Ftoj per kafe ose caj... - 276 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 161551

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6875 ne: 06-01-2020, 13:42:25
Gjumashin  :) per te pare nje ndeshje Milan - Manchester  hmmmmm:

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6876 ne: 18-01-2020, 19:55:51
Ju ftoj për çaj, akoma i freskët  :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6877 ne: 24-01-2020, 08:42:39

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6878 ne: 24-01-2020, 09:37:40
Gjumashin  :) per te pare nje ndeshje Milan - Manchester  hmmmmm:

@Berni , kam pare dhe Manchester dhe Milan Live ne Shkupe. Keshtu qe tani me bie te shkoje vetem ne Japoni. ÖD

@Parloté flm, por une mundem pa qumeshte.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6879 ne: 27-02-2020, 00:10:53
Ate Lefton ftoj une

nga behet ai :P

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6880 ne: 27-02-2020, 00:56:01
Kam ca ke liste por duhet me bo update e merintonje apo snuku..:P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6881 ne: 27-02-2020, 01:02:40
Ftoj ata që flejnë  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6882 ne: 27-02-2020, 01:26:38
Ika Te fle 😂

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#6883 ne: 27-02-2020, 07:18:16
Hajde gjume te embel :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6884 ne: 27-02-2020, 16:28:57
I kafe redbull desha... lol

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6885 ne: 27-02-2020, 16:43:56
Ftoj ata që flejnë  :D

uuuu dada ckemi :perqafim

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#6886 ne: 28-02-2020, 10:04:26
Ftoj...kam shume . :-[..se them dot ;)

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6887 ne: 28-02-2020, 11:19:01
uuuu dada ckemi :perqafim


yyyyyy sa më kishte marë malli  :perqafim :perqafim


Shej  perq  je për një kafe?

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#6888 ne: 28-02-2020, 18:14:40
Do e pij njehere vete se me kurse a nai pare ...🤪🤣

Temat e fundit