×
Hyrja
Profili

Ftoj per kafe ose caj...

Ftoj per kafe ose caj...

· 6889 · 134799

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#6875 ne: 06-01-2020, 13:42:25
Gjumashin  :) per te pare nje ndeshje Milan - Manchester  hmmmmm:

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#6876 ne: 18-01-2020, 19:55:51
Ju ftoj për çaj, akoma i freskët  :D

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6877 ne: 24-01-2020, 08:42:39

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#6878 ne: 24-01-2020, 09:37:40
Gjumashin  :) per te pare nje ndeshje Milan - Manchester  hmmmmm:

@Berni , kam pare dhe Manchester dhe Milan Live ne Shkupe. Keshtu qe tani me bie te shkoje vetem ne Japoni. ÖD

@Parloté flm, por une mundem pa qumeshte.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6879 ne: 27-02-2020, 00:10:53
Ate Lefton ftoj une

nga behet ai :P

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#6880 ne: 27-02-2020, 00:56:01
Kam ca ke liste por duhet me bo update e merintonje apo snuku..:P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6881 ne: 27-02-2020, 01:02:40
Ftoj ata që flejnë  :D

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#6882 ne: 27-02-2020, 01:26:38
Ika Te fle 😂

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#6883 ne: 27-02-2020, 07:18:16
Hajde gjume te embel :D

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#6884 ne: 27-02-2020, 16:28:57
I kafe redbull desha... lol

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#6885 ne: 27-02-2020, 16:43:56
Ftoj ata që flejnë  :D

uuuu dada ckemi :perqafim

 • Postime: 2173

#6886 ne: 28-02-2020, 10:04:26
Ftoj...kam shume . :-[..se them dot ;)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6887 ne: 28-02-2020, 11:19:01
uuuu dada ckemi :perqafim


yyyyyy sa më kishte marë malli  :perqafim :perqafim


Shej  perq  je për një kafe?

 • Postime: 7458
 • Gjinia: Mashkull

#6888 ne: 28-02-2020, 18:14:40
Do e pij njehere vete se me kurse a nai pare ...🤪🤣

Temat e fundit