Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24687

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#525 ne: 08-09-2011, 10:37:13
kam vjel rrush :D
..i paske kenaqur duart e gojen :D

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 08-09-2011, 11:45:21
qe po ha gjithe pakon me llokume  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#527 ne: 08-09-2011, 11:53:07
qe njerezit jane thjesht...njerez pa bythe

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#528 ne: 08-09-2011, 12:02:48
..i paske kenaqur duart e gojen :D
me te vertet :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#529 ne: 08-09-2011, 12:50:28
duket nga buzqeshja ;)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#530 ne: 08-09-2011, 21:31:56
si gjithmone shume gjera skam ndejt 1 sec pushim :D

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#531 ne: 08-09-2011, 21:35:18
ters vetm ters sot.. cfar prekja , e thyeja..... pritjaaaaaa)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#532 ne: 08-09-2011, 21:36:22
ters vetm ters sot.. cfar prekja , e thyeja..... pritjaaaaaa)
pse me goce cne gjith ky ters sot

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#533 ne: 26-11-2011, 19:33:57
...kam gatuar krem karamel.. :D :)

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 27-11-2011, 10:58:59
...kam gatuar krem karamel.. :D :)

Të vime un e shej per dreke?  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#535 ne: 27-11-2011, 11:02:55
ti ha kremin une karamelin.te nisem dream :p

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#536 ne: 27-11-2011, 17:19:19
vetem gjum sot asgje tjeter

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#537 ne: 27-11-2011, 22:17:00
Të vime un e shej per dreke?  :D

Ti jo, shejtania mundet.. :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 27-11-2011, 22:17:33
...kam degjuar per te shumten here ke te cd..

Fast Car - Tracy Chapman

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 27-11-2011, 22:18:06
Ti jo, shejtania mundet.. :D

edhe po ta marr  une si shoqeruesin tim ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#540 ne: 28-11-2011, 22:48:03
interesante??? Po ja rashe nga shkallet...quhet kjo??

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 03-12-2011, 16:54:45
Asgje interesante s'kam bere sot.

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#542 ne: 03-12-2011, 18:31:39
dit koti sot

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#543 ne: 03-12-2011, 22:13:47
bera ca vrima ne nje mur LOL

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#544 ne: 03-12-2011, 23:23:49
bera ca vrima ne nje mur LOL
Me matrapyk i bere? :P :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 03-12-2011, 23:27:39
jo po me mitraloz :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#546 ne: 03-12-2011, 23:29:02
dit leshi sot

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#547 ne: 05-12-2011, 15:53:15
Qofte per dreke. :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#548 ne: 05-12-2011, 15:59:22
mora shume dhurata nga miq te aferm....

shume urime te bukura...dhe nje urim te thate

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#549 ne: 05-12-2011, 20:26:46
premtova dikujt dicka

Temat e fundit