×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134789

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6200 ne: 02-06-2009, 09:29:58
Ftoj Shejtanken e Tipin......meqe mbreme nuk iua bera kafen ;) :P

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6201 ne: 02-06-2009, 09:41:49
prsh naqe!
po pse maj naqe nuk po me fton dhe mu per nje kafe,
apo siç thot nje fjale(larg syve,larg zemre)
edhe une do e pija nje kafe me kenaqesi
te lutem edhe nji per mu po pate mundesi :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6202 ne: 02-06-2009, 09:46:24
Patjeter Hajde e pime nga nje bashke ;)

Se mos deshe ndonje teke raki per ta shoqeruar.? :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6203 ne: 02-06-2009, 09:54:57
ok flm dhe une do ta pi nje kafe me kenaqesi se bashku me ty
por nuk do te ishte keq dhe ta shoqeronim me nje teke raki ;) hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6204 ne: 02-06-2009, 09:58:31
Vetem nje teke se eshte fillim dite :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6205 ne: 02-06-2009, 10:04:09
ok aq mjafton nje sa per fillim
se te tjerat vijne pas saj :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6206 ne: 02-06-2009, 10:30:51
a do ma jepni mua ate rakine se jam vesh hollshem e u be dimer ketej ftohte shume  :D

 • Postime: 4261

#6207 ne: 02-06-2009, 10:31:51
A ka ndonje kafe a jo more heeeejjj :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6208 ne: 02-06-2009, 10:32:52
do nje caj kamomili  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#6209 ne: 02-06-2009, 10:33:36
Kafen e pin prej meje..inshallah.. :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6210 ne: 02-06-2009, 10:34:14
Shejtanke na se nuk i dihet kohes,paska mendje te keqe.... LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6211 ne: 02-06-2009, 10:34:22
ashtu te lumte e mos te humbte LOL  LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6212 ne: 02-06-2009, 10:34:57
Shejtanke na se nuk i dihet kohes,paska mendje te keqe.... LOL

wooow tamam per mbledhje jam tani do e puth Salen ne balle LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6213 ne: 02-06-2009, 10:36:58
Jepja gjysen Sales e ne rregull LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6214 ne: 02-06-2009, 10:39:00
ja te firmosi njehere ato qe dua une pastaj po i jap ca raki dellenje per dreke

me shif ne TV sot  ;) ika tani se kam pune puc Miss edhe bukuroshen e forumit LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#6215 ne: 02-06-2009, 10:39:56
Ik ik te fala... ;)

 :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#6216 ne: 02-06-2009, 11:31:41
shejtanen dhe Missin...

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6217 ne: 02-06-2009, 11:34:13
miken dhe patrioten time

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#6218 ne: 02-06-2009, 11:36:03
uau... me shume kenaqei, FALEMINDERIT  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6219 ne: 02-06-2009, 11:38:21
kenaqesia eshte e perbashket kur brenda saj ka respekt e dashuri,
te befte mire mike :)

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#6220 ne: 02-06-2009, 11:39:46
te faleminderit vllacko :)

neser te te ftoj une ty, ben? :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6221 ne: 02-06-2009, 11:42:58
me gjithe deshire,
çdo nje e dale nga goja dhe duart tua jane te arta perq

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#6222 ne: 02-06-2009, 11:43:46
 :-[ ta sjell neser, pasi dy rrjesht bejne dem... :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6223 ne: 02-06-2009, 11:47:38
dy te rrahura te bejne dem
por dy kafe jo :P
megjithate do ta shijoj neser me mire
sepse brenda saj ka aromen tende :perqafim

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#6224 ne: 02-06-2009, 11:49:29
hahha, sa fantazues te kemi...  :perqafim

kenaqesia e imja :)

Temat e fundit