Ftoj per kafe ose caj... - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 173579

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

ne: 09-06-2006, 17:39:51
... ftoj per nje caj shoqen Aide :engjell:

 • Postime: 211
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-06-2006, 17:50:11
Smili derman, tutje ate TNT se do na plasesh mbas murit. Hajde te te jap xhaja nje caj kamomil.

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#2 ne: 09-06-2006, 18:00:14
hajt ku e ke, ma nxirr te shkretin filxhan, se as eren s'po i ndjej :D
mo na ngacmo tashi për TNT, s'është për ty ajo, po rri urte aty! :P Pastaj mo na u merakos ti, se nuk te hedh Smiley ne ere ty, vec ne gremine LOL

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 09-06-2006, 18:25:59
Flm flm per nderin moj buzqeshje tironse :D  :perqafim
Uhaaaaaaa edhe xhajen e paskemi kendej!  :D

 • Postime: 338
 • Karma: +12/-10

#4 ne: 09-06-2006, 18:31:11
sikur me be qe me ftoj aida per kafe mua eee ??? :P

#5 ne: 10-06-2006, 01:00:26
Ftoj per kafe zemren e care me dysh dhe lepurushen korcare.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 10-06-2006, 02:37:40
Ftoj per ekspres Tribbon, ta ftillojme ate muhabetin e gjokseve... prej rere. LOL

 • Postime: 2208
 • Karma: +13/-1
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-06-2006, 06:59:25
PO per birre nuk ftoni?  :D  vetem per kafe e per caj  :P

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#8 ne: 16-06-2006, 10:17:58
Aaaaaaaa alkoli nuk lejohet per minorenat ;)

Shpejt per nji kafe te nxehte. Sidomos ndonjeri qe eshte tu lexu hmmmmm:

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-06-2006, 10:20:04
Ujku hec iher shko thuj asaj pastruses te na boj ka i kafe se vduqa jom pa gjume dhe nuk dua te me zere .....

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#10 ne: 16-06-2006, 10:25:39
 :O Ca pastruse thu ti me. Pse me nuk te pelqen gjithe ky azgon ketuja ty eeeeeee :perqafim

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 16-06-2006, 10:29:08
Nuk desha me te lodh me mo se thash mos ke shume pune me defteret anejna......hec pra luj se nuk jom tu prit gjithe diten une ......me ca e bo me me bombul gazi :D (imagjinoje pak ukun para bombules me xhezve kafeje :D)

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 16-06-2006, 10:30:25
a ka naj caj per mue bre?

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 16-06-2006, 10:37:10
Ujku edhe i caj per ibro baba-xhanin hajde mos perto :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#14 ne: 16-06-2006, 10:39:18
Ja sa te vej pak kazonin e ushtrise se me xhezve nuk qeka gjo kjo pune :perqafim

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 16-06-2006, 10:39:57
LOL valla mir e ki ujku... ma mir te bie nje kazan...
respekt

#16 ne: 16-06-2006, 10:40:59
mos harrosh te me beni  edhe nje mua .

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-06-2006, 10:44:13
E mire e bere Uku se ja erdhi dhe capkenia beja te mire kesaj se e kemi korcarke   :D

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#18 ne: 16-06-2006, 10:47:52
Lene mo se Korcareve ua di kaptinen o pine tamom o se pine fare :D

#19 ne: 16-06-2006, 10:52:33
eh ashtu eshte :D e dua me cilesi te larte LOL

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 16-06-2006, 11:16:27
Vallaj e kisha pi edhe une nja caj kamomile se jam pak e ftohur ... fajet ka kjo kohe sa e ngrohet e sa e ftohet.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 16-06-2006, 11:27:08
Ujku kamomil shpejt per kengenteme :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 16-06-2006, 11:30:38
Rrofsh Lisa  :engjell:........por si duket nuk kujdeset kush per te semurin ketu.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 16-06-2006, 11:37:58
jo mi burrnesh ujku e ka bo gati po qe prit se o tu ardhe

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 16-06-2006, 11:43:39
Epo mire se gati u bana horre  ;)

Temat e fundit