Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24466

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#550 ne: 06-12-2011, 10:32:56
asgje.....interesan tet i pres te me vijne

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 06-12-2011, 10:51:30
jam ngop me gjume

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#552 ne: 06-12-2011, 11:26:08
jam ngop me gjume
..shyqyr me ne fund..se me pate krijuar pershtypjen se je e pangopur :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 06-12-2011, 11:30:20
fole ti se mos rrije pa fol

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#554 ne: 06-12-2011, 11:31:38
vazhdo tani e na thuaj ndonje gje..mqns paske sebep :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 06-12-2011, 11:35:34
mos te dukem bleona une ty, ik o mbushu

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#556 ne: 06-12-2011, 11:36:49
si te duash ..mua me lusin :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#557 ne: 06-12-2011, 11:43:06
Grens kujdes se mos ta kepusin LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#558 ne: 06-12-2011, 11:59:39
jo po mbushja mendjen Shejit..qenka ngopur sot  ;)..por harron qe kur te jete e uritur do i shkoje leng nga goja pastaj :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#559 ne: 06-12-2011, 12:00:25
edhe do vij ta shtrij ty doren ooooo LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 06-12-2011, 12:00:29
jo po mbushja mendjen Shejit..qenka ngopur sot  ;)..por harron qe kur te jete e uritur do i shkoje leng nga goja pastaj :D

te shkofte longu ne tru ty ishalla :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#561 ne: 06-12-2011, 12:02:17
 nje gje :P qe kishte kohe qe nuk e kisha bere  hmmmmm:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#562 ne: 06-12-2011, 23:42:57
asgje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 07-12-2011, 15:46:59
S'kam bere asgje interesante sot...dhe as me behet..gje interesante..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#564 ne: 07-12-2011, 15:55:05
rezistoj tundimit.....vertet interesante

 • Postime: 151
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 07-12-2011, 18:51:27
^ Te erdhi komshija me kerku fare kosi e?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#566 ne: 08-12-2011, 01:04:40
sapo e bera dicka interesante para 5 minutash

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#567 ne: 08-12-2011, 07:29:25
^ Te erdhi komshija me kerku fare kosi e?

me mua e kishe???
Nese po ...po me erdhi Komshiu alamet plaku LOL
nese jo.....varja do kaloj

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#568 ne: 10-12-2011, 16:51:42
nqs e ke me mua me erdhi komshija per faren e kosit ndejti dhe nja dy ore biles tundi dybekun  :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 10-12-2011, 19:53:28
Verdalle neper Westfield.

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 10-12-2011, 20:57:52
Punova gjithe diten :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#571 ne: 11-12-2011, 16:15:49

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#572 ne: 11-12-2011, 16:19:37
gjeja me interesante seksi qe sapo bera,...kisha harruar si behej LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#573 ne: 11-12-2011, 16:22:30
ti po qe e paske nis diten mir sot  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#574 ne: 11-12-2011, 16:27:27
 hmmmmm:

se niste dita ne ora 4.30 pm tashi e mora vesh LOL

Temat e fundit