Ftoj per kafe ose caj... - 255 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 150591

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6350 ne: 27-12-2009, 13:51:19
Ne ca vendi ada? :)

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6351 ne: 27-12-2009, 13:52:49
Afer shtepise sime, dhe pse e di qe jemi larg :)
ku ke qejf ti?

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6352 ne: 27-12-2009, 13:55:24
Afer shtepise sime, dhe pse e di qe jemi larg :)
ku ke qejf ti?Ne periferi te Tiranes pasi eshte ajri me i paster :D

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6353 ne: 27-12-2009, 13:56:12
me pret nje ore e gjysem sa te me beje rruga? :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6354 ne: 27-12-2009, 13:56:25Ne periferi te Tiranes pasi eshte ajri me i paster :D

:D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6355 ne: 27-12-2009, 13:58:06
me pret nje ore e gjysem sa te me beje rruga? :DPo dhe me shume une pres :D

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6356 ne: 27-12-2009, 13:58:55
u tha, u be pra... ;)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6357 ne: 27-12-2009, 13:59:30
:D


PER AJER TE PASTER :P se na mbyti tymi ne tr :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6358 ne: 27-12-2009, 14:01:10


PER AJER TE PASTER :P se na mbyti tymi ne tr :D


e di e di ... e mos rri shume serioz ne makine kur shkembehemi se ste shko fare serioziteti :P LOL

ika tani se me duhet te dal ka trafik te lagjia :D

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#6359 ne: 27-12-2009, 14:02:27


PER AJER TE PASTER :P se na mbyti tymi ne tr :D


ca jeni juuuuuuuuu he he he....

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6360 ne: 27-12-2009, 14:03:37
e di e di ... e mos rri shume serioz ne makine kur shkembehemi se ste shko fare serioziteti :P LOL

ika tani se me duhet te dal ka trafik te lagjiaNncncnc agjentja :P :D se ku mka pa 1 zot mos dhe me ngatrro me tjeter se un srri perher serioz vetem nqs jam vetem ne makine athere po

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6361 ne: 27-12-2009, 15:57:02
Ftoj per kafe nje vajze :D

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#6362 ne: 27-12-2009, 15:58:10
ftoj shejtanien per kafe....te vendi  :P

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6363 ne: 27-12-2009, 15:59:09
Mu jo a ? :D

Shejtanja paska ik :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6364 ne: 27-12-2009, 16:11:31
hajde kalispo

prit sa te thaj floket e shkojme te B..... se te ajo tjetra mu shpif

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#6365 ne: 27-12-2009, 16:42:18
Mu jo a ? :D

Shejtanja paska ik :P
po ke qjef, je i mirepritur

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6366 ne: 27-12-2009, 16:58:41
po dal une se kam pak pune ... shifemi me vone te vendi kalipso bye

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6367 ne: 27-12-2009, 17:00:14
po dal une se kam pak pune ... shifemi me vone te vendi kalipso bye
po dal une se kam pak pune ... shifemi me vone te vendi kalipso byeAkoma te ura ti :P une  elashe me Kalipson te 01 :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#6368 ne: 27-12-2009, 17:02:46
hahahah....ashtu e kemi punen sot, qe nxitojme per kafe ;)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#6369 ne: 27-12-2009, 17:29:58
keshillin e ndrikullave  :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#6370 ne: 27-12-2009, 17:32:45
 :P
sot i paske pergjigjet e goditura..

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#6371 ne: 27-12-2009, 17:43:46
e ke zene keq me mua :P

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#6372 ne: 27-12-2009, 17:45:59
ftoj progresin per kafe..pas vitit te ri ;)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6373 ne: 27-12-2009, 17:47:15
ftoj progresin per kafe..pas vitit te ri ;)
 


Pas vitit te Ri kushedi ku eshte Progresi :) gjithsesi thnx per ftesen

 • Postime: 206
 • Karma: +22/-12

#6374 ne: 27-12-2009, 17:49:37
ftesa eshte e vlefshme, pavaresisht :)

Temat e fundit