Ftoj per kafe ose caj... - 246 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 162663

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6125 ne: 31-05-2009, 23:56:28
Mua me paske ftuar 2 here Chorro :D  :perqafim

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#6126 ne: 01-06-2009, 16:21:44
Chorri Faleminderit!   :)

Shume bujar çuni ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6127 ne: 01-06-2009, 17:08:51
Pershendes  dhe ftoj per kafe,pse jo ose caj :D
Lisen
Queen 
Tolinda 
shtriga
baby i
parajsa
fiona
rosela   
amela 
milanisten 
shqiptaren
shkodranen
ulerima
bebilogel
AD
linavl
zhade
jast me
capkenen
sexy
angeldeviled
anonimus
hersiana
blerina
gaxhijen
mishelin
smiley
sexy stela
anabella
dreamm
parlote
aida
miss_vajza
pocholoca
dreza
qershija
lola
zuzuna
erlehta
rrushja
elegance
voglushja korcare
dorina
zana
belinaa
sweetnees
prishtinasja
kinge
melisa
camaroke
alda
black blooded girl
baby dance
era e dashnise
ita
benarda
omorfi
nadja
kenga ime
kenga jote
bonami
misss
piss
kalipso
shejtania e ujkut
dhe  ato qe do vine me vone  LOLOL

 Ler ca per mua dhe Lefterin o derman. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6128 ne: 01-06-2009, 17:20:37
 Ler ca per mua dhe Lefterin o derman. LOL LOL

Tipi ma bej 1 kafe te hidhur zeher te me mbledhi zemren te me mbledhi se do grij ndonje aq pune kam sot  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6129 ne: 01-06-2009, 17:32:22
hajde tek vendi po me kusht mos me grij se boll me kane grire sot. LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6130 ne: 01-06-2009, 17:43:10
erdha u nisa dil te vendi per 10 min jam aty. ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6131 ne: 01-06-2009, 17:45:29
pak me vone se po pres edhe te tjere apo do i marresh ti? ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6132 ne: 01-06-2009, 17:46:51
skam me ca ta marr se i kam bere 1 bauuuu makines sot ne mengjes jam me autostop tani LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6133 ne: 01-06-2009, 17:48:10
paske muhabet [per te na treguar.. LOL LOL

shihemi pas 20 min atehere. ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6134 ne: 01-06-2009, 17:51:14
OKi po u vonova me shume beji ndonje zile 119tes se mos me rremben ndonji te semafori ore LOL LOL

u nisa te bej zile

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6135 ne: 01-06-2009, 17:52:37
po te moren tek semafori e sigurte qe aty do te te lene prap keshtu qe dont worry. LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6136 ne: 01-06-2009, 17:56:26
ashtu perfundon vete ti me marsh te kuqen mua, po me morren te semafori perfundoj ne Strasburg une e me fixed Term contract  ;)LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6137 ne: 01-06-2009, 20:27:44
ose ne Amsterdam tek dritat e Kuqe. LOL LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6138 ne: 01-06-2009, 20:37:45
jo se skam perfaqsi ne Amsterdam une tani je qe je me bej 1 caj mua se me iku ora e kafes  :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6139 ne: 01-06-2009, 20:38:55
hajde bujrum nga shtepia po ta mbajti. ;) LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6140 ne: 01-06-2009, 20:43:13
jo se kam frike mos me ngjit gripin ti plus qe kush lodhet me zbrit me ashensor  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6141 ne: 01-06-2009, 20:58:33
epo mire meqe s;ta mban mos hajde. :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6142 ne: 01-06-2009, 21:00:25
a ke me temperature ore  ;)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6143 ne: 01-06-2009, 21:59:22
e kam po prandaj te thashe se mos e ulje. :P LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6144 ne: 01-06-2009, 22:05:57
po te dergova 5 kg akull me ate komshijen 75 vjecare LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6145 ne: 01-06-2009, 22:09:03
po e ve atje ku kam temperature. LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6146 ne: 01-06-2009, 22:10:05
mo vere ku te duash ti vec me temperature mos ri se po flet percart  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6147 ne: 01-06-2009, 22:10:34
po ti ku e pe? :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6148 ne: 01-06-2009, 22:11:18
nga ballkoni LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6149 ne: 01-06-2009, 22:18:16
ku e pe moj e uruar une e kisha te mbuluar. LOL LOL

Temat e fundit