×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134767

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 07-05-2008, 09:09:07
edhe une jam e lire por me duket se jemi larg njera tjetres apo jo?
xx

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 07-05-2008, 09:24:18
Trendafil i kuq, nuk ka rendesi sa larg jemi kafen mund ta pime bashke gjithsesi apo jo ?  :perqafim

Ps: Tani e kuptova qe je femer  :D me fal.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 07-05-2008, 09:25:19
Po kam nevoj per nje kafe kete moment jam shum e merzitur.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#953 ne: 07-05-2008, 09:36:38
Nuk e di pse je e mërzitur, por mund te te them vetëm qe çfaredo qoftë do kaloje të jesh e sigurt, na një  :puth qe te te ngre pak moralin.  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 07-05-2008, 09:38:30
Flm edhe une te jep ty nje :engjell:
me duhet te iki
kalofsh mire

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 08-05-2008, 08:40:01
Ej trendafil hajde ta pime kafen bashke se nuk me shtyhet vetem si thua ? ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 08-05-2008, 08:41:13
Po behem gati. Ku do takohemi?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 08-05-2008, 08:46:25
Ketu besoj duhet te rrime tek kjo teme  :D se tek te tjerat na perzejne pastaj  :D Cfare pi ne mengjes kafe apo caj qe te ta bej gati  ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 08-05-2008, 08:47:45
Kafe latte po pate.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 08-05-2008, 08:54:36
Ok patjeter qe kam ja po ta bej tani.
Ja te ftojme edhe Mishelin se ajo me shoqeron me nje cigare, hajde Mishel ku je se po ta bej dhe ty kafen  ;)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 08-05-2008, 08:56:21
Nuk eshte bere e gjall sot ajo. Ndoshta eshte ne pune.

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#961 ne: 08-05-2008, 08:59:32
Ok atehere e pime ne te dyja.
Me duhet te leviz per pak ciao  :puth do vi prape.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 08-05-2008, 09:03:26
Ok edhe unë duhet te iki por degjohemi ne mbrëmje.
Kalofsh mire
xx

#963 ne: 08-05-2008, 10:05:55
sa ma paskeni laku emrin prandaj i digjshin veshet cunit hahahaha. erdha kush do e bojte ate kafen se cinaren e kam ne goje.

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 08-05-2008, 11:11:33
Une jam gati per kafen e dyte po deshe

#965 ne: 08-05-2008, 13:22:47
une jam te e treta

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#966 ne: 08-05-2008, 14:02:23
ftoj grupin qe qenka onn..vec zgjidhni e merrni kush do beje kafet..se vete s'jam sh. ne forme ^o) :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 08-05-2008, 14:06:28
Hajdeni vajza se kafen e bej une, e kam specialitet kete pune.
Ja ku i keni  kafe)) kafe)) kafe)) kafe)) goca, kaq jemi apo jo se mos kam harruar ndonje padashje ma aman.
Ju befte mire, Mishel ja ku po e ndez dhe une nje cigare per te te shoqeruar, edhe per qefin tim kuptohet  :D

#968 ne: 08-05-2008, 14:10:22
ti na thuj i here ca ke qe sje mire. cte beri dem pastaj na thuj i cike me ke grup e ke mi shoqe. une kafe pi tjeter gje sdu rrofsh

#969 ne: 08-05-2008, 14:16:16
po stefi ja po e ndez

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#970 ne: 08-05-2008, 14:19:32
grupin e zakonshem moj,,, ne qe jemi onn zakonisht..( fatkeqsisht apo fatmiresisht vec femra :D)..

une...hmmm...u knoww ^o)

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 08-05-2008, 14:23:00
Po kafe te bera dhe une mi, nuk te thashe ndonje gje tjeter,  e pashe qe po pertonit te benit kafet dhe jua solla, c'paske qene dhe ti  :D pastaj mire jam une, kush te paska genjyer ty qe nuk jam mire une ?ë

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 08-05-2008, 14:28:19
Mishel po ti thuaj qe paske patur me dreamm ate shkrimin moj, edhe une u futa mes pilafit pa dashje  :D hajde tani na befte mire kafja

#973 ne: 08-05-2008, 14:39:31
qetesare stefi. uh sa ma donte shpirti i kafe me aspi

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#974 ne: 09-05-2008, 08:17:50
Stefi je gati per kafe ti?

Temat e fundit