Ftoj per kafe ose caj... - 242 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 136110

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6025 ne: 21-04-2009, 01:53:32
Hahahahhahahahahaha hahhahaa

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#6026 ne: 21-04-2009, 01:54:44
Hahahahhahahahahahahahhahaamos mu kesh bre ti... kallxom ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6027 ne: 21-04-2009, 01:56:50
Ka, posiiiiiii  LOL

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#6028 ne: 21-04-2009, 01:57:49
Ka, posiiiiiii  LOL
po gjema bre te ha dicka se vdiqa uni...
edhe a din me ndrec najsen me hanger a jo?

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6029 ne: 21-04-2009, 02:00:23
Neser se sonte s'dij :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#6030 ne: 21-04-2009, 02:00:57
Neser se sonte s'dij :D
po deri neser un vdes bre :(

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#6031 ne: 21-04-2009, 17:34:03
Te ma bente nje kafe Stefka se ka humb si gjilpera ne kashte. :P

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#6032 ne: 21-04-2009, 18:08:39
Ftoj per kafe ato qe s'kan pi! kafe))

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6033 ne: 22-04-2009, 13:27:31
Nje caj per kete gripaxhine Charlie :D :D :perqafim

Edhe per mue se kurre skam pi kesi lloji :D

 • Postime: 4261

#6034 ne: 22-04-2009, 13:38:29
Edhe Limon plss :D

Edhe provoje se nuk te mbyt :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#6035 ne: 22-04-2009, 13:41:22
Edhe limon..po ti ploteson Baby qefet ty derisa te kaloj gripi atehere shohim.. :D

 • Postime: 4261

#6036 ne: 22-04-2009, 13:42:35
Ani de boll flm prej teje :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6037 ne: 22-04-2009, 22:01:04
Shejtanen dhe Titin...vetem ne qenkemi ketej me duket..si zakonisht
 :D :P

Titi..hajde njehere te shohim ca kafesh ben ti :D :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6038 ne: 22-04-2009, 22:03:15
une dua caj se po me ze gripi me duket  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6039 ne: 22-04-2009, 22:23:07
caj per tyy??? s'kaa :D..kam mbaruar une te gjithe..

po deshe fut kerkese te vecante :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#6040 ne: 22-04-2009, 22:30:40
me mire nga nje caj per JU se ajo kafja qe bej une eshte kot fare :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6041 ne: 22-04-2009, 22:33:58
ja caj ketu  :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#6042 ne: 22-04-2009, 22:38:07
shiko sme solli asgje mua,tash do me ofroje dicka po se dua,ste ofron as  edhe nje caj hmmmmm: :) goca ,kurrnace e madhe qeke ti Shejtanke :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6043 ne: 22-04-2009, 23:30:19
Une dua nje kafe e perzime me rum.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6044 ne: 23-04-2009, 01:18:51
Te befte mire kenga... ;)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#6045 ne: 23-04-2009, 10:32:50
Sot ju ftoj te gjitheve per kafe, paguaj une meqe kam bere mungesa ketej :D :P

 • Postime: 200
 • Gjinia: Mashkull

#6046 ne: 23-04-2009, 13:44:43
do ftoj per kafe shejtanken dhe benarden

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6047 ne: 23-04-2009, 14:29:14
o faleminderit me duhej 1 kafe se me ka bo keq dreka e vera  :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6048 ne: 23-04-2009, 14:37:22
Na mi se Deisanti te thirri po harroj kafen.... :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#6049 ne: 23-04-2009, 14:44:50
aman o zot si te kam  :perqafim hajd e ndezim e 1 cigare se nuk e pi dot kshu une kafecken  :P LOL

Temat e fundit