Ftoj per kafe ose caj... - 251 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 151351

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6250 ne: 31-07-2009, 11:28:32
ftoj per kafe buzenjoma hmmmmm:
te befte mire hmmmmm: :)

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#6251 ne: 31-07-2009, 11:54:58
ftoj per kafen skiatori merre gati eke   kafe))ama shiqer nuk ka.. ;)

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#6252 ne: 31-07-2009, 11:55:48
ftoj per kafen skiatori merre gati eke   kafe))ama shiqer nuk ka.. ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6253 ne: 31-07-2009, 12:09:20
OK FLM PER KAFEN E PIVA ME KENAQESI
TANI PO TE NCJERR UNE NJE KAFE TY

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#6254 ne: 31-07-2009, 12:11:32
uuuuhhhaaaa flm miku im ..
me pelqej pa mas ama pak sheqer i kishe qit.....?? :) ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6255 ne: 31-07-2009, 12:13:03
po ti ske nevoj per sheqer se je e embel vete
ok po te jap dhe nje cope torte hmmmmm:

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#6256 ne: 31-07-2009, 12:16:43
ok flm miku im...
shum e mir embelsira,,po mathauj kur e qite ket embelsir hmmmmm: :)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6257 ne: 31-07-2009, 12:19:13
po per nje mike si ti nuk mungon asgja :engjell: :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#6258 ne: 31-07-2009, 12:27:05
 :pafshim kafe)) kafe)) :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#6259 ne: 03-08-2009, 19:14:12
veten time, s'paska njeri ketej soo.. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#6260 ne: 05-08-2009, 16:02:57
edhe une veten se mos i preu njeriu te me ftoj mua...pffffffffffff

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#6261 ne: 18-09-2009, 08:21:35

  Kush don kafe-qaj, urdheroni, bifeja hapur. kafe)) kafe))

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6262 ne: 18-09-2009, 08:23:39
Ku e hape ti byfene? Eshte mbyllur gjer ne iftar :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#6263 ne: 18-09-2009, 08:27:00

   Jo jo hapur eshte, do vish?
   Ata qe kane Ramadan, mos te vine.

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6264 ne: 18-09-2009, 08:28:44
Atehere te bie te rrish vetem se une s'mund te vij njehere ;)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#6265 ne: 18-09-2009, 08:30:11

   Jo, ketu paska plot, desha te vishe edhe ti hajt_ktu:

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6266 ne: 18-09-2009, 08:32:25
Te kaloni mire ju se une vij pas iftarit ;)

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#6267 ne: 18-09-2009, 08:33:43

   Zoti ju shperblefte per sakrificen

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6268 ne: 18-09-2009, 08:37:25
Te falemnderit :)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#6269 ne: 18-09-2009, 09:31:39
do vish per nje kapucino

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6270 ne: 18-09-2009, 09:32:57
Te gjitha terminet me duhet t'i shtyj pas ores 20:00 :P

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#6271 ne: 18-09-2009, 09:35:14
mire ateher nje pice aty nga 20

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#6272 ne: 18-09-2009, 09:37:22
Ok, nje tono dhe me qepe atehere ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6273 ne: 18-09-2009, 10:14:22
1 makiato doja une shpejt e shpejt

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#6274 ne: 18-09-2009, 10:20:43
C'fare e do, te vogel, te madhe, pa plumb?
me shkume a pa shkume? :D

Temat e fundit