×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134746

#750 ne: 04-05-2007, 14:52:01
epo c'ti besh more djalë, kam gjysmen e genit prej gjirokastre...helbe te ç'pret dhjakonare e shkuar dhjakonares


po hajt se jam edhe i cike bujare...po deshe na i gjo si nuk
kushton gjo ta jap unë....porrrr kujdesss wili, hemmmm

keshtu po mishel,e bere zemren gur. :P.po shiko se une i them kafe. :S.po kafen ne fakt nuk e pi. :S.te shkojme njehere nga klubi e shohim e bejme. ;).(paguaj une ndoshta) ;)

#751 ne: 04-05-2007, 14:57:32
Sikur te ndodhi Wili (po gje qe s'ben vaki)...i ka dek nona e i ka dek baba si paret do ti pagush dhe vetem ti...more vesh tyryryyyyyy tyryryyyy  :D :D :D

Naten Wili...

#752 ne: 04-05-2007, 15:00:51
Sikur te ndodhi Wili (po gjë qe s'bën vaki)...i ka dek nona e i ka dek baba si paret do ti pagush dhe vetëm ti...more vesh tyryryyyyyy tyryryyyy  :D :D :D

Natën Wili...
mire mishel dakort jam me ty..po bories pse i bie ne kete ore te vone..? :S :D

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 22-05-2007, 14:02:23
Pi ndonjeri kafe ose caj ne kete ore??? :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 22-05-2007, 14:12:26
Elegance hajde moj ta pijme nje kafe turke  :D

 • Postime: 7456
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 23-05-2007, 02:37:02
Hajde bre lepurushke ma bej nje kafecke se po me duket dite e gjate kjo sot.  :D :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 23-05-2007, 04:52:03
Aman more Tipi, po nuk e sheh titullin e temes ti si thote " ftoj ....... " e jo " me bej ..."  :O :P

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 23-05-2007, 04:58:27
Hajt bre se qe se unë po e prishi rendin sot e po e ftoj Kengaime-n për kafe. ;)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 23-05-2007, 05:01:02
Rrofsh Lumi......hic se prishe ti, por vetem e ndreqe  :)

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 23-05-2007, 05:06:25
Sigurisht. Por për me këqyrë hollëëë-hollë e pata fjalën se unë jam shumë koprrac e nuk e ftoj askënd në kafe (nuk hyj fare në Barkafe të ZY). :P LOL
Na bëftë mirë kafja! :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 23-05-2007, 05:10:48
Euu per mua prishe kopracine  :engjell: ......ne kete rast shijoj edhe me shume kafen, duke dite se sme lejon me kopracia jote kete luksuz  :P

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 23-05-2007, 05:13:20
ftoj për kafe gjitha gocat e forumit...

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 23-05-2007, 05:18:54
Qe kur gjakovaret kaq dorelire  :P.......une i njoh si shume kopraca  :P  :D

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 23-05-2007, 05:23:14
Gjakova gjith ka qen qyteti i mikpritjes... eja ketej  dhe mandej bisedojm..

 • Postime: 1580

#764 ne: 23-05-2007, 06:28:15
A cme ka vajt mendja për një kafe turke :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 23-05-2007, 06:29:19
Si e pi ti zemra ?  :perqafim

 • Postime: 1580

#766 ne: 23-05-2007, 06:33:59
 :perqafim
 Te mesme e pij une :D hajt do na ndonje me dockat e tua ti  :D

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 23-05-2007, 06:38:38
Pasi po pike si une, atehere i bej dy  ;)

 • Postime: 1580

#768 ne: 23-05-2007, 06:40:57
Hec tezoro na i bej shpej  :D se po me vete vone per ne shkolle mua :(

#769 ne: 23-05-2007, 14:31:01
kush me ben nje kafe po e dua shume te embel(pa sheqer se harrova) hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 23-05-2007, 21:43:40
Une ftoj per kafe dy motrat e bukura. Hajde ma hiqni nje cike kete merzine qe me ka pushtuar moj amani. LOL Rrofshi & Qofshi! :perqafim

 • Postime: 12234

#771 ne: 28-05-2007, 22:46:30
Ftoj qe dikush te me bej i caj,se shkova nga fyti.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 01-06-2007, 15:36:58
Kush eshte per ndonje kapucino me krip se me pelqen shume
 :P

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 04-06-2007, 13:40:26
Kam kohe pa pire kafe me Aiden..
Humbi ajo  :perqafim :perqafim :perqafim

#774 ne: 05-06-2007, 18:49:30
lere Aiden ti. hmmmmm:.po luaj vendi dhe na bej nje kafe. :engjell:.se me kane thene qe i ben shume te mira ;) :engjell:

Temat e fundit