×
Hyrja
Profili

Gezuar Bajramin e Madh !

Gezuar Bajramin e Madh !

· 24 · 5950

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
ne: 11-10-2007, 18:11:54

Stafi i forumit i uron te gjithë besimtaret muslimane shqiptare:

GEZUAR FESTEN E  BAJRAMIT TE MADH !Paqe, fat, lumturi dhe shumë dashuri ju uron nga zemra, Bekimi.

« Editimi i fundit: 11-10-2007, 22:19:37 nga Berni »

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 11-10-2007, 18:15:28
Gezuar Gezuar Gezuar

Shendet e lumturi pa fund  :perqafim • Postime: 335
 • Gjinia: Femer
charm
#2 ne: 11-10-2007, 22:12:16
Gezuar Bajramin,ju qofte jeta Bajram perhere!

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#3 ne: 11-10-2007, 22:27:15
Urime dhe nga ana ime per te gjithe shqiptaret,per festen e shenjte te Bajramit te Madh.

Paqe,Lumturi shendet e dashuri ne familjet tuaja.

Urime  :)

 • Postime: 12234
Lefter
#4 ne: 11-10-2007, 23:49:26
Me fat Bajramin te gjitheve.Qoft kjo dita e fillimit te paqes  dhe harmonise kudo.

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer
Englishbee
#5 ne: 12-10-2007, 11:12:46
Me fat Bajramin te gjithe besimtareve Muslimane dhe Zoti i Bekoft Agjeruesit e Ramazanit!

 • Postime: 61
 • Gjinia: Femer
sugarja8
#6 ne: 12-10-2007, 11:57:20
NE TROPOJANET THEMI  ; ME FAT BAJRAMIN....GEZUAR TE GJITHVE ZOTI JU BEKOFTE  :perqafim

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull
chekevara
#7 ne: 12-10-2007, 12:46:27
Gezuar festen e Bajramit Te Madh te gjithe besimtareve Musylmane.........

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer
Belinaa
#8 ne: 12-10-2007, 14:38:06
Urime festa e Fiter Bajramit dhe shendet,qetesi e lumturi per te gjithe ju.

 • Postime: 1610
 • Gjinia: Femer
CrYsTaL TeaRs
#9 ne: 13-10-2007, 04:54:24
Gezuar Bajramin te gjith myslimaneve... ishallah me paqe, dashuri dhe harmoni.  :)

 • Postime: 4261
Charlie
#10 ne: 13-10-2007, 10:42:54
Me fat Fiter Bajrami edhe nga ana ime per te gjithe myslimanet ..ju prifte e mbara ne jete te gjitheve.  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#11 ne: 13-10-2007, 10:49:15
NE TROPOJANET THEMI  ; ME FAT BAJRAMIN....GEZUAR TE GJITHVE ZOTI JU BEKOFTE  :perqafim
gezuar  ....( megjithese tashi e mora vesh qe qenka Bajram) :-[

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer
Aida
#12 ne: 13-10-2007, 22:14:44
Përshëndetje te dashur vëllezër dhe motra!

Ju uroj nga zemra festen e Fiter Bajramit!
Mbreterofte përjetësisht paqa dhe miresia ne zemrat tuaja. Zoti ua pranofte veprat e mira te bëra gjatë muajit Ramazan dhe ua perforcofte besimin dhe durimin.

Qofshi te bekuar me begatine dhe meshiren e Tij, ne kete dhe ne boten tjeter!

 :perqafim

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull
Cami
#13 ne: 13-10-2007, 22:26:21
uroj qe kjo feste tu gjej shendosh e mir te gjitheve dhe te keni jete te lumtur dhe te kemi paqe kudo ne bote vellezer e motra musliman/e Urime festen e Bajramit

 • Postime: 1632
 • Gjinia: Mashkull
arbias
#14 ne: 14-10-2007, 11:40:36
 :) Urime festa e bajramit te gjith komunitetit Shqiptar.

Paqja mirsija rrespekti dashurija qofshin Per mot me Fort :perqafim

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer
kengaime
#15 ne: 14-10-2007, 13:27:34
Gezuar Bajramin edhe nga une  :perqafim

 • Postime: 3256
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#16 ne: 29-08-2011, 23:05:56
Ju  uroje Përshumëvjet Fitër Bajramin.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#17 ne: 30-08-2011, 12:39:57
Gezuar Bajramin te gjitheve. :)Agjeroi njeri nga ketu?
Une po.

 • Postime: 159
 • Gjinia: Femer
MooZaa
#18 ne: 30-08-2011, 13:08:30
Gezuar Fiter Bajramin te gjith muslimaneve

 • Postime: 4261
Charlie
#19 ne: 30-08-2011, 14:43:57
Gezuar Bajramin te gjitheve. :)

Agjeroi njeri nga ketu?
Une po.

Pse re kalamoj te dukemi ne tjeret ty  qe nuk agjerojme ? :D


Gezuar edhe nga une Fiter Bajrami  :)

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#20 ne: 30-08-2011, 15:33:37
Gezuar Bajramin te gjitheve...ne vecnti Charlie-t se eshte musliman i verte falet gjashte here ne dit..me shum se gjyshi im :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#21 ne: 30-08-2011, 16:26:03
░(¯`:´¯)░ Ramazan
░.(¯`•.\|/.•´¯) Buzeqeshje:)
░(`♥•.(۞).•´¯)░(¯`:´¯) Falje
░ (_.•´/|\`•._)(¯ `•.\|/.•´¯)
Meshire
......░ ░ (_.:._)░░(¯`•..(۞).•´¯) Bamiresi
░░♥░ (¯`:´¯)░(_.•´/|\`•._)
Paqe
♥░.(¯ `•.\|/.•´¯)(_.:._)
Besim
░ (¯ `•.(۞).•´¯) Durim ░ ░(_.•´/|\`•._) Dashuri
dhe Shprese
░ ░ (_.:._)´.•´
GEZUAR FESTEN E BAJRAMIT

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull
Kisss
#22 ne: 30-08-2011, 17:19:04
Zerista, Me fat festen e madhe te Fiter Bajramit. Ne ket dite te madhe Zoti ju dhuroft ate qe keni nevoj.

Shaban Jashari Kendon per Ju Parti 2 www shqipet ws

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#23 ne: 31-08-2011, 15:50:23
kush do na qeras me ndonje got raki? :)
 

gezuar pervjetorin e marteses

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:53:52
nga InfoZ
Ushtrime kardio për të gëzuar përfitime në trup dhe tru

Nisur nga M A XRubrika Fitness

Postimi i fundit 15-04-2020, 12:01:50
nga Eli
Gezuar 2020🥂

Nisur nga M A XRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 25-09-2020, 11:28:47
nga M A X
Gezuar Fiter Bajramin dhe Agjerim te pranuar

Nisur nga M A XRubrika Forumi Islam

Postimi i fundit 25-05-2020, 10:19:44
nga Gjumashi
Gezuar 100 Vjetorin e Pavarsise

Nisur nga KisssRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 28-11-2012, 22:58:12
nga Parloté