Ftoj per kafe ose caj... - 249 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 150006

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6200 ne: 02-06-2009, 09:29:58
Ftoj Shejtanken e Tipin......meqe mbreme nuk iua bera kafen ;) :P

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6201 ne: 02-06-2009, 09:41:49
prsh naqe!
po pse maj naqe nuk po me fton dhe mu per nje kafe,
apo siç thot nje fjale(larg syve,larg zemre)
edhe une do e pija nje kafe me kenaqesi
te lutem edhe nji per mu po pate mundesi :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6202 ne: 02-06-2009, 09:46:24
Patjeter Hajde e pime nga nje bashke ;)

Se mos deshe ndonje teke raki per ta shoqeruar.? :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6203 ne: 02-06-2009, 09:54:57
ok flm dhe une do ta pi nje kafe me kenaqesi se bashku me ty
por nuk do te ishte keq dhe ta shoqeronim me nje teke raki ;) hmmmmm:

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6204 ne: 02-06-2009, 09:58:31
Vetem nje teke se eshte fillim dite :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6205 ne: 02-06-2009, 10:04:09
ok aq mjafton nje sa per fillim
se te tjerat vijne pas saj :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6206 ne: 02-06-2009, 10:30:51
a do ma jepni mua ate rakine se jam vesh hollshem e u be dimer ketej ftohte shume  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#6207 ne: 02-06-2009, 10:31:51
A ka ndonje kafe a jo more heeeejjj :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6208 ne: 02-06-2009, 10:32:52
do nje caj kamomili  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#6209 ne: 02-06-2009, 10:33:36
Kafen e pin prej meje..inshallah.. :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6210 ne: 02-06-2009, 10:34:14
Shejtanke na se nuk i dihet kohes,paska mendje te keqe.... LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6211 ne: 02-06-2009, 10:34:22
ashtu te lumte e mos te humbte LOL  LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6212 ne: 02-06-2009, 10:34:57
Shejtanke na se nuk i dihet kohes,paska mendje te keqe.... LOL

wooow tamam per mbledhje jam tani do e puth Salen ne balle LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6213 ne: 02-06-2009, 10:36:58
Jepja gjysen Sales e ne rregull LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6214 ne: 02-06-2009, 10:39:00
ja te firmosi njehere ato qe dua une pastaj po i jap ca raki dellenje per dreke

me shif ne TV sot  ;) ika tani se kam pune puc Miss edhe bukuroshen e forumit LOL LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#6215 ne: 02-06-2009, 10:39:56
Ik ik te fala... ;)

 :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6216 ne: 02-06-2009, 11:31:41
shejtanen dhe Missin...

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6217 ne: 02-06-2009, 11:34:13
miken dhe patrioten time

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6218 ne: 02-06-2009, 11:36:03
uau... me shume kenaqei, FALEMINDERIT  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6219 ne: 02-06-2009, 11:38:21
kenaqesia eshte e perbashket kur brenda saj ka respekt e dashuri,
te befte mire mike :)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6220 ne: 02-06-2009, 11:39:46
te faleminderit vllacko :)

neser te te ftoj une ty, ben? :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6221 ne: 02-06-2009, 11:42:58
me gjithe deshire,
çdo nje e dale nga goja dhe duart tua jane te arta perq

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6222 ne: 02-06-2009, 11:43:46
 :-[ ta sjell neser, pasi dy rrjesht bejne dem... :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6223 ne: 02-06-2009, 11:47:38
dy te rrahura te bejne dem
por dy kafe jo :P
megjithate do ta shijoj neser me mire
sepse brenda saj ka aromen tende :perqafim

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6224 ne: 02-06-2009, 11:49:29
hahha, sa fantazues te kemi...  :perqafim

kenaqesia e imja :)

Temat e fundit