Ftoj per kafe ose caj... - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 143838

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#825 ne: 26-07-2007, 14:01:55
Mor po do i beni telef. :D
Ti ma bere ate kafen qe te thashe apo do edhe ti te besh ndonje telef. :P :P

#826 ne: 26-07-2007, 14:05:17
ua po une ta kam bo ekspres mor rob zoti! pije dhe na thuj si u bo ceshtja e gjirit persik. e zgjidhet ju te dy apo e lat te...

#827 ne: 26-07-2007, 14:27:00
ftoj nai rob me pi nai kafe se ngela tu e pi vetem. :(

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#828 ne: 26-07-2007, 14:41:27
hajde se lam nam te dy vetem ketu. :P :P :D

#829 ne: 26-07-2007, 15:39:27
ja mbeta vetem une prape. kafe e piva vetem. po do ti qe me shijoi. i kafe 3 cigare u kunaqa fare.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#830 ne: 29-07-2007, 16:31:32
ja mbeta vetëm unë prapë. kafe e piva vetëm. po do ti qe me shijoi. i kafe 3 cigare u kunaqa fare.

Mos e pi kafen vetem moj Mishel, ke me ke ta pish. Une dhe trimi im te ftojme per nje kafe shoqeruar me pak Baileys & Frangelico. Eshte ilac tani per mengjes. Ai burri im te shoqeron edhe me cigare, vecse c'eshte. ;)

:perqafim Mishel. E shikoj qe s'te kisha munguar fare. LOL

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#831 ne: 02-08-2007, 07:21:22
Do ftoj per nje caj te gjitha fshatarkat e forumit, se kam bere nje caj, qe ne dynja se gjeni dot, qe kur ta pini cajin do ju llapet trasha dhe do me "merni ne qaf" pastaj. E ka bere plaka ime.

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#832 ne: 20-10-2007, 17:14:43
he mo doni kafe   :P :P

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#833 ne: 20-10-2007, 17:44:46
Po mo po ...hec se une te ftoj :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#834 ne: 20-10-2007, 18:13:41
Une shkoj te pij kafen e Sorelines (edhe meqe kafen s'para e pij shume), por meqe me ka ftuar. S'ja prish qejfin Sorelkes, une.  :perqafim

#835 ne: 20-10-2007, 18:18:55
une  po ftoj ate erlehten qe me ka harru fare! perqafim   

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#836 ne: 22-10-2007, 17:32:00
unë  po ftoj atë erlehten qe më ka harru fare! perqafim   
He mi, erdha une  :D
Ku eshte kafeja  :D :D
 :perqafim

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#837 ne: 22-10-2007, 17:51:16
kush do ma japi nje tekje :D :D :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#838 ne: 22-10-2007, 23:40:23
O bo keq per long plako LOL

 • Postime: 61
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 23-10-2007, 22:06:15
per caj e ftoj dreamm  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#840 ne: 23-10-2007, 22:21:17
edhe une du caj  :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 23-10-2007, 22:26:27
për çaj e ftoj dreamm  :Dooo thnx sugare...le te ftojme kengen..grens  dhe crystal..t'ja fusim i dore thashetheme... :P :P

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 24-10-2007, 06:32:56
Une ftoj per nje kafe a caj Lepurushen Korcare. Me duket se do ta pij kafen e lengun me te, shume se shpejti. :P

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 25-10-2007, 22:10:58
Ja paskin shtru grate  :D

 :perqafim :perqafim

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#844 ne: 01-11-2007, 16:07:02
Hajde kafe me shumice LOL LOL LOL

#845 ne: 01-11-2007, 20:16:25
kush do me japi nje kafe po te forte se jam tu shtri komet!  :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#846 ne: 02-11-2007, 14:47:40
pse ku i kishe kembet moj? :-[

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#847 ne: 02-11-2007, 17:00:08
kush jepte kafe falas ktej re amon se jam qe jam ktu ke dera te kthehem ta pij nje kafe ene te iki ne pun time ? :D :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#848 ne: 02-11-2007, 17:01:10
Une per veten time joooo :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#849 ne: 02-11-2007, 17:03:32
Ore ti lart ...hec se do te ftoj une ne kafe ..do vish ? :D

Temat e fundit