×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134752

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#6075 ne: 05-05-2009, 13:06:12
gjithe shoqerine e vjeter,se kohe pa ju paguar nga nje kafe :)
ajde mbelidhuni te klubi,se aty ju pres :)

#6076 ne: 05-05-2009, 13:41:51
njerin qe e pashe rruges duke ardhur ne pune, do e ftoj per kafe dhe do i fus farmak brenda , ha ha ha

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#6077 ne: 05-05-2009, 13:45:25
Emiren,,,,se vetem kjo te kenaq ne bisede  :perqafim

#6078 ne: 05-05-2009, 13:52:23
Emiren,,,,se vetem kjo te kenaq ne bisede  :perqafim

Flm per komplimentin, po edhe te tjeret jane bombastike fare...ka lezet pak muhabet gjullurdie  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6079 ne: 06-05-2009, 14:14:42
Kafe nuk ben kush ketej ee hmmmmm:

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#6080 ne: 06-05-2009, 16:04:18
He mi se po ta bej une edhe se nuk e di si do me dali

Ke dhe biskota nqs nuk te pelqen kafja

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6081 ne: 06-05-2009, 18:19:53
Moj ti lart, sa te mira p'i bejshe kafet. Po ec ma bej dhe mua nje, se jam lodhe sot :)

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#6082 ne: 06-05-2009, 19:15:21
hehehe do ta bej unn te ftoj ty per kafe

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6083 ne: 06-05-2009, 19:16:25
Mos po ma ben krejt te idhet? :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6084 ne: 06-05-2009, 19:22:10
Ju bej une te dyve se sapo mora nje per vete :S

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#6085 ne: 06-05-2009, 19:23:32
ahaha jo te embel mos u merzit ,,,a baby thnx per kafen :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6086 ne: 06-05-2009, 19:23:35
Po pse  keshtu :S

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6087 ne: 06-05-2009, 19:30:04
Se nuk i pi..rralle here.. :D

Na befshin mire.. :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6088 ne: 06-05-2009, 19:31:21
Rrofsh Baby :perqafim

Rralle p'i pijshe, ama doren ia paske marre mire :)

 • Postime: 4261

#6089 ne: 06-05-2009, 19:32:48
A ka kafe a jo ?

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6090 ne: 06-05-2009, 19:34:08
Kafe a caj?

 • Postime: 4261

#6091 ne: 06-05-2009, 19:35:53
Cka ta do zemra

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6092 ne: 06-05-2009, 19:37:19
Te dyja :D

 • Postime: 4261

#6093 ne: 06-05-2009, 19:39:58
Ani dee

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6094 ne: 06-05-2009, 19:41:23
Zgjedh e merr..

 • Postime: 4261

#6095 ne: 06-05-2009, 19:43:26
Te dyten  :perqafim

 • Postime: 381
 • Gjinia: Mashkull

#6096 ne: 06-05-2009, 20:20:44
Se nuk i pi..rralle here.. :D

Na befshin mire.. :)


thnx thnx thnx thnx thnx

kur nuk kisha pir kshu kafe ...perq kafe))

 • Postime: 206

#6097 ne: 06-05-2009, 21:01:35
ftoj memet...per nje cigare e red bull :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6098 ne: 06-05-2009, 21:07:36
Me fto mua, se memet nuk vjen :P

 • Postime: 206

#6099 ne: 06-05-2009, 21:09:28
ty te ftoj per cokollate te nxehte  :D

a pranon ;)

Temat e fundit