Ftoj per kafe ose caj... - 27 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134840

#650 ne: 13-11-2006, 20:00:28
ti rrofsh per oferten po ate lloj kafe vetem nga halli e pi, po na se po ta jap une i kafe...eemmmmm si shpirt mo

hajt te bofte mire

 • Postime: 1460

#651 ne: 14-11-2006, 16:08:33
Amon more si ma ka gjet midene kjo shejtone :D

#652 ne: 14-11-2006, 18:24:15
epo shejtan i vecante ne momente te vecanta....eeeeee :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 18-11-2006, 16:48:29
Dua kafe me icik honey! :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 18-11-2006, 16:52:04
Po deshe honey, ja ku me ke. :D :D

 • Postime: 4261

#655 ne: 18-11-2006, 17:25:08
honey e do vetem  prej  meje ..:D

#656 ne: 18-11-2006, 20:28:32
kush pat cigare se kafe nuk dua..se nuk flej mire hmmmmm:

 • Postime: 1015

#657 ne: 21-11-2006, 12:32:49
Wiliams , a e leme duhanin  pernjehere, se me duhet mbeshtetja psiqike e dikujt.E leme me mire, e hajm molla.
P.s. nje kafe do te me kishte bere mire, sikur te ma paguaj dikush  :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 25-11-2006, 20:51:17
kenga hajt te na bej mire


 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 25-11-2006, 20:56:29
Moti s'kam pire kafe me te shijshme.......mbas e edhe shoqerimi i mire ka efektin e vet  :)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 25-11-2006, 20:57:53
LOL

:perqafim

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 03-12-2006, 14:07:19
Ftoj gjithe ata qe jane online ...  :D
#662 ne: 03-12-2006, 14:45:36
me duket se ti i ben kafet e mira..Prishtinase ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 03-12-2006, 14:46:39
ooo williams .. :)

Te pershendes!!!

A je per kafe ??

#664 ne: 03-12-2006, 14:48:41
o jam per 2 kafe dhe jo per nje..oj Prishtinase ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 03-12-2006, 14:52:12

Si te duash ti ...edhe 2 kafe ti sjelli ... :D
Williams ulu aty e tash merre kafen se te mirë e paskem bë.  :D

#666 ne: 03-12-2006, 14:54:36
o ty te lumshin duart moj Prishtinase..se kafe prej teje per here te pare po pi.. ;)

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 03-12-2006, 14:57:10
 :D :D

te beft mirë por tash pssstttt se po të ndijn tjerët e tani me shkon  dita u bë kafe  :P :P


#668 ne: 03-12-2006, 17:55:34
:D :D

te beft mirë por tash pssstttt se po të ndijn tjerët e tani me shkon  dita u bë kafe  :P :P


Me mesove keq me kete kafe te mire..dhe tash me duhet me tu lut shpesh e me ma ba vetem ti kafen.. ;)

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#669 ne: 04-12-2006, 19:54:01
kush do me pi kafe le te urdheroje se paguj un ksaj rradhe.

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 04-12-2006, 20:02:42
a ka per agen ni kafe ktu?

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 04-12-2006, 20:08:47
a ka për agen ni kafe këtu?


De kishte kon majer te ngrajhesh ene ta bojsh ni kafe per vehte, ene ni caj per mu! :D
Me sa shoh kto tjeret se kan mendjen te levizin prej vendi...

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 04-12-2006, 20:10:08
o kamarier?o kamarier?
bjeri nje kafe italiane ages ktu.( ;)TE SHTRYDHME RE O KAMARİER) :D :D :D

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#673 ne: 04-12-2006, 20:14:35

De kishte kon majer te ngrajhesh edhe ta bojsh ni kafe për vehte, edhe ni çaj për mu! :D
Me sa shoh këto tjerët se kan mendjen te levizin prej vendi...he mi cajin, te befte mire...
a i ndove caullet me flejt :D

 • Postime: 4261

#674 ne: 04-12-2006, 20:27:03
kush eshte  ka  shperndan kafe  ketej ...:D le te ma  ben  edhe  mua nje :D

Temat e fundit