Ftoj per kafe ose caj... - 48 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136782

 • Postime: 12234

#1175 ne: 28-05-2008, 14:00:49
Edhe 2 vjet i bej une 70  :D e kjo eshte 2 vjet me e vjeter se une. :D

 • Postime: 4261

#1176 ne: 28-05-2008, 14:01:09
Nuk e di sa është temperatura sot por është një vape qe te vjen ti heqesh fare dhe ato dy rripa qe ka ky avatari im  :D

Duhet pra te zhvishem edhe une qe te vije :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1177 ne: 28-05-2008, 14:03:15
Po jepi charlie zhvishu, ver nje avatar tjeter qe te te shohim muskujt  LOL

O ti rrofsh o lefter qe percaktove moshen, sot e tutje do te therras gjyshi Ok  :D

 • Postime: 4261

#1178 ne: 28-05-2008, 14:04:33
Prit iher sa te vij deri atje se rruge eshte ftofte :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1179 ne: 28-05-2008, 14:05:36
Nuk pres une jo hajde zhvishu tani e dil tek vleresimet  :D

 • Postime: 4261

#1180 ne: 28-05-2008, 14:07:02
Nuk kam ku te dal ...vetem para teje vlersohem une :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1181 ne: 28-05-2008, 14:11:35
Po pra ketu e kisha fjalen te te vleresoj une  :puth

 • Postime: 4261

#1182 ne: 28-05-2008, 14:13:28
Nese eshte vape si thua ti kafeja nuk ben pune :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1183 ne: 28-05-2008, 14:14:42
Eshte tema e kafes kjo ore... :D

 • Postime: 4261

#1184 ne: 28-05-2008, 14:16:57
Po po ...vetem se eshte bere vape icik :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1185 ne: 28-05-2008, 14:34:38
E pime te ftohte po he, si thua ti trendafil ?

 • Postime: 4261

#1186 ne: 28-05-2008, 14:35:27
Kafja e ftohet nuk pihet :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1187 ne: 28-05-2008, 14:36:15
Hajde trebdafili edhe stefi per nga nje turke,,he :D

 • Postime: 4261

#1188 ne: 28-05-2008, 14:39:24
Nuk kan kohe se jam me mua :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1189 ne: 28-05-2008, 14:41:19
Une per vete jam per expres Oqean. ;)

Charlie si nuk pihet ore, quhet kafe e ftohte.  :P

 • Postime: 4261

#1190 ne: 28-05-2008, 14:42:22
Nuk pasna degjuar me pare per kete :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1191 ne: 28-05-2008, 14:44:29
Stefi expres e ke edhe ta shoqeropi me coca cola,,ehe

Si ske degjuar ore,,Ice coffe  jan te mira :D

 • Postime: 4261

#1192 ne: 28-05-2008, 14:46:45
Ahh ksi po :D jam mesuar ne anglisht :D


 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1193 ne: 29-05-2008, 08:46:06
Miremengjesi popull.
Une po pi nje kafe tani, kush te doje te me bej nje zile tia bej gati  :D

Dite te mbare te gjitheve sot.

 • Postime: 4261

#1194 ne: 29-05-2008, 09:02:13
Knock Knock :D a je aty :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1195 ne: 29-05-2008, 09:11:01
Ketu jam ketu :D
p.s Miremengjesi te gjithe ju online :perqafim

 • Postime: 4261

#1196 ne: 29-05-2008, 09:12:02
Ka ndonje kafe apo jo :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1197 ne: 29-05-2008, 09:14:04
Hajde ketej nga ana ime po deshe kafe :P

 • Postime: 4261

#1198 ne: 29-05-2008, 09:15:14
Hahhaa...vi ore vi :D ta marrin edhe kete Stefin apo jo ? :d

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1199 ne: 29-05-2008, 09:21:12
Patjerer qe po :perqafim
Hajde na befte mire neve

Temat e fundit