Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsise - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsise

  Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsise

  · 6 · 897

  • Postime: 1740
  • Karma: +10/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 25-11-2012, 17:14:05
   

  Me fotografi, poezi, ose komente...

  Gezuar çlrimin e atdheut..
  Nga Hong Kong deri ne New York
  Shqiperia Etnike e Skenderbeut
  Do jete e Shqiptarve per jete e mot..
  ---Kisss  :D

  Po e filloj une i pari me nje fote skulptur...
  « Editimi i fundit: 05-12-2020, 12:59:56 nga M A X »

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 28-11-2012, 10:09:39
  Gezuar dhe nje vit te mbare.
     « Editimi i fundit: 05-12-2020, 13:00:22 nga M A X »

  • Postime: 12444
  • Karma: +31/-8

  #2 ne: 28-11-2012, 14:11:53
  ne baze ip eshte bere konfigurimi apo ska lidhje? dmth shihet vetem nga shqperia apo gjithe bota? gezuar festen Shqiperi

  .....Se Zoti vet e tha me gojë,
  Qe kombe shuhen përmbi dhè,
  Po Shqipëria do të rrojë,
  Për të, për të luftojmë ne.

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #3 ne: 28-11-2012, 17:03:44
  mishel,  e kam bere lidhjen sikur jam ne shqiperi.

  Se shihet vetem ne shqiperi.

  Gezuar dhe nje here.

  • Postime: 12444
  • Karma: +31/-8

  #4 ne: 28-11-2012, 17:05:28
  ku na e hodhen tironen ne ere

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 28-11-2012, 22:58:12
  Gëzuar edhe nga unë...


  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: