Ftoj per kafe ose caj... - 47 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136237

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1150 ne: 27-05-2008, 08:41:55
Patjeter moj, expres do ta bej dhe une  :D

Hajde ta pime  kafe)) kafe)) bashke.

 • Postime: 11
 • Gjinia: Femer

#1151 ne: 27-05-2008, 08:43:45
Flm... qenke shum e mire.. :perqafim
Hajde na befte mire..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1152 ne: 27-05-2008, 09:33:34
Ka kafe per mua? :(

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1153 ne: 27-05-2008, 09:35:18
Patjetër trëndafil si mos te këtë kafe për ty ja urdhero  kafe))dhe te befte mirë  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1154 ne: 27-05-2008, 09:36:10
Thanx :perqafim

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1155 ne: 28-05-2008, 09:06:21
Trendafil, Mishel, hajdeni te pime kafen  kafe)) kafe)) kafe))

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1156 ne: 28-05-2008, 09:08:18
Thanx shum Stefi :perqafim
Kam nevoje sepse akoma nuk kam pire sot...
Hajde na befte mire :perqafim

 • Postime: 4261

#1157 ne: 28-05-2008, 09:30:51
Trendafil, Mishel, hajdeni te pimë kafen  kafe)) kafe)) kafe))

Ju nxoft frymen :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1158 ne: 28-05-2008, 09:32:47
hahahhahah hajde edhe ti more.....po te ofroj nje redbull po deshe,,, :D

 • Postime: 4261

#1159 ne: 28-05-2008, 09:34:24
Me vone me vone vetem kesaj Stefit i thash qe ta dij :D :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1160 ne: 28-05-2008, 10:11:07
Pse ore c'te kam bere une ? u merzite pse nuk gjete kafe ti ? po une nuk ta bej nese nuk ke ardhur se te ftohet pastaj  :D Ti me lajmero kur te vish e une ta bej gati  :puth

Hajt tani se po te llastoj pak si shume me duket.

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1161 ne: 28-05-2008, 11:44:44
KA lezet kur e ben kafen vete se te shijon me shume. :D

Stefi te keqen Tipi mbylli ato shalkat se dogjem buzen nga pozicioni delikat dhe nga kurreshtja. LOL LOL

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1162 ne: 28-05-2008, 12:44:16
Hahahahah kujdes te keqen kujdes aman se nuk do ta duroja dhe nuk do ta mbaja dot mbi shpatulla fajin  LOL LOL

Hajdeni te pime nga nje kafe tani ja po bej 3, edhe nje per Steriotipin, hajde Charlie e ke gati  kafe)) kafe)) kafe))

 • Postime: 4261

#1163 ne: 28-05-2008, 12:48:49
Ok ok erdha po veshu icik se plas sherri pastaj :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1164 ne: 28-05-2008, 12:59:40
Nuk vishem ore jo se kam vape, dhe jam rehat keshtu  :D

 • Postime: 4261

#1165 ne: 28-05-2008, 13:02:38
Pse vape eshte atje tek ti ?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1166 ne: 28-05-2008, 13:17:23
Nuk e di sa eshte temperatura sot por eshte nje vape qe te vjen ti heqesh fare dhe ato dy rripa qe ka ky avatari im  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1167 ne: 28-05-2008, 13:41:25
nami u befte,,hiqi.. :D

hajdeni nga une per nje pije te ftohte..
stefi  si me e vogla..ke ne dore sherbimin :) :engjell:

 • Postime: 12234

#1168 ne: 28-05-2008, 13:45:53
Une dua nje birrre. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1169 ne: 28-05-2008, 13:46:56
Unë dua një birrre. :D

hahhaha me sa r......??

 • Postime: 12234

#1170 ne: 28-05-2008, 13:47:56
Me me shume se 7  :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1171 ne: 28-05-2008, 13:49:58
Dreamm pse moj me e vogla ? nuk ma ka kapur syri moshen tënde ne ndonjë vend  hmmmmm: Hajt ma thuaj sa je qe ta vertetoj qe jam me e vogla :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1172 ne: 28-05-2008, 13:51:41
Dreamm pse mojme e vogla ? nuk ma ka kapur syri moshen tënde ne ndonjë vend  hmmmmm: Hajt ma thuaj sa je qe ta vertetoj qe jam me e vogla :perqafim


I  am way older than u angel :)

kshu qe...coffet dhe pijet Ti..
( lum vjehrra jote :D)

 • Postime: 12234

#1173 ne: 28-05-2008, 13:55:15
Hajt mo Stefi hajde kafet se je me e vogla ti e di une e ndijej nga ajri. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1174 ne: 28-05-2008, 13:57:55
Ok kafet edhe pijet i sherbej une se nuk e kam problem, lum ai burre qe do me kete se vjerre nuk dua ne shtepi  LOL LOL

Ju te dy pa me thene moshat reale nuk e pranoj pseudon me e vogla.

Temat e fundit