Gezuar Vitin e Ri 2021 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gezuar Vitin e Ri 2021

Gezuar Vitin e Ri 2021

· 3 · 335

  • Postime: 27290
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-12-2020, 19:51:19
 

Viti 2020 na i marrte te ligat dhe 2021 qofte vit i begate, plot shendet, lumturi e te mira ne jete, familje dhe pune.🥂

  • Postime: 7083
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 01-01-2021, 17:36:53
Gëzuar 2021🥂🥂

  • Postime: 7494
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 02-01-2021, 02:59:22
Gezuar dhe qofte nje vit me i mire se ky qe lame pas.

Temat e fundit