Ftoj per kafe ose caj... - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 162695

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#850 ne: 02-11-2007, 17:05:15
po kush e pra
se un isha tu kalu ktu ke lokali ene degjova shqp nji qe ishte tu bertit "kush do cay falas reeee se po maroheeeetttt" :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#851 ne: 02-11-2007, 17:06:43
Do kete qene charli  :D :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#852 ne: 02-11-2007, 17:07:58
Haha e dita se kshtu do te thuash :D jo mo joo une ty te thash jo atij :D  ;)

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 02-11-2007, 17:08:25
moj ti charli e boni si bur
ajt se te ftoj un tha
po ti qe ma dredh bishtin nje her ktej nje her anej per nje kafe 300 lek :D :D :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#854 ne: 02-11-2007, 17:09:00
a ka per xhaxhin naj caj ktu a si eshte puna?

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#855 ne: 02-11-2007, 17:12:03
Po mo ka hec këtu e pijm nga një se te kam jaran ty :D se këto gocat po i lute shumë ju ngritet bishtii :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#856 ne: 02-11-2007, 17:13:58
vec le te jet i rand aman se moti skam pi caj te rand

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#857 ne: 02-11-2007, 17:15:30
Pa uje te bardh fare nese doo :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#858 ne: 02-11-2007, 17:15:45
shif xhaja shif
sa erdhi direkt e ne kafe
un kam nji ore tu bertit ktu e spo ja mar no njonit noj kafe
xhaja si me te qeshme me te ngjeshme e mori nji kafe :D :D :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#859 ne: 02-11-2007, 17:16:38
Uaaaa si thon keta po hajt mo se po ju ftoj une per kafe tgjith :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#860 ne: 02-11-2007, 17:20:59
Shih sa goce e mire din te behet njona :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#861 ne: 02-11-2007, 17:23:10
haha po une jam e mire ore :D :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#862 ne: 02-11-2007, 17:24:58
eeeeeee
tani masi i doli boja
mir qe fton po as venin se thot
dmth qe do me la gojen :D :D :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 02-11-2007, 17:34:11
thuje venin mi o soreline se mbetem ne kembe tu prit ne...

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#864 ne: 02-11-2007, 17:34:19
Jo mo jo nuk me del boja kollaj mua :D Vendin thote, po sa te vini ju ketu tek mua keni heq kafet e ter vitit :D :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 02-11-2007, 17:36:09
nje po nje kafe do pime aman... ta mbajm mend sa tjemi gjall :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#866 ne: 02-11-2007, 17:39:26
Po ore po hajt se caj kines do ju servir :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#867 ne: 02-11-2007, 17:40:46
shif shif e ndroj prap kjo
pupupupu sa kurnace qe qenka mor amonnn :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#868 ne: 05-11-2007, 04:24:59
Si perfundim kush i dha kafet dhe kush i piu ato?! Se shume pazar keni bere ketu dhe prape nje vrime ne uje keni sqaruar. LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#869 ne: 07-11-2007, 18:08:14
Uaaaa si thon këta po hajt mo se po ju ftoj unë për kafe tgjith :D
pernjeheresh apo nje nga nje moj,e kishe llafin? hmmmmm:

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 28-12-2007, 13:58:38
Kush do me beje nje caj shpejt se po me ze gripi me duket... :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#871 ne: 05-01-2008, 18:39:37
hajde mishel,te lutem shume :perqafim
uahhh nuk e di cfar kam per momentin :-[

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 05-01-2008, 20:33:06
Lisen dhe xha Milon do i ftoja per nje caj :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#873 ne: 05-01-2008, 20:35:31
do ftoja eg per caj me konjak se jam dhe me grip ksuh te doj tjeter te vij :)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 18-01-2008, 23:40:29
Ka ndonje per kafe ketej verdalle  :)

Temat e fundit