Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 21 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 22968

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#500 ne: 23-04-2010, 14:39:04
asgje e veqant...

 • Postime: 7083
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#501 ne: 16-08-2010, 22:31:41
Mblodha kumbulla te bacja  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#502 ne: 16-08-2010, 22:35:49
Bera 1 dhurate ditelindjeje!  :engjell:

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#503 ne: 18-11-2010, 20:25:45
Krasita icik floket. :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#504 ne: 18-11-2010, 20:27:18
Kam dal gjiro!

kush e di sa e bukur je bere dreamm :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#505 ne: 18-11-2010, 20:57:38
Kam dal gjiro!

kush e di sa e bukur je bere dreamm :P

 :D pak me ndryshe se dje :D

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#506 ne: 18-11-2010, 21:00:22
leje aman lol  hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#507 ne: 18-11-2010, 21:00:54

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#508 ne: 18-11-2010, 21:03:00
o Shej, kur kalon dreamm rruges ja kendojn kengen "You are so beautiful""

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#509 ne: 18-11-2010, 21:06:43
une sbera gje interesante sot pervec punes ne zyre

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#510 ne: 22-11-2010, 00:46:24
Sot mengjesin me nje,dreken me nje tjeter dhe darken me nje tjeter e perfundova......... ......... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#511 ne: 22-11-2010, 09:06:55
Tani po dal te bej ca gjera interesante!  ;)


 :pafshim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#512 ne: 22-11-2010, 09:07:57
Sot mengjesin me nje,dreken me nje tjeter dhe darken me nje tjeter e perfundova......... ......... :D

Vetem 3 mo???

Mooooooos me zhgenjeve! LOL

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#513 ne: 22-11-2010, 09:09:47
Porosita shefin te me sjell i kafe

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#514 ne: 22-11-2010, 09:18:14
i bera nje surprize shoqes time te ngushte i bleva 25 trendafila te kuq mbrem, i vajta ne shpi qe ne 6 te mengjesit, ia cova te krevati dhe i lashe nje pusulle ku shkruaja:" gezuar 25 vjetorin kukull! po sot e gjete te zgjohesh vone po une djali i endrrave te tua qe po te pres te K...(lokali ku rrime ne ) e mbas 30 min e shoh kur hyne ne lokal me nxitim ajo, kam qeshur me lot se sia priste mendja qe isha une. mgjth ia vlejti surpriza!

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#515 ne: 22-11-2010, 10:21:14
+Erela+


Paske vepruar sikurse Richard Gere, ne filmin "Terminator 2"

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#516 ne: 22-11-2010, 10:26:53
duhen bere ca gjera per shoqerine vagabond, e kur jane te vecanta ngelen gjate ne kujtese ne fakt!
po kete fragmenti tek Terminator 2 se paskam pare, me paska shpetuar... me thuaj ndonje detaj me teper :)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#517 ne: 24-11-2010, 00:35:53
kam udhetuar 120 km nga nje qytet ne tjetrin, dhe kam harruar qe sot filloje prap punen pas 1 jave pushim  ^o)

 • Postime: 3237
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#518 ne: 07-12-2010, 20:53:12
Isha duke ngren drek, dhe duheshte te flas ne telefon me djalin e xhaxhait dhe ti tregoje si lidhet nje lidhje interneti.
Keshtu qe zgjati zakonisht me shume sesa normal biseda dhe isha duke fol ne kuzhin dhe vjen njeri dhe me pyet cfare ben?I them hic beje sex ne telefon.Po shtrenjt mer, i them he se paguan pronari lol dhe vazhdoje i them, dhe pas pak vjen pronari dhe me pershendet dhe rrin aty dhe une i them a mbarove, po thot ai dhe une i them mbarova lol dhe e mbyll telefonin.
dhe i thot pronarit, bente sex ne telefon, i them  , po ti pse su afrove afer, ta benim treshe.

Ka filluar nje e qeshur e madhe, sa qe me nxorren nga restoranti ,se vazhdoja akoma te qesh...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#519 ne: 07-09-2011, 13:47:13
kam hedhur sheqerin ne  tavell te cigares(ne vend te filxhanit te kafese)..por kjo me ndodh vazhdimisht :D

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#520 ne: 07-09-2011, 15:33:41
nuk hengra dreke  :P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#521 ne: 07-09-2011, 15:43:13
Shume gjera interesante kam bere por pertoj te shkruaj detaje. :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#522 ne: 07-09-2011, 15:44:33
une asgje :(


me erdhi inat qe me shpetoj dikush pa e takuar :'(

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#523 ne: 07-09-2011, 15:45:23
Kam pa njerezit qe bridhnin lokaleve dhe mendoja sa pare ka ky popull. :D :D

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#524 ne: 07-09-2011, 15:47:47
kam vjel rrush :D

Temat e fundit