×
Hyrja
Profili

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 20550

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#475 ne: 09-03-2010, 01:28:54
i kam uruar nje gruaje te panjohur 8-Marsin dhe i dhurova nje lule, ishte per tu habitur me kishte mbetur nje lule ne dore dhe nuk e dija se si, dhe tek po rrija e pash nje grua qe po kerkonte nje lule per ti uruar nenes se saj shun te vjeter ne moshe 8-Marsin, une reagova i urova  asaj dhe ajo po me te njejten lule qe i dhurova une ia uroi nenes se saj 8-Marsin, kjo per mua ishte shum e veqant dhe domethenese

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#476 ne: 09-03-2010, 12:55:29
..desh me mori nje zjarrfikese me vete.. :@ :@

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 09-03-2010, 13:00:02
..desh me mori nje zjarrfikese me vete.. :@ :@

po ti po enderroje ku e kishe mendjen moj

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#478 ne: 09-03-2010, 13:04:17
hahhaha po shkruaja nje sms ne tel...mendoje qe as zhurmen spo e degjoja
megjithese faji im..me kerkuan nja 17 here falje :D :P

god..po e tregoj si shaka..ama vertet mu perpara hundes frenuan ^o)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 09-03-2010, 13:06:41
hajd na bej 1 darke shyqyr qe shpetove  :P LOL


 :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 09-03-2010, 13:10:30
hahhahaa moj majmune  :P :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 09-03-2010, 13:12:10
:P

pune shume pune kam bere sot :)

 • Postime: 2568

#482 ne: 09-03-2010, 20:00:34
perplasa pak makinen qepar

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 22-03-2010, 17:34:24
asgje interesante......sh opping kam bere sot

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 22-03-2010, 17:35:21
nje dreke te mire ne shoqeri te mire

 • Postime: 12234

#485 ne: 22-03-2010, 18:55:35
Nese  edhe ora 4 e mengjesit numerohet si sot atehere gjeja me interesante qe kam bere eshte ajo loja ime e preferuar...xhixhi mixhi.... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 27-03-2010, 17:08:26
Neper park sot....shume interesante ish..:)

 • Postime: 1750
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 27-03-2010, 17:23:14
qendrova ne shtepi me ora te tera e kete se kam ber me vite ka kohe

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#488 ne: 08-04-2010, 11:09:49
Gjeta nje portofol dhe kur e hapa kishte nje cope leter ku shkruante:

"Kerkoj ndjese per zhgenjimin, por ky portofol asnjehere nuk eshte mbushur. Shpresoj se do te jesh ti ai i cili do ta mbushe.."

LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 08-04-2010, 11:49:03
Gjeta nje portofol dhe kur e hapa kishte nje cope leter ku shkruante:

"Kerkoj ndjese per zhgenjimin, por ky portofol asnjehere nuk eshte mbushur. Shpresoj se do te jesh ti ai i cili do ta mbushe.."

LOL

LOL
paska pas sens humori ky tipi..:D

#490 ne: 08-04-2010, 16:51:15
Piva kafe te shpia sales! :P LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 08-04-2010, 17:29:00
sherr me shefen....kisha veshur xhinse sot..... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 20-04-2010, 00:48:54
asgje! me te vjetra ^o)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 20-04-2010, 02:29:51
Gjeta nje portofol dhe kur e hapa kishte nje cope leter ku shkruante:

"Kerkoj ndjese per zhgenjimin, por ky portofol asnjehere nuk eshte mbushur. Shpresoj se do te jesh ti ai i cili do ta mbushe.."

LOL

A e mbushe Brento apo e hodhe edhe ti ate tindin me nddonje cope leter brenda?? LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 20-04-2010, 14:14:42
A e mbushe Brento apo e hodhe edhe ti ate tindin me nddonje cope leter brenda?? LOL

message in a bottle............. LOL LOL

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 20-04-2010, 14:22:53
A e mbushe Brento apo e hodhe edhe ti ate tindin me nddonje cope leter brenda?? LOL
Njehere u mata ta mar por nderrova mendje se mu duk paksa i vogel dhe elashe tek vendi.. :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 22-04-2010, 19:37:54
Shume gjera intresante bera...pjesa me e interesante ishte se u lava ne pishine  :P

 • Postime: 2568

#497 ne: 22-04-2010, 21:17:54
jan shume

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 22-04-2010, 21:29:04
i kam lene per ne darke gjerat e vecanta sot

 • Postime: 2568

#499 ne: 22-04-2010, 21:30:36
si kam mbaruar akoma

Temat e fundit