×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134806

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6250 ne: 31-07-2009, 11:28:32
ftoj per kafe buzenjoma hmmmmm:
te befte mire hmmmmm: :)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#6251 ne: 31-07-2009, 11:54:58
ftoj per kafen skiatori merre gati eke   kafe))ama shiqer nuk ka.. ;)

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#6252 ne: 31-07-2009, 11:55:48
ftoj per kafen skiatori merre gati eke   kafe))ama shiqer nuk ka.. ;)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6253 ne: 31-07-2009, 12:09:20
OK FLM PER KAFEN E PIVA ME KENAQESI
TANI PO TE NCJERR UNE NJE KAFE TY

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#6254 ne: 31-07-2009, 12:11:32
uuuuhhhaaaa flm miku im ..
me pelqej pa mas ama pak sheqer i kishe qit.....?? :) ;)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6255 ne: 31-07-2009, 12:13:03
po ti ske nevoj per sheqer se je e embel vete
ok po te jap dhe nje cope torte hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#6256 ne: 31-07-2009, 12:16:43
ok flm miku im...
shum e mir embelsira,,po mathauj kur e qite ket embelsir hmmmmm: :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#6257 ne: 31-07-2009, 12:19:13
po per nje mike si ti nuk mungon asgja :engjell: :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#6258 ne: 31-07-2009, 12:27:05
 :pafshim kafe)) kafe)) :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#6259 ne: 03-08-2009, 19:14:12
veten time, s'paska njeri ketej soo.. :D

 • Postime: 12743

#6260 ne: 05-08-2009, 16:02:57
edhe une veten se mos i preu njeriu te me ftoj mua...pffffffffffff

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#6261 ne: 18-09-2009, 08:21:35

  Kush don kafe-qaj, urdheroni, bifeja hapur. kafe)) kafe))

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6262 ne: 18-09-2009, 08:23:39
Ku e hape ti byfene? Eshte mbyllur gjer ne iftar :P

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#6263 ne: 18-09-2009, 08:27:00

   Jo jo hapur eshte, do vish?
   Ata qe kane Ramadan, mos te vine.

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6264 ne: 18-09-2009, 08:28:44
Atehere te bie te rrish vetem se une s'mund te vij njehere ;)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#6265 ne: 18-09-2009, 08:30:11

   Jo, ketu paska plot, desha te vishe edhe ti hajt_ktu:

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6266 ne: 18-09-2009, 08:32:25
Te kaloni mire ju se une vij pas iftarit ;)

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#6267 ne: 18-09-2009, 08:33:43

   Zoti ju shperblefte per sakrificen

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6268 ne: 18-09-2009, 08:37:25
Te falemnderit :)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#6269 ne: 18-09-2009, 09:31:39
do vish per nje kapucino

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6270 ne: 18-09-2009, 09:32:57
Te gjitha terminet me duhet t'i shtyj pas ores 20:00 :P

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#6271 ne: 18-09-2009, 09:35:14
mire ateher nje pice aty nga 20

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#6272 ne: 18-09-2009, 09:37:22
Ok, nje tono dhe me qepe atehere ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6273 ne: 18-09-2009, 10:14:22
1 makiato doja une shpejt e shpejt

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#6274 ne: 18-09-2009, 10:20:43
C'fare e do, te vogel, te madhe, pa plumb?
me shkume a pa shkume? :D

Temat e fundit