Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 23 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 20591

 • Postime: 12743

#550 ne: 06-12-2011, 10:32:56
asgje.....interesan tet i pres te me vijne

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#551 ne: 06-12-2011, 10:51:30
jam ngop me gjume

 • Postime: 2173

#552 ne: 06-12-2011, 11:26:08
jam ngop me gjume
..shyqyr me ne fund..se me pate krijuar pershtypjen se je e pangopur :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#553 ne: 06-12-2011, 11:30:20
fole ti se mos rrije pa fol

 • Postime: 2173

#554 ne: 06-12-2011, 11:31:38
vazhdo tani e na thuaj ndonje gje..mqns paske sebep :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#555 ne: 06-12-2011, 11:35:34
mos te dukem bleona une ty, ik o mbushu

 • Postime: 2173

#556 ne: 06-12-2011, 11:36:49
si te duash ..mua me lusin :P

 • Postime: 12743

#557 ne: 06-12-2011, 11:43:06
Grens kujdes se mos ta kepusin LOL

 • Postime: 2173

#558 ne: 06-12-2011, 11:59:39
jo po mbushja mendjen Shejit..qenka ngopur sot  ;)..por harron qe kur te jete e uritur do i shkoje leng nga goja pastaj :D

 • Postime: 12743

#559 ne: 06-12-2011, 12:00:25
edhe do vij ta shtrij ty doren ooooo LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 06-12-2011, 12:00:29
jo po mbushja mendjen Shejit..qenka ngopur sot  ;)..por harron qe kur te jete e uritur do i shkoje leng nga goja pastaj :D

te shkofte longu ne tru ty ishalla :D

 • Postime: 2173

#561 ne: 06-12-2011, 12:02:17
 nje gje :P qe kishte kohe qe nuk e kisha bere  hmmmmm:

 • Postime: 2568

#562 ne: 06-12-2011, 23:42:57
asgje

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#563 ne: 07-12-2011, 15:46:59
S'kam bere asgje interesante sot...dhe as me behet..gje interesante..

 • Postime: 12743

#564 ne: 07-12-2011, 15:55:05
rezistoj tundimit.....vertet interesante

 • Postime: 151
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 07-12-2011, 18:51:27
^ Te erdhi komshija me kerku fare kosi e?

 • Postime: 2568

#566 ne: 08-12-2011, 01:04:40
sapo e bera dicka interesante para 5 minutash

 • Postime: 12743

#567 ne: 08-12-2011, 07:29:25
^ Te erdhi komshija me kerku fare kosi e?

me mua e kishe???
Nese po ...po me erdhi Komshiu alamet plaku LOL
nese jo.....varja do kaloj

 • Postime: 2568

#568 ne: 10-12-2011, 16:51:42
nqs e ke me mua me erdhi komshija per faren e kosit ndejti dhe nja dy ore biles tundi dybekun  :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 10-12-2011, 19:53:28
Verdalle neper Westfield.

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 10-12-2011, 20:57:52
Punova gjithe diten :D

 • Postime: 2568

#571 ne: 11-12-2011, 16:15:49

 • Postime: 12743

#572 ne: 11-12-2011, 16:19:37
gjeja me interesante seksi qe sapo bera,...kisha harruar si behej LOL

 • Postime: 2568

#573 ne: 11-12-2011, 16:22:30
ti po qe e paske nis diten mir sot  :P

 • Postime: 12743

#574 ne: 11-12-2011, 16:27:27
 hmmmmm:

se niste dita ne ora 4.30 pm tashi e mora vesh LOL

Temat e fundit