 22-05-2008, 09:29:46
Ma jep mua nje se sta kthej jo :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1105 ne: 22-05-2008, 09:34:18
Ok na jep nga nje te dyve, ta pime per qejf.

#1106 ne: 22-05-2008, 09:36:33
ok...patjeter me gjith qejf :engjell:

#1107 ne: 22-05-2008, 09:53:11
po muve?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1108 ne: 22-05-2008, 10:22:20
Ti cfare do, kafen apo cigaren? apo i do te dyja bashke ti se harrova  :D urdhero  kafe)) njehere.

#1109 ne: 22-05-2008, 10:37:42
une dua 2 ne 1

#1110 ne: 22-05-2008, 10:40:20
si si?

o stef hajde se duhesh ktu

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1111 ne: 22-05-2008, 10:45:02
Stefi eshte gati ajo kafja ime? (po vdes per nje)
p.s Miremengjesi forumista/e

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1112 ne: 22-05-2008, 11:07:41
Erdha rebele erdha.
Trendafil e kishe gati e dashur, por ja prit se po ta bej nje tani qe ta kesh te ngrohte  :perqafim kafe))

Ps: kam nje linje skandaloze sot qe po me cmend fare.

#1113 ne: 22-05-2008, 11:08:59
cpati linja??? ka qene goce e mire, marshalla LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1114 ne: 22-05-2008, 11:10:56
Flm Stefi. Po pres

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1115 ne: 22-05-2008, 11:13:36
C'po pret moj hahahaha ta bera po pije se do te ftohet  :perqafim

Rebele c'goce e mire moj ma hoqi trurin kjo sot, me ka nevrikosur dhe do ti jap nje dajak te mire me duket  :D

Mishel si ishte ajo 2 ne 1 ? hmmmmm: per sheqerin e kishe fjalen me siguri  :D

#1116 ne: 22-05-2008, 11:16:53
LOL LOL jo jo lere fare me mire se do e cakerodsh fare me duket,merre me te mira se ndoshta kthehet ne vete :D

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1117 ne: 23-05-2008, 06:30:31
mirmengjesi,,
po e pij nje kafe po ju kisha ftu edhe juve .meqense jeni ne gjum veq une e bej gati kafen dhe mos harronei te merrni sheqrin me vete mos vonohi se ftofet idel eraaaaaaa,hahahaha

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1118 ne: 23-05-2008, 08:20:46
Miremengjesi, rrofsh dreza per kafen.

Hajdeni mblidhuni te pime kafet.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1119 ne: 23-05-2008, 08:57:40
Une gati jam. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 23-05-2008, 09:00:08
Mireseerdhe trendafil me vese  :puth

Ja kafen tende  kafe))

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1121 ne: 23-05-2008, 09:00:44
Thanx  :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 23-05-2008, 14:10:33
Dreamm hajde se po ta bëj kafen ta pimë te dyja nga një te ngrohte  kafe)) kafe)), me sa sheqer e pi ti ? se mos e do sherbet si Misheli dhe ti moj  :D

 • Postime: 4261

#1123 ne: 23-05-2008, 14:23:13
Per mua  nuk te paska ardh ndermend ...mire mire :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1124 ne: 23-05-2008, 14:25:00
Dreamm hajde se po ta bëj kafen ta pimë te dyja nga një te ngrohte  kafe)) kafe)), me sa sheqer e pi ti ? se mos e do sherbet si Misheli dhe ti moj 

 :)
thnxx stefi..te mesme..kush do me shof filxhanin? :D 

Temat e fundit