×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134768

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6100 ne: 06-05-2009, 21:10:50
Posiiiii ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6101 ne: 20-05-2009, 13:02:08
Ftoj Shejtanen dhe Lefton per kafe ;)

 • Postime: 12234

#6102 ne: 20-05-2009, 13:11:53
Hajde ma sjell kafen e hajde ulu ne preher....LOL

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6103 ne: 20-05-2009, 13:12:58
Vec se mos po te perveloj ashtu :P

 • Postime: 12234

#6104 ne: 20-05-2009, 13:17:50
hahahah...Ma shume skam ku te pervelohem.... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6105 ne: 20-05-2009, 13:19:23
Lefto, ja kafja per ty e mos me leviz nga aty derisa te kthehem :D  :P

 • Postime: 12234

#6106 ne: 20-05-2009, 13:24:34
Ihaaaaaaaaaaaaaaaaa aa...Sa e sa e kam lut per kafe e sot hera e pare qe po ta pij... :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6107 ne: 20-05-2009, 13:26:37
Lefto, qejf eshte kur vjen keshtu papritmas ;) :D

 • Postime: 12234

#6108 ne: 20-05-2009, 13:28:09
hahahaha...QEjf eshte gjethqysh po me trego  ti a eshte kafja a jo.... :D

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#6109 ne: 20-05-2009, 13:36:45
Kush do kafe te ngreje doren (ose zerin :D) se ia bej une, vetem njecike shpejt se do iki :D

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#6110 ne: 20-05-2009, 13:46:06
Ma bej 1mua meqe qenke i ngeshem ;)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#6111 ne: 20-05-2009, 14:26:15
Posi jo, ja nje kafe me karamel per ty :)

 • Postime: 206

#6112 ne: 20-05-2009, 14:38:24
ftoj kengen per nje kafe :perqafim

kurse Lefton per caj kamomili ;)

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#6113 ne: 20-05-2009, 18:02:15
Posi jo, ja nje kafe me karamel per ty :)Faleminderit Syrgjyn  :perqafim
Te lumshin duart se ma paske bere alamet or zot

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#6114 ne: 21-05-2009, 16:22:36
Tju fton Baby per kafe ju? :D

Vec po pritoj :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6115 ne: 26-05-2009, 17:43:24
E kisha ftu Syrgjynin t'me bej nje kafe se i ben te mira dreqi :D

Kalispo, kur te vijsh ta kam borgj nje kafe ;)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6116 ne: 26-05-2009, 17:50:21
Kenga.....ja ta bëj unë një derisa të vijë Syrgjyn-i :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6117 ne: 26-05-2009, 17:51:58
E te lumshin duart ty.......se per merak e paske bere :perqafim

Po pse s'e bere edhe nje per veten tende, se keshtu vetem nuk pihet? ;)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6118 ne: 26-05-2009, 17:56:53
Jam vonuar pak se ja kam nisur për të gjithë  ;)

Sterioooooo hajde bujrum se të harova më herët...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6119 ne: 26-05-2009, 17:57:44
Nese keshtu une e marr nje latemachiato ;)

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#6120 ne: 26-05-2009, 17:58:19
po po kastile e bere. :P  nej vodka redbull mua. ;)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6121 ne: 26-05-2009, 18:02:02
Po de kastile, sa për fillim...
 ;)

 • Postime: 1300
 • Gjinia: Femer

#6122 ne: 30-05-2009, 16:19:24
Sela a do vish ta pijme bashke ate kafen??

 • Postime: 30
 • Gjinia: Mashkull

#6123 ne: 31-05-2009, 22:12:11
Pershendes  dhe ftoj per kafe,pse jo ose caj :D
Lisen
Queen 
Tolinda 
shtriga
baby i
parajsa
fiona
rosela   
amela 
milanisten 
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
jast me
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
hersiana
blerina
gaxhijen
mishelin
smiley
sexy stela
anabella
dreamm
parlote
aida
miss_vajza
pocholoca
dreza
qershija
lola
zuzuna
erlehta
rrushja
elegance
voglushja korcare
dorina
zana
belinaa
sweetnees
prishtinasja
kinge
melisa
camaroke
alda
black blooded girl
baby dance
era e dashnise
ita
benarda
omorfi
nadja
kenga ime
kenga jote
bonami
misss
piss
kalipso
shejtania e ujkut
dhe  ato qe do vine me vone  LOL LOL LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6124 ne: 31-05-2009, 23:26:26
woooowwww sa bukur kafe e caj me gjithe keto goca  :perqafim

Temat e fundit