Ftoj per kafe ose caj... - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136238

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1250 ne: 03-06-2008, 13:19:14
OK kemi vazhduar ta pimë vete dhe s'ka probleme hiç...mos hajde pihet me mirë pa .... :D
p.s Ç'të ka hipur ty sot ore?
Jam i eksituar sdua me kafe dua... :S :P hmmmmm:

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1251 ne: 03-06-2008, 13:19:55
Eshte ne qefin e tij ai trendafil, lere te qete ta pije kafen ku te doje ai :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1252 ne: 03-06-2008, 13:20:35
Jo trëndafil nuk e kanë me ty, ç'ke ti se nuk te le unë te te ngaterrojne ty me kafen e rremes  :D

Si ben kjo gjoja sikur sdo te pi kafe tek RREMA  :P :P :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1253 ne: 03-06-2008, 13:20:47
Epo beja dermanin vetes pra...se na mbyte duke u eksituar c'do minute ti...na ben edhe neve pastaj.. :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1254 ne: 03-06-2008, 13:22:06
Epo bëja dermanin vetes pra...se na mbyte duke u eksituar ç'do minute ti...na bën edhe neve pastaj.. :D
Dhe ti je e eksituar po se shfaq se nga brenda vlon zjarr  :D :P :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1255 ne: 03-06-2008, 13:22:56
Po te isha nuk do isha ne forum por diku tjeter ok :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1256 ne: 03-06-2008, 13:25:32
Po të isha nuk do isha në forum por diku tjetër ok :P
Mos fol para kohe se tani mund te jesh me nje dore tastjeren kurs e me doren tjeter rrezik po i bie mandolines  :P :P :P :D

 • Postime: 33

#1257 ne: 03-06-2008, 13:26:09
po me tregoni ku eshte kjo kafja e remes se nuk jetoj ne shqipri un

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1258 ne: 03-06-2008, 13:26:28
Si bën kjo gjoja sikur sdo te pi kafe tek RREMA  :P :P :D

Hahahah une as nuk e di ku bie kafja e rremes, e kam degjuar po asnjehere provuar  :D :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1259 ne: 03-06-2008, 13:27:33
Ka kush te mi bjere mua mos ma qaj hallin ti ...qaja veti sepse juve ju bie me perdore sesa neve.. :P
P.s eshte tema e kafes kjo mos harro kalo te tjetra teme.. :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1260 ne: 03-06-2008, 13:27:59
Hahahah unë as nuk e di ku bie kafja e rremes, e kam dëgjuar po asnjëherë provuar  :D :P

Hajde se e bona zemren gur po tmarr dhe ty ne kafe :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1261 ne: 03-06-2008, 13:28:56
Ka kush te mi bjere mua mos ma qaj hallin ti ...qaja veti sepse juve ju bie me përdore sesa neve.. :P
P.s është tema e kafes kjo mos harro kalo te tjetra teme.. :D
E di e di

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1262 ne: 03-06-2008, 13:30:07
Shkoi kafja per lesh.. :D

 • Postime: 1460

#1263 ne: 03-06-2008, 13:31:07
E pi nje long leshi pra :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1264 ne: 03-06-2008, 13:32:21
Pije ti pije te befte mire..lum si ti.. :D

 • Postime: 1460

#1265 ne: 03-06-2008, 13:33:03
Te ngecte ne fyt "ai" ishalla LOL

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1266 ne: 03-06-2008, 13:34:34
Deri tani nuk ka ngelur asnjehere dhe nuk e besoj se do vazhdoje tani... :P

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#1267 ne: 03-06-2008, 13:37:42
Hajde se e bëra zemren gur po tmarr dhe ty ne kafe :D

Mjafton emri qe ka per te mos patur asnje kuriozitet per ta provuar kafen atje.

Ps: tani seriozisht ku bie, andej nga alidemi apo ia futa kot ?

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1268 ne: 03-06-2008, 13:38:51
Mjafton emri qe ka për të mos patur asnjë kuriozitet për ta provuar kafen atje.

Ps: tani seriozisht ku bie, andej nga alidemi apo ia futa kot ?
Ne Ali Dem eshte dhe thua sikur se di cje nje ti :D
Bej shaka andej i bie

 • Postime: 4261

#1269 ne: 03-06-2008, 14:19:25
Sa beni muhabet koti ketu ...me bej dikush nje kafe mua :D

#1270 ne: 03-06-2008, 14:53:59
Ne Ali Dem është dhe thua sikur se di cje një ti :D
Bej shaka andej i bie

kafja rremes ne ali dem???? jo po te ali kau eshte. pfffff

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1271 ne: 03-06-2008, 14:55:50
kafja rremes ne ali dem???? jo po të ali kau është. pfffff
Pse ku eshte Pffff??? dhe fol me mire ok Pfff se spo te flet njeri Pfff mund te jesh e merzitur apo ku di une po kjo sdo te thote qe te flasesh dhe ne tema kshu ok sepse te gjithe kemi halle e probleme jo vetem ti.

#1272 ne: 03-06-2008, 15:03:07
 Macoku sabo ti shkul mustaqet ..... pffff bej une jo ti. eeeee

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#1273 ne: 03-06-2008, 15:05:22
ncncnccn paske iku fare Mishi ke pi nai cik bar me duket ...

#1274 ne: 03-06-2008, 15:09:14
Oboboooooooooo!!!!!!! Progres, me fal, nuk e kisha lexuar pergjigjen tende. Me paska ikur nje dreke e mire kot fare;-))

Temat e fundit