Ftoj per kafe ose caj... - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 150123

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 21-12-2006, 11:05:24

Kush eshte per kafe ne kete mengjes aq te mire ? !  :) :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#726 ne: 21-12-2006, 16:59:26
Po cigaret ku i ke mooooooooj :D

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 21-12-2006, 17:17:14
Ska cigare !! Jemi kunder duhanit  :P :P :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#728 ne: 21-12-2006, 17:20:59
E mire s'ka gje se nji e kam vet une. Gjithsesi perzije pak sheqerin se u ftof kafeja.......... :D

#729 ne: 21-12-2006, 18:12:03
kafe ska.. po deshet gje tjeter mire.. ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 03-05-2007, 04:45:56
Une desha tju ftoj ne kafe, por ska njeri te gjalle ketu  :(

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 03-05-2007, 07:41:51
Ftoj per caj te ftohte (meqe eshte ngrohte jashte) Lisen, Aiden, Erlehten, Capkenen, SmiLey-n & Mishelin. Si keni qene goca?!

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#732 ne: 03-05-2007, 07:45:59
Po Elegancen ku e le moj  LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 03-05-2007, 08:02:10
Po Elegancen ku e le moj  LOL LOL LOL

Hahahahaha, Eleganca eshte ajo qe i fton ore. Une jam "The Hostess with the Mostess!" :) :D

#734 ne: 03-05-2007, 08:10:24
Ftoj për çaj te ftohte (meqë është ngrohte jashtë) Lisen, Aiden, Erlehten, Capkenen, SmiLey-n & Mishelin. Si keni qenë goca?!
Rrofsh moj nusja e shtepise,apo sjam semure une sot me temperature te larte plus tere mengjesin kam qene me te vjella(shenja shtatezanie keto me duket LOL LOL) ma bej caj mali mua :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 03-05-2007, 08:20:27
a ka me burra shqypnia qe pijne raki mare
e han meze me kollopare :D :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 03-05-2007, 08:45:41
Dalbero, do pijme nje kafe ne te dy apo jo? :P :D LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 03-05-2007, 08:59:21
O Embelsire me bej nje kafe ashtu sic je vete.  :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 03-05-2007, 09:17:36
Dalbero, do pijme një kafe ne te dy apo jo? :P :D LOL

kur ta dush ti dhe me ca ta dush ti :D :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 03-05-2007, 09:51:19
Po mu sme thirrni mo??? :D

#740 ne: 03-05-2007, 14:50:06
Eleganca rrofsh qe me paske ftu...tu bofte dita njimije...po si na ke ftu tek e tek apo tufe???

Hajde ma boj i kafe shqeto se me iku zari fare sot ne pune...hajde luju duret shpejt  :perqafim

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 03-05-2007, 15:29:43
kur ta dush ti dhe me ca ta dush ti :D :D


Okej, hajt ngrihu edhe me bej nje kafe Amerikane mua, jo ato turket. :D S'i kam qef. :P


Po mu sme thirrni mo??? :D


uaaaa hajde mo edhe ti je i ftuar me ne. :DO Embelsire me bëj një kafe ashtu siç je vete.  :DUne s'bej kafe; mua me bejne. Po deshe ti beje. :D Ja ketu jam une po bej sehir. :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 03-05-2007, 15:54:17
Un tani po shkoj te pi nje kafe dhe s'jam duke ftu asnje  :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 03-05-2007, 23:46:53
PO deshe moj. :D :P

#744 ne: 04-05-2007, 01:29:15
o yllo do vish tpish kafe ti,se se kam pire akoma  te mjesit! ;)

#745 ne: 04-05-2007, 11:11:37
Une i kam pi dy..kush do me japi edhe nje?? te mbush dozen
 :D

#746 ne: 04-05-2007, 13:57:50
Ndonjeri apo ndonjera qe do jete ne TR :D te te japi kafen :D

#747 ne: 04-05-2007, 14:18:54
e pse i bi nga Kina ti...ja tashi mbas nja 30 min vje dhe ma jep nje kafe si me le pa gjume fare... :D :D :D

#748 ne: 04-05-2007, 14:36:44
o mishel po sa koprace je moj?..si nuk the njehere hajde tjua jap nje...kafe po ngele vetem duke kerkuar ta japin..?

#749 ne: 04-05-2007, 14:45:20
epo c'ti besh more djale, kam gjysmen e genit prej gjirokastre...helbe te c'pret dhjakonare e shkuar dhjakonares


po hajt se jam edhe i cike bujare...po deshe na i gjo si nuk
kushton gjo ta jap une....porrrr kujdesss wili, hemmmm

Temat e fundit