Ftoj per kafe ose caj... - 344 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

  Ftoj per kafe ose caj...

  · 6889 · 251333

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #6860 ne: 29-11-2019, 14:26:29
  Me konjak ?  :P

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6861 ne: 29-11-2019, 14:49:44
  Konjaku më efikas... :D

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #6862 ne: 29-11-2019, 15:00:46
  Konjaku eshte serium per gripin :D

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6863 ne: 29-11-2019, 15:07:12
  Tani çfar preferoni pas konjakut, kafe apo çaj?

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #6864 ne: 29-11-2019, 15:51:10
  @Parloté ç'të kesh gati

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #6865 ne: 29-11-2019, 15:54:47

  Tani çfar preferoni pas konjakut, kafe apo çaj?


  Dopio caj dopio caj  :D

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #6866 ne: 29-11-2019, 15:56:46

  Konjaku eshte serium per gripin :D


  Do porositim te Parlote te na e sjelle me poste nga Kopenhagen nje konjak cilesor,edhe do i cojme foto nga liqeni,ose video te  degjoje tringellimen e gotave tona ,teksa i urojme shendetin nga Ilirida. :)

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6867 ne: 29-11-2019, 15:59:47

  Do porositim te Parlote te na e sjelle me poste nga Kopenhagen nje konjak cilesor,edhe do i cojme foto nga liqeni,ose video te  degjoje tringellimen e gotave tona ,teksa i urojme shendetin nga Ilirida. :)


  Sa mirë më dashke 😬
  Unë shih me sy e plas me zemër, apo ncncnc
  Jo me postë, e sjell vetë 😉

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6868 ne: 29-11-2019, 16:03:58
   :)

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6869 ne: 29-11-2019, 16:04:34
   :)

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #6870 ne: 29-11-2019, 16:07:27

  Sa mirë më dashke 😬
  Unë shih me sy e plas me zemër, apo ncncnc
  Jo me postë, e sjell vetë 😉


  Te presim sa te na vish serish,na duhen 10 muaj.  :(

  Dummmmmm konjak me poste,edhe kur te na vish,na sill prap.  :D

  E me demek kur te vish ti,s'do e kemi mendjen te pijme konjak,se do e kemi mendjen te biseda. :)

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #6871 ne: 29-11-2019, 19:19:27
  @Passion kam një nga Kanada lol. nuk dua ta pi menjëherë. lol

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #6872 ne: 29-11-2019, 19:23:50

  @Passion kam një nga Kanada lol. nuk dua ta pi menjëherë. lol


  Ruaje deri sa te na vije e porosia qe dhash sot me poste. :D

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6873 ne: 04-01-2020, 08:18:53
  @erlehta pasi je zgjuar  :perqafim

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #6874 ne: 04-01-2020, 21:34:00

  @erlehta pasi je zgjuar  :perqafim
  Me shijoj 😍

  Une ju ftoj për çaj tani🥰🥰🥰

  • Postime: 27095
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #6875 ne: 06-01-2020, 13:42:25
  Gjumashin  :) per te pare nje ndeshje Milan - Manchester  hmmmmm:

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #6876 ne: 18-01-2020, 19:55:51
  Ju ftoj për çaj, akoma i freskët  :D

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #6877 ne: 24-01-2020, 08:42:39

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #6878 ne: 24-01-2020, 09:37:40

  Gjumashin  :) per te pare nje ndeshje Milan - Manchester  hmmmmm:


  @Berni , kam pare dhe Manchester dhe Milan Live ne Shkupe. Keshtu qe tani me bie te shkoje vetem ne Japoni. ÖD

  @Parloté flm, por une mundem pa qumeshte.

  • Postime: 11424
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #6879 ne: 27-02-2020, 00:10:53
  Ate Lefton ftoj une

  nga behet ai :P
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: