Ftoj per kafe ose caj... - 30 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134873

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 21-12-2006, 11:05:24

Kush eshte per kafe ne kete mengjes aq te mire ? !  :) :D

 • Postime: 1460

#726 ne: 21-12-2006, 16:59:26
Po cigaret ku i ke mooooooooj :D

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

#727 ne: 21-12-2006, 17:17:14
Ska cigare !! Jemi kunder duhanit  :P :P :P

 • Postime: 1460

#728 ne: 21-12-2006, 17:20:59
E mire s'ka gje se nji e kam vet une. Gjithsesi perzije pak sheqerin se u ftof kafeja.......... :D

#729 ne: 21-12-2006, 18:12:03
kafe ska.. po deshet gje tjeter mire.. ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#730 ne: 03-05-2007, 04:45:56
Une desha tju ftoj ne kafe, por ska njeri te gjalle ketu  :(

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#731 ne: 03-05-2007, 07:41:51
Ftoj per caj te ftohte (meqe eshte ngrohte jashte) Lisen, Aiden, Erlehten, Capkenen, SmiLey-n & Mishelin. Si keni qene goca?!

 • Postime: 1460

#732 ne: 03-05-2007, 07:45:59
Po Elegancen ku e le moj  LOL LOL LOL

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#733 ne: 03-05-2007, 08:02:10
Po Elegancen ku e le moj  LOL LOL LOL

Hahahahaha, Eleganca eshte ajo qe i fton ore. Une jam "The Hostess with the Mostess!" :) :D

#734 ne: 03-05-2007, 08:10:24
Ftoj për çaj te ftohte (meqë është ngrohte jashtë) Lisen, Aiden, Erlehten, Capkenen, SmiLey-n & Mishelin. Si keni qenë goca?!
Rrofsh moj nusja e shtepise,apo sjam semure une sot me temperature te larte plus tere mengjesin kam qene me te vjella(shenja shtatezanie keto me duket LOL LOL) ma bej caj mali mua :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#735 ne: 03-05-2007, 08:20:27
a ka me burra shqypnia qe pijne raki mare
e han meze me kollopare :D :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#736 ne: 03-05-2007, 08:45:41
Dalbero, do pijme nje kafe ne te dy apo jo? :P :D LOL

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#737 ne: 03-05-2007, 08:59:21
O Embelsire me bej nje kafe ashtu sic je vete.  :D

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 03-05-2007, 09:17:36
Dalbero, do pijme një kafe ne te dy apo jo? :P :D LOL

kur ta dush ti dhe me ca ta dush ti :D :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#739 ne: 03-05-2007, 09:51:19
Po mu sme thirrni mo??? :D

#740 ne: 03-05-2007, 14:50:06
Eleganca rrofsh qe me paske ftu...tu bofte dita njimije...po si na ke ftu tek e tek apo tufe???

Hajde ma boj i kafe shqeto se me iku zari fare sot ne pune...hajde luju duret shpejt  :perqafim

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 03-05-2007, 15:29:43
kur ta dush ti dhe me ca ta dush ti :D :D


Okej, hajt ngrihu edhe me bej nje kafe Amerikane mua, jo ato turket. :D S'i kam qef. :P


Po mu sme thirrni mo??? :D


uaaaa hajde mo edhe ti je i ftuar me ne. :DO Embelsire me bëj një kafe ashtu siç je vete.  :DUne s'bej kafe; mua me bejne. Po deshe ti beje. :D Ja ketu jam une po bej sehir. :D

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#742 ne: 03-05-2007, 15:54:17
Un tani po shkoj te pi nje kafe dhe s'jam duke ftu asnje  :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 03-05-2007, 23:46:53
PO deshe moj. :D :P

#744 ne: 04-05-2007, 01:29:15
o yllo do vish tpish kafe ti,se se kam pire akoma  te mjesit! ;)

#745 ne: 04-05-2007, 11:11:37
Une i kam pi dy..kush do me japi edhe nje?? te mbush dozen
 :D

#746 ne: 04-05-2007, 13:57:50
Ndonjeri apo ndonjera qe do jete ne TR :D te te japi kafen :D

#747 ne: 04-05-2007, 14:18:54
e pse i bi nga Kina ti...ja tashi mbas nja 30 min vje dhe ma jep nje kafe si me le pa gjume fare... :D :D :D

#748 ne: 04-05-2007, 14:36:44
o mishel po sa koprace je moj?..si nuk the njehere hajde tjua jap nje...kafe po ngele vetem duke kerkuar ta japin..?

#749 ne: 04-05-2007, 14:45:20
epo c'ti besh more djale, kam gjysmen e genit prej gjirokastre...helbe te c'pret dhjakonare e shkuar dhjakonares


po hajt se jam edhe i cike bujare...po deshe na i gjo si nuk
kushton gjo ta jap une....porrrr kujdesss wili, hemmmm

Temat e fundit