Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 19 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24555

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#450 ne: 26-02-2010, 13:16:04
E shita gripin shtrenjte...


 :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#451 ne: 26-02-2010, 15:53:42
Me siguri me te njejtin cmim edhe e ke blere.. :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#452 ne: 26-02-2010, 16:05:04
Fitova something extra..actually... :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#453 ne: 26-02-2010, 16:20:52
You have the right to say anything.. i have the right to understand nothing.. :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#454 ne: 26-02-2010, 16:22:19
Jaa ashtu eshte....but not 4u.. :D

#455 ne: 26-02-2010, 21:17:26
Aplikova per i seminar! :D lutesi))

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#456 ne: 26-02-2010, 23:08:48
pune e vetem pune ... dite e lodhshme

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#457 ne: 27-02-2010, 21:52:50
kam lene ca lek ne lloto

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#458 ne: 27-02-2010, 22:23:18
nje dreke te kendeshme me familjaret e mi .... u kenaqa

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#459 ne: 28-02-2010, 13:46:54
..akoma skam filluar :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#460 ne: 28-02-2010, 17:22:56
Ca....gjera te rrezikshme...  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#461 ne: 28-02-2010, 18:01:50
Tybe seks me drite e mengjesit..ose ne fakt deri ne driten e mengjesit.... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#462 ne: 28-02-2010, 21:12:16
Veq nese bon seks me machorin se tjeter kush nuk ta jep LOL :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#463 ne: 01-03-2010, 00:20:19
Dreke super me dikend... :) :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#464 ne: 02-03-2010, 23:04:33
kam bere shume gjera sot

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#465 ne: 03-03-2010, 00:45:27
Kopukin.. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#466 ne: 03-03-2010, 00:49:32
dit per dit bej gjera interesante

#467 ne: 05-03-2010, 15:14:02
Eca per nje ore te tere maje takave! :(

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#468 ne: 05-03-2010, 15:17:00
Ate qe bej cdo dite...vij ne shkolle... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#469 ne: 05-03-2010, 15:17:55
asgje interesante deri tani ... mbase nga darka

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#470 ne: 05-03-2010, 18:47:24
Eca per nje ore te tere maje takave! :(

U lodhe moj? :P


Une e gdhiva dhe e ngrysa ne shkolle....interesa nte :P

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#471 ne: 05-03-2010, 22:38:47
pune pune ........

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-5
 • Gjinia: Mashkull

#472 ne: 06-03-2010, 15:29:43
Deri tash isha ne gjume  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#473 ne: 06-03-2010, 17:40:21
nja 3 ore xhiro me  makin me shejtanen

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#474 ne: 08-03-2010, 23:48:27
kam flejte nja dy dite :D

Temat e fundit