Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 20 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24688

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#475 ne: 09-03-2010, 01:28:54
i kam uruar nje gruaje te panjohur 8-Marsin dhe i dhurova nje lule, ishte per tu habitur me kishte mbetur nje lule ne dore dhe nuk e dija se si, dhe tek po rrija e pash nje grua qe po kerkonte nje lule per ti uruar nenes se saj shun te vjeter ne moshe 8-Marsin, une reagova i urova  asaj dhe ajo po me te njejten lule qe i dhurova une ia uroi nenes se saj 8-Marsin, kjo per mua ishte shum e veqant dhe domethenese

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#476 ne: 09-03-2010, 12:55:29
..desh me mori nje zjarrfikese me vete.. :@ :@

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#477 ne: 09-03-2010, 13:00:02
..desh me mori nje zjarrfikese me vete.. :@ :@

po ti po enderroje ku e kishe mendjen moj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#478 ne: 09-03-2010, 13:04:17
hahhaha po shkruaja nje sms ne tel...mendoje qe as zhurmen spo e degjoja
megjithese faji im..me kerkuan nja 17 here falje :D :P

god..po e tregoj si shaka..ama vertet mu perpara hundes frenuan ^o)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#479 ne: 09-03-2010, 13:06:41
hajd na bej 1 darke shyqyr qe shpetove  :P LOL


 :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#480 ne: 09-03-2010, 13:10:30
hahhahaa moj majmune  :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#481 ne: 09-03-2010, 13:12:10
:P

pune shume pune kam bere sot :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#482 ne: 09-03-2010, 20:00:34
perplasa pak makinen qepar

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#483 ne: 22-03-2010, 17:34:24
asgje interesante......sh opping kam bere sot

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#484 ne: 22-03-2010, 17:35:21
nje dreke te mire ne shoqeri te mire

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#485 ne: 22-03-2010, 18:55:35
Nese  edhe ora 4 e mengjesit numerohet si sot atehere gjeja me interesante qe kam bere eshte ajo loja ime e preferuar...xhixhi mixhi.... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#486 ne: 27-03-2010, 17:08:26
Neper park sot....shume interesante ish..:)

 • Postime: 1750
 • Karma: +15/-2
 • Gjinia: Mashkull

#487 ne: 27-03-2010, 17:23:14
qendrova ne shtepi me ora te tera e kete se kam ber me vite ka kohe

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#488 ne: 08-04-2010, 11:09:49
Gjeta nje portofol dhe kur e hapa kishte nje cope leter ku shkruante:

"Kerkoj ndjese per zhgenjimin, por ky portofol asnjehere nuk eshte mbushur. Shpresoj se do te jesh ti ai i cili do ta mbushe.."

LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#489 ne: 08-04-2010, 11:49:03
Gjeta nje portofol dhe kur e hapa kishte nje cope leter ku shkruante:

"Kerkoj ndjese per zhgenjimin, por ky portofol asnjehere nuk eshte mbushur. Shpresoj se do te jesh ti ai i cili do ta mbushe.."

LOL

LOL
paska pas sens humori ky tipi..:D

#490 ne: 08-04-2010, 16:51:15
Piva kafe te shpia sales! :P LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#491 ne: 08-04-2010, 17:29:00
sherr me shefen....kisha veshur xhinse sot..... :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#492 ne: 20-04-2010, 00:48:54
asgje! me te vjetra ^o)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#493 ne: 20-04-2010, 02:29:51
Gjeta nje portofol dhe kur e hapa kishte nje cope leter ku shkruante:

"Kerkoj ndjese per zhgenjimin, por ky portofol asnjehere nuk eshte mbushur. Shpresoj se do te jesh ti ai i cili do ta mbushe.."

LOL

A e mbushe Brento apo e hodhe edhe ti ate tindin me nddonje cope leter brenda?? LOL

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#494 ne: 20-04-2010, 14:14:42
A e mbushe Brento apo e hodhe edhe ti ate tindin me nddonje cope leter brenda?? LOL

message in a bottle............. LOL LOL

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#495 ne: 20-04-2010, 14:22:53
A e mbushe Brento apo e hodhe edhe ti ate tindin me nddonje cope leter brenda?? LOL
Njehere u mata ta mar por nderrova mendje se mu duk paksa i vogel dhe elashe tek vendi.. :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#496 ne: 22-04-2010, 19:37:54
Shume gjera intresante bera...pjesa me e interesante ishte se u lava ne pishine  :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#497 ne: 22-04-2010, 21:17:54
jan shume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#498 ne: 22-04-2010, 21:29:04
i kam lene per ne darke gjerat e vecanta sot

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#499 ne: 22-04-2010, 21:30:36
si kam mbaruar akoma

Temat e fundit