Ftoj per kafe ose caj... - 49 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136781

 • Postime: 4261

#1200 ne: 29-05-2008, 09:22:22
Ajo nuk po vjen :D  hmmmmm:

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 29-05-2008, 09:25:20
Ok ngelem vetem ne ;)

 • Postime: 4261

#1202 ne: 29-05-2008, 09:30:40
Edhe me mire :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1203 ne: 29-05-2008, 09:33:41
Mos harro se eshte tema e kafes kjo ok ;)

 • Postime: 4261

#1204 ne: 29-05-2008, 09:34:23
Patjeter :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1205 ne: 29-05-2008, 09:35:55
Ika une  :(dhe ja kalofsh mire sot :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1206 ne: 29-05-2008, 09:48:47
mir,mengjesi te gjithve,trendafili rrina moj per kafe ,ok dota ftoj qershijen

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1207 ne: 29-05-2008, 10:06:49
Erdha une charlie erdha, kisha pak pune, shoh qe kafet i paskeni pire ju befshin.

 • Postime: 4261

#1208 ne: 29-05-2008, 10:33:48
E pi une edhe nga ti nje ska dert :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1209 ne: 30-05-2008, 08:25:58
Ku jeni ju gjumash....?
Kafet jane gati kur te doni juve....po pres :perqafim

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1210 ne: 30-05-2008, 09:11:32

  Faleminderit per kafen,ku jane tjeret.Hajde Stefi mere nje kafe edhe ti i kemi nga Trandafili.

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1211 ne: 30-05-2008, 09:22:05
Hajde Hektor.....dhe ti Nadja pa pate deshire kafja eshte gati....
Keta te tjeret kur te zgjohen.. :D

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1212 ne: 30-05-2008, 10:24:38

  Mu duk shume e mire kjo kafe,desha edhe te tjere te vijne per kafe, por nuk prishe pune kushe te doje bujrun me lezet.

 • Postime: 2800
 • Gjinia: Femer

#1213 ne: 30-05-2008, 12:39:52
kush vjen ne vie se ika une  :P

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1214 ne: 30-05-2008, 14:24:25
ftoj ket mjaltin siper per caj dhe pse jo per nai got shampanj me von  :P

 • Postime: 4261

#1215 ne: 30-05-2008, 14:25:43
Hahah veshtire e han kjo ate gje o mistercoo LOL eshte tip i rende :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1216 ne: 30-05-2008, 14:44:34
cke me se em aftesin time prej magjistari do e realizoj  :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1217 ne: 30-05-2008, 15:06:18
Ftoj per kafe ....
Kush do te vij?? :D

#1218 ne: 30-05-2008, 15:16:30
ke nje birre te ftohte akull? erdha direkt, aty me ke  :pafshim

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1219 ne: 30-05-2008, 15:18:48
ke një birre te ftohte akull? erdha direkt, aty me ke  :pafshim
Hajde se kam birre  :perqafim kam bere dhe dreken gati :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1220 ne: 02-06-2008, 08:22:17
Miremengjesi te gjitheve.  :perqafim

Trendafil hajde se i bera kafet,  kafe)) kafe))
Si ia ke kaluar ti? , nuk jemi pare fare doitet e fundit  hmmmmm:

TE uroj nje dite dhe muaj te mbare  :puth

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1221 ne: 02-06-2008, 08:23:40
Miremengjesi :perqafim
Nga humbe moj goce se na bere merak mua dhe Charlin? hmmmmm:
Hajde kafe me shumice :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1222 ne: 02-06-2008, 08:28:23
Sa erdha kam qene pushim te premten, te shtunen e te djelen, as nuk jam shplodhur fare se vetem kam lvizur sa andej ketej, sot si perfundim thashe do vi  :D  :perqafim

Ja tia bej dhe nje  kafe))Charlie-it

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1223 ne: 02-06-2008, 08:30:47
Nuk vjen dot ai tani per tani vec une dhe ti jemi per kafe. :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1224 ne: 02-06-2008, 08:45:21
Nuk ka gje e pime ne te dyja e na befte mire  :D

Ps: paske nderruar avatar ? me pelqen ky  :urra:

Temat e fundit