Ftoj per kafe ose caj... - 239 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136743

 • Postime: 206

#5950 ne: 13-04-2009, 15:15:37
nje red bull mua, e dua nga tipi, ose Lefto ose Chorri :D

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#5951 ne: 20-04-2009, 00:34:53
me shume knaqesi lipso

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5952 ne: 20-04-2009, 15:49:32
Caj du une

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5953 ne: 20-04-2009, 16:00:54
ok..me fto dhe mua si me e vogel qe je :D :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5954 ne: 20-04-2009, 16:01:55
Bujrum e dashur :perqafim...se na i ben Charlie :D :P :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5955 ne: 20-04-2009, 16:05:07
hahhahaah...se besoj..

hajt me..po bejme sikur .. :P

charliiiiii duhet marre mesime ti :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5956 ne: 20-04-2009, 16:06:38
Charlush hera e fundit qe te therras une YEAHH :D :D

5min kohe ke :D

 • Postime: 4261

#5957 ne: 20-04-2009, 16:08:17
Cka bre ? :D

Pse nuk po ma beni ju mue po une juve shiih shihhh :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5958 ne: 20-04-2009, 16:10:07
Caj caj caj :D

 • Postime: 4261

#5959 ne: 20-04-2009, 16:12:02
Bej ti mua dhe dreamm se je ma e vogla :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5960 ne: 20-04-2009, 16:13:24
 ^o) ^o).....Ti a deshte a jo? :D

 • Postime: 4261

#5961 ne: 20-04-2009, 16:17:09
Kur ta besh beje deri ne fund punen :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5962 ne: 20-04-2009, 16:19:57
Tu befte tul jarabi hooooo  ^o) :D

 • Postime: 4261

#5963 ne: 20-04-2009, 16:22:22
Hahhaa pse mua tjeter lloj :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5964 ne: 20-04-2009, 16:23:31
Se ashtu e pini ju andej :D :P :perqafim

 • Postime: 4261

#5965 ne: 20-04-2009, 16:24:46
Hahahah okk okk :D

Thenkss :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5966 ne: 20-04-2009, 16:32:25
Po i shoqerojme me keto se me pelqejne :D

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#5967 ne: 20-04-2009, 18:03:25
ftoj per kafe gjith forumistat

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#5968 ne: 20-04-2009, 21:30:45
Une erdha, ku eshte kafja? :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5969 ne: 20-04-2009, 21:34:16
hej ortake qysh t'kam  :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#5970 ne: 20-04-2009, 22:22:07
hej ortake qysh t'kam  :perqafim

 :-[ tash e pash.

 :perqafim per ty. Me keni munguar :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5971 ne: 20-04-2009, 22:23:22
na ke harru fare  :perqafim  kur do na vish ketej  ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#5972 ne: 20-04-2009, 22:25:28
Qe kam mungu ketu e sakte, por qe ju kam harru e pasakte ;)

Jane perzi planet jane be shel :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5973 ne: 20-04-2009, 22:26:27
do te thote qe do vish me heret apo me vone moj

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#5974 ne: 20-04-2009, 22:32:15
Do te thote qe do vij ne te njeten kohe, por planet e pushimit m'i kishin bere tjeret :D

Temat e fundit