Gezuar 2020🥂 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gezuar 2020🥂

Gezuar 2020🥂

· 9 · 1824

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-01-2020, 09:53:07
 

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-01-2020, 13:25:26
Gezuar te gjitheve :D :perqafim :perqafim :perqafim

 • Postime: 7093
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-01-2020, 14:05:03
Gëzuar të gjithëve  :perqafim

 • Postime: 728
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-01-2020, 19:34:05
Gezuar 2020-ten Zeri🎉🍻
 

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#4 ne: 01-01-2020, 20:50:38
Gezuar all..ne vecanti sidomos njera..kush eshte ajo?..cfar ju  duhet juve? :perqafim

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 01-01-2020, 21:46:29
Gezuar dhe nje nje vit I mbare 2020 ! :) :)

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 04-01-2020, 02:12:10
Gezuar per shume vjet Max

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 24-09-2020, 17:14:42
Po lexoja kete postim.... vit me leshi se ky skemi patur... lol
Mezi pres te iki...mbase ikin e maskat me te.:)

 • Postime: 28587
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 25-09-2020, 11:28:47
Amin inshallah :)

Temat e fundit