Ftoj per kafe ose caj... - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 143601

#775 ne: 07-06-2007, 14:53:19
ftoj per kafe gjithe femrat e forumit. hajde se e kam taze kafene dhe te bejme ca thashethuqe_

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#776 ne: 09-06-2007, 14:11:31
Kush po ma bo nje kafe sade me sheqer? :)

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 09-06-2007, 16:11:00
Kush po ma bo një kafe sade me sheqer? :)

$5 po deshe, plus tip  :P

un tani po e pi një kafe me akull nga Starbucks....ishall a ju hyp nganjecik nepsi  :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#778 ne: 11-06-2007, 11:08:46
ftoj per kafe!! ju boft mir :engjell:

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#779 ne: 11-06-2007, 12:32:13
Te bofte mire Lola, vetem mos i hidh kripe se une e pij sade :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#780 ne: 11-06-2007, 13:29:33
Ftoj per caj te gjithe se tani ketu te ne po ben vape dhe thone se nese pi caj kur eshte vape ta largon.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#781 ne: 20-06-2007, 03:29:38
Kam kohe pa pire kafe me Aiden..
Humbi ajo  :perqafim :perqafim :perqafim

Ke shume te drejte e dashur. Edhe une e ftoj per kafe Aiden, por edhe ty Erlehta. ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 20-06-2007, 10:20:24
Hajde ketu Shorty me Elegancen te rufisim nga nje kafe dhe bejme ca thashetheme te stilit Korcar.  :D

#783 ne: 20-06-2007, 11:07:48
apo su jepet hic juve korcarve! lol

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#784 ne: 20-06-2007, 12:08:34
Hajde edhe ti se dhe ti nuk je mbrapa. :P

#785 ne: 20-06-2007, 12:14:28
Vallaj mo, sa me mire me njef ti mu mer dreq....


Po jam larg nga Korca se une se!!! Hajt se vendbanimin me i ven e kena,,,,(edhe pse une e kam edhe si bicim vendlindje)..dhe meqe po pime kafe...ti ketu ne Tirane ke lind??? Kur linde? me ca linde? si linde? hajt pra... :D :D :D :D :D :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#786 ne: 20-06-2007, 12:24:00
Ohu sa pyetje ke ti mi dreq qenke llafazane e madhe. LOL  :D :P

#787 ne: 20-06-2007, 12:33:22
po ti merre shtruar ore...avash avash, se keshtu e kam une bej pyetjet pastaj le te tjeret te flasin....

hajde une , kafen ma porosite?... :D :D :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#788 ne: 20-06-2007, 13:26:54
Mire mire na merre nje kafe ti se mua kur te me vije per tu pergjigjur e sigurte qe kam per ta bere. :P :P :P

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#789 ne: 21-06-2007, 22:50:00
Ju siper li lini llafet...u ftoh kafja :D

 • Postime: 519
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 27-06-2007, 10:13:28
ftoj per kafe pjesen qe zbuloi ai pis kalamaja te avatari stereotipit  :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#791 ne: 06-07-2007, 20:04:11
Elegance, vieni qua tezzoro se vetëm ne jemi. Pim kafe e bëjme i mal me llofe...jo për gjë po kafja nuk shtyhet pa to LOL

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 06-07-2007, 20:06:10
Elegance, vieni qua tezzoro se vetëm ne jemi. Pim kafe e bëjme i mal me llofe...jo për gjë po kafja nuk shtyhet pa to LOL

Une kafe nuk du, ndonje gote vere mbase. S'i pi kafet une se me prishen dhembet dhe stomaku :D

Sa per doren e llafeve, ate e bejme edhe pa sebep ne, sic po bejme tani. :)

 :perqafim

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 06-07-2007, 20:08:07
Do vere...Hajde moj se kam nje Baron deTuris ketu...E di si eshte  mmm fantastike

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 06-07-2007, 20:10:09
Do vere...Hajde moj se kam një Baron deTuris këtu...E di si është  mmm fantastike

Nga emri ngjan qe eshte fantastike. E kuqe apo e bardhe?! Hajde njera me Verera Franceze. Hallall!  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#795 ne: 06-07-2007, 20:12:13
Hajde goca mua nje kafeeeee....Se i bera qe 2 dite pa gjume,ka nevoje per nje refresh.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 06-07-2007, 20:13:56
Hajde goca mua një kafeeeee....Se i bëra qe 2 ditë pa gjume,ka nevojë për një refresh.

Po kush ta ka fajin?! Pse ke ndenjt dy dite pa gjume  hmmmmm: ti hmmm?!  (?)

Ca kofe do, se une vetem Amerikane kom?! OK, se une ta bej kofe Amerikone e Erlehta te jep nje ekspres. ;)

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#797 ne: 06-07-2007, 20:15:41
O shoku e kuqe eshte por o spanjolle :D nejse

Lefto te mesme apo te embel e pi kafene?

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 06-07-2007, 20:17:24
O shoku e kuqe është por o spanjolle :D nejse

Lefto te mesme apo te ëmbël e pi kafene?

Uhuuu, Spanja i ka shume te mira ato Vererat e Kuqe. Uh-Oh. :D

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#799 ne: 09-07-2007, 21:20:57
Elegance ke ndermend te vish, se nuk do e mbaj veren per zbukurim :D

Temat e fundit