Ftoj per kafe ose caj... - 40 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134884

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#975 ne: 09-05-2008, 08:38:09
MIremengjes o Trendafil me vese, gati jam akoma nuk kam hapur syte ja dhe  kafe)) kafe)) hajde na befshin mire.

Si ia kalove ti ?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#976 ne: 09-05-2008, 10:07:07
Ku ike moj trendafil, tu ftoh kafja  :D

 • Postime: 4261

#977 ne: 09-05-2008, 10:35:19
E pij une ne vend te saj ...:D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#978 ne: 09-05-2008, 13:29:15
Ok po te eshte ftohur ca  :D

 • Postime: 4261

#979 ne: 09-05-2008, 13:59:52
Ska dert ...ma ben ti tjetren tashi :D

 • Postime: 1460

#980 ne: 09-05-2008, 14:55:16
Une per vete fjoj per akullore :P Se vete po pij per qejf :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#981 ne: 09-05-2008, 15:00:06
E pse keshtu kush te ka thene ty qe ne nuk pime me ty ? une per vete vij vetem nese me fton per ndonje gote  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#982 ne: 09-05-2008, 15:38:05
Ketu jam une. Gati per kafe?

 • Postime: 1460

#983 ne: 09-05-2008, 16:39:04
Po por treshe ama :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#984 ne: 09-05-2008, 16:41:40
Te pelqen treshe ty eee?
Ke do qe te ftojm?

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#985 ne: 09-05-2008, 17:27:31

  Mua nje kafe plus ti

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#986 ne: 13-05-2008, 08:31:31
Trendafil je gati per kafen  kafe)), hajde se po ta bej dhe ty mos u vono.

Ps: Miremengjes te gjitheve.

#987 ne: 13-05-2008, 09:00:02
mirmengjesi o popull i pergjumur.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#988 ne: 13-05-2008, 09:04:45
Mirmengjes Stefi and Mishel and Charlie. Gati per kafe ju? Une gati jam

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#989 ne: 13-05-2008, 09:07:28
Shyqyr qe erdhet me ne fund se nuk po me shijonte kafja vetem.
mishe te ta bej dhe ty nje se trendafilit ja kam bere gati.
Apo c'te shijon kur ta bejne kafen  dhe e ke gati sa zgjohesh nga gjumi. :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#990 ne: 13-05-2008, 09:10:53
Duke se akoma eshte ne gjum ajo. Cdo besh sot ti?

#991 ne: 13-05-2008, 09:16:05
jam ngritur qe ne 7 te mengjesit.ma bej nje kafe te dyte se vdiqa

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#992 ne: 13-05-2008, 09:19:12
Gati e ke. Cfare kafje preferon ti?

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#993 ne: 13-05-2008, 09:19:54
Asgje nuk do bej trendafil, ne pune si perdite, ketu para komjuterit do me lodhet pak mesi por varja, do gjej dike qe te me beje nje masazh pastaj  :D

Ja ku e ke kafen tende Mishel  kafe)), te befte mire. :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#994 ne: 13-05-2008, 09:23:59
Me bej edhe nje kafe mua moj cupke qe te te uroj dasmen. :P

#995 ne: 13-05-2008, 09:27:49
turke ma bere mi? po une e desha expres mi. nejse rrofsh dhe me i fat te mire ishalla hahaha

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#996 ne: 13-05-2008, 09:29:55
Kush do martohet se nuk e mora vesh une? Hajde per hajer ishalla

 • Postime: 4261

#997 ne: 13-05-2008, 14:53:45
Do i ftoja per kafe keto dy gocat e reja Trendefilin e kuq edhe Stefin qe te ju qerras nga nje kafe :D

 • Postime: 1007
 • Gjinia: Femer

#998 ne: 13-05-2008, 15:37:55
Mishel po expres ta bere moj se ashtu e pi edhe vete.
Charlie me kenaqesi do ta pime kafen me ty.
Ja dhe nje kafe  kafe)) per Steriotipin qe te me uroj ne dasem meqenese jam beqare  :D

 • Postime: 7468
 • Gjinia: Mashkull

#999 ne: 13-05-2008, 15:57:18
për Steriotipin qe te me uroj ne dasëm meqenëse jam beqare  :D
zer be qe je beqare... :P :P :D

Temat e fundit