Ftoj per kafe ose caj... - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 143835

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 18-01-2008, 23:46:44
jam un nje kafe plss :)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 19-01-2008, 17:50:53
me kenaqesiii do ftoja Mishelin..Trouble.. dhe Charlin... :)

Trouble merr nje shishe vere me vete... :D
Mishel..nje  kek  :)
Charlie...nje qengj i pjekur sdo kish qene keq.. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#877 ne: 19-01-2008, 17:53:01
Une e kisha marr qingjin po kam frik se do ju dhemb barku ketyre te ftuarve tjer :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#878 ne: 19-01-2008, 17:53:32
hahha..Erdha erdha menjihere,por vetem me nje kusht. :D

Qe Charlie te na shikoj juasht nga dritarja. :D..Plus 1 shishe nuk na mjafton sonte dua te dehem. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#879 ne: 19-01-2008, 17:58:54

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#880 ne: 19-01-2008, 18:00:26
Dehemi dehemi,deri kur t'a shohim Diellin me sy. ;)..Ose  nese nuk agon neser e presim deri ne Pranvere ashtu te dehur. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#881 ne: 19-01-2008, 18:02:57
Dehemi dehemi,deri kur ta shohim Diellin me sy. ;)..Ose  nëse nuk agon nesër e presim deri ne Pranvere ashtu te dehur. :D

do te spiunoj me duket.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#882 ne: 19-01-2008, 18:04:51
hahahha...Ska problem spijunoj une vet. :D (ca te bej qejfin e kam para te gjithave  ;))

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#883 ne: 19-01-2008, 18:08:24
hahahha...Ska problem spijunoj unë vet. :D (ca te bëj qejfin e kam para te gjithave  ;))

..hajt se spo ta prish...po te ftoj bashke me nje shoqerues.. :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#884 ne: 19-01-2008, 18:10:47
Ncuk..Dua te vi vetem :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#885 ne: 19-01-2008, 22:17:46
Leftos du me i dhene nje kafe :D

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 19-01-2008, 22:23:25
Soreline, hajt ngrihu bej hopppp edhe me bej icik nje filxhan kafe mua.. he te keqen :P :D:perqafim


 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 19-01-2008, 22:23:57
o goca qe qesh te vi dhe un :)

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#888 ne: 19-01-2008, 22:26:46
Soreline, hajt ngrihu bëj hopppp edhe me bëj icik një filxhan kafe mua.. he te keqen :P :D:perqafimU cke moj te bën sorelina një kafe ty. :D
 :perqafim

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 19-01-2008, 22:27:59

U cke moj te bën sorelina një kafe ty. :D


Rrofsh me shpirt. E dija une qe te kam goce per shpi :P haha

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#890 ne: 19-01-2008, 22:31:04
ncncnc sa m m qenka kjo puupuppu

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#891 ne: 19-01-2008, 22:39:16
Kush ja ben gjyshes nje caj se me grip jam....  :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#892 ne: 19-01-2008, 23:20:40
Leftos du me i dhënë një kafe :D

 ^o) ..... :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#893 ne: 20-01-2008, 18:46:43

Rrofsh me shpirt. E dija unë qe te kam goce për shpi :P haha

E mi zemer pikes i ke rene :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#894 ne: 20-01-2008, 18:49:03
^o) ..... :D

Ti i poshter ca ke qe mi ben turinjte ashtu :D

Ty ste ftoj une per kafe  :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#895 ne: 20-01-2008, 19:02:19
Kush do me ftoje per caj se jam nje cike si me grip?

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#896 ne: 20-01-2008, 19:04:14
Kush do me ftoje për çaj se jam një cike si me grip?

Bekimo cke mo te ftoj une po amon mos me ngjit gripin :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#897 ne: 20-01-2008, 20:24:23
Ftoj per kafe Lepurushja_KORCARE ndersa eurogina vjen pa ftese se ka status te till :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#898 ne: 20-01-2008, 21:33:15
hajde dreamm te pime nje kafe per qefin tone :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 20-01-2008, 22:14:54
hajde dreamm te pimë një kafe për qejfin tonë :perqafim

me gjiiiithe qef... :) :)

Temat e fundit