Ftoj per kafe ose caj... - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 162696

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 09-07-2007, 21:33:24
A ka ndonje kafe te gatshme se me plasi koka...  :-[

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#801 ne: 09-07-2007, 22:01:50
Erdhi ti moj polen  :perqafim :perqafim

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 09-07-2007, 22:06:30
erlehte  :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#803 ne: 10-07-2007, 12:23:06
Ftoj per kafe Sorelinen :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 10-07-2007, 15:35:56
Ftoj per caj jasmine Erlehten dhe Aiden. Une per vete kam per ta pire nje caj te tille, tani per pak. A t'ju bej edhe juve nga nje filxhan?! :)

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 14-07-2007, 02:50:20
Do ftoj njehere Eleganten, Aiden e Verdit, dhe mbesken time. Do ju jap plaku nga nje gote me dhalle dhe nje buke misri, se e ka bere plaka ime. Aida e Verdit moj cupke, hajde te te perqafoj njeher xhaxhai se vdiste xhaxhai per ty kur ti ishe e re dhe dilje ne radio.

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#806 ne: 14-07-2007, 02:59:27
Ftoj për çaj jasmine Erlehten dhe Aiden. Unë për vete kam për ta pire një çaj te tillë, tani për pak. A t'ju bëj edhe juve nga një filxhan?! :)

Ceshte ky caj mi xhan, Jasmine, temen e semes oj, edhe cajrave u gjeni emrin,. A ka ndonje Caj SONY per plakun

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 14-07-2007, 14:46:44
Ceshte ky çaj mi xhan, Jasmine, temën e semes oj, edhe cajrave u gjeni emrin,. A ka ndonjë Caj SONY për plakun

Jasmine eshte emri i cajit, plaku Milo. Ja tani mua do te me bente shume pune nje i tille, ta pija. Jam nje cike e pergjumur, e lodhur, e merzitur dhe si pa qejf. Do ma besh cajin xhaxhi, sa me te ngrohte por jo te nxehte. Mos harro edhe t'i hedhesh nje luge mjalte brenda, mjalte special sic e ben ti vete, atje ne fshat. Rrofsh!

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 21-07-2007, 12:53:00
Ftoj per kafe te gjithe se sa kam blere na mjafton.. :)

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#809 ne: 21-07-2007, 13:39:15
une s'pij kafe  ^o)

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 21-07-2007, 22:43:02
Deshte s'deshte do ta pish..se s'kam tjeter gje ,

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#811 ne: 21-07-2007, 23:42:35
Mos ke dert per ate ..se vi une e zevendesoj :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#812 ne: 22-07-2007, 01:37:55
po ja qe ajo insiston per mua Charlie, dhe do te me qerase poqese jo me kafe do me gjeje diq tjeter qe te me qerase?

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 22-07-2007, 23:16:49
Mos ke dert për atë ..se vi unë e zevendesoj :D
  Pa ty s'ka ...ashtu keshtu je i pari  ;)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#814 ne: 23-07-2007, 20:11:05
Hajde kapni kusijat me mi la komt. :D.Edhe ajo tjetra let ma bon cajin se vdica komplet. :D

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#815 ne: 23-07-2007, 20:40:23
po ty s'te lajne krejt kusijat e europes  hmmmmm:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#816 ne: 23-07-2007, 20:41:50
Ti shuj aty,kape kusine e mos fol shume. :D..Se ajo tjetra e ka radhen per caj. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#817 ne: 23-07-2007, 23:24:49
Une ftoj per caj Aiden e Verdit. Si e pi cajin ti moj cupe?! :)

 :perqafim per Aiden.

 • Postime: 2173
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 25-07-2007, 18:45:24
po ja qe ajo insiston për mua Charlie, dhe do të me qerase poqese jo me kafe do me gjeje diq tjetër qe te me qerase?
Po natyrisht kur thërrasim për çaj mendojmë për të gjitha...nese je be me u rreh pa problem   kam shuplaka me shumice sa të duash  :D

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#819 ne: 25-07-2007, 19:22:52
Unë ftoj për çaj Aiden e Verdit. Si e pi cajin ti moj cupe?! :)

 :perqafim për Aiden.

Bene si ta bejsh e dashur, vetëm mos më thuaj te cohem e ta bëj unë se jam bërë pertace e keqe koheve fundit! LOL

Të flm shumë, edhe me helm te ma bejsh do ta shijoj me endje sepse eshte nga duart tua!  :perqafim

#820 ne: 26-07-2007, 11:39:34
ftoj per kafe capkenen dhe aiden .bojme dhe ca thashetheme. ja psh : smiley do jete andej nga parisi tu ma pi kafen allafrenga. erlehta ketej nga shqiperia. lisa po ashtu. hajdeni pra shoqe pijeni kafene jua dhashe te rejat. ju keni nai gje te re?

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 26-07-2007, 13:24:12
Hajde mishel ma bej nje kafe te mesme me pak. :P

#822 ne: 26-07-2007, 13:34:53
Mishel.....do mbajme ne goje burrat e fshatit mire LOL LOL

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#823 ne: 26-07-2007, 13:46:41
Mos i mbani shuem ne goje se do i shkrini fare. :D :D LOL

#824 ne: 26-07-2007, 13:50:39
apo seshte edhe vape. shkrijne fare haha

Temat e fundit