Ftoj per kafe ose caj... - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 150574

#750 ne: 04-05-2007, 14:52:01
epo c'ti besh more djalë, kam gjysmen e genit prej gjirokastre...helbe te ç'pret dhjakonare e shkuar dhjakonares


po hajt se jam edhe i cike bujare...po deshe na i gjo si nuk
kushton gjo ta jap unë....porrrr kujdesss wili, hemmmm

keshtu po mishel,e bere zemren gur. :P.po shiko se une i them kafe. :S.po kafen ne fakt nuk e pi. :S.te shkojme njehere nga klubi e shohim e bejme. ;).(paguaj une ndoshta) ;)

#751 ne: 04-05-2007, 14:57:32
Sikur te ndodhi Wili (po gje qe s'ben vaki)...i ka dek nona e i ka dek baba si paret do ti pagush dhe vetem ti...more vesh tyryryyyyyy tyryryyyy  :D :D :D

Naten Wili...

#752 ne: 04-05-2007, 15:00:51
Sikur te ndodhi Wili (po gjë qe s'bën vaki)...i ka dek nona e i ka dek baba si paret do ti pagush dhe vetëm ti...more vesh tyryryyyyyy tyryryyyy  :D :D :D

Natën Wili...
mire mishel dakort jam me ty..po bories pse i bie ne kete ore te vone..? :S :D

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 22-05-2007, 14:02:23
Pi ndonjeri kafe ose caj ne kete ore??? :D

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#754 ne: 22-05-2007, 14:12:26
Elegance hajde moj ta pijme nje kafe turke  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#755 ne: 23-05-2007, 02:37:02
Hajde bre lepurushke ma bej nje kafecke se po me duket dite e gjate kjo sot.  :D :perqafim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#756 ne: 23-05-2007, 04:52:03
Aman more Tipi, po nuk e sheh titullin e temes ti si thote " ftoj ....... " e jo " me bej ..."  :O :P

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 23-05-2007, 04:58:27
Hajt bre se qe se unë po e prishi rendin sot e po e ftoj Kengaime-n për kafe. ;)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 23-05-2007, 05:01:02
Rrofsh Lumi......hic se prishe ti, por vetem e ndreqe  :)

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 23-05-2007, 05:06:25
Sigurisht. Por për me këqyrë hollëëë-hollë e pata fjalën se unë jam shumë koprrac e nuk e ftoj askënd në kafe (nuk hyj fare në Barkafe të ZY). :P LOL
Na bëftë mirë kafja! :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 23-05-2007, 05:10:48
Euu per mua prishe kopracine  :engjell: ......ne kete rast shijoj edhe me shume kafen, duke dite se sme lejon me kopracia jote kete luksuz  :P

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 23-05-2007, 05:13:20
ftoj për kafe gjitha gocat e forumit...

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 23-05-2007, 05:18:54
Qe kur gjakovaret kaq dorelire  :P.......une i njoh si shume kopraca  :P  :D

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 23-05-2007, 05:23:14
Gjakova gjith ka qen qyteti i mikpritjes... eja ketej  dhe mandej bisedojm..

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#764 ne: 23-05-2007, 06:28:15
A cme ka vajt mendja për një kafe turke :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#765 ne: 23-05-2007, 06:29:19
Si e pi ti zemra ?  :perqafim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#766 ne: 23-05-2007, 06:33:59
 :perqafim
 Te mesme e pij une :D hajt do na ndonje me dockat e tua ti  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#767 ne: 23-05-2007, 06:38:38
Pasi po pike si une, atehere i bej dy  ;)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#768 ne: 23-05-2007, 06:40:57
Hec tezoro na i bej shpej  :D se po me vete vone per ne shkolle mua :(

#769 ne: 23-05-2007, 14:31:01
kush me ben nje kafe po e dua shume te embel(pa sheqer se harrova) hmmmmm:

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#770 ne: 23-05-2007, 21:43:40
Une ftoj per kafe dy motrat e bukura. Hajde ma hiqni nje cike kete merzine qe me ka pushtuar moj amani. LOL Rrofshi & Qofshi! :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#771 ne: 28-05-2007, 22:46:30
Ftoj qe dikush te me bej i caj,se shkova nga fyti.

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#772 ne: 01-06-2007, 15:36:58
Kush eshte per ndonje kapucino me krip se me pelqen shume
 :P

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#773 ne: 04-06-2007, 13:40:26
Kam kohe pa pire kafe me Aiden..
Humbi ajo  :perqafim :perqafim :perqafim

#774 ne: 05-06-2007, 18:49:30
lere Aiden ti. hmmmmm:.po luaj vendi dhe na bej nje kafe. :engjell:.se me kane thene qe i ben shume te mira ;) :engjell:

Temat e fundit