Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 24 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 20557

 • Postime: 2568

#575 ne: 11-12-2011, 16:28:30
tani u e nisa un se tani jam  zgjuar LOL

 • Postime: 12743

#576 ne: 11-12-2011, 16:34:13
pse s'thu ti paske shku ne ameriqi or taj LOL

 • Postime: 2568

#577 ne: 11-12-2011, 16:35:45
epra punoj me oren e amerikes

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 11-12-2011, 19:06:30
Nje pike, dy sbera dot :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 11-12-2011, 20:43:06
Pune edhe sot, dite shume e lige  :S

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 11-12-2011, 20:44:28
Qe kisha kohe qe skisha punuar dhe te djelen?  hmmmmm:

 • Postime: 12743

#581 ne: 12-12-2011, 09:58:56
gjeja me interesante...epo dita sa filloj ..ende asgje

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 12-12-2011, 10:00:34
sherrosja qe ne mengjes lol

 • Postime: 12743

#583 ne: 12-12-2011, 10:01:02
sherrosja qe ne mengjes lol

e paske fillu diten mbare pse nuk thu LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 12-12-2011, 10:02:16
e paske fillu diten mbare pse nuk thu LOL

leje mos e pyet, armiku ta fut i yti te vret :P  ><

 • Postime: 12743

#585 ne: 12-12-2011, 10:03:02
ehste i cike me ndryshe po nejse....e ke nga nervi LOL  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 12-12-2011, 10:06:50
ik aman se ma hoqen trurin

 • Postime: 12743

#587 ne: 12-12-2011, 10:16:59
mos ia jep kujt kenaqesine e heqjes se trurit...mos harro gjithkush kete qellim ka  :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 12-12-2011, 10:29:16
mos ia jep kujt kenaqesine e heqjes se trurit...mos harro gjithkush kete qellim ka  :)

po moj po por prinderi srri rehat pa fut hundet :)

 • Postime: 12743

#589 ne: 12-12-2011, 10:31:47
epo cti besh.... :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 12-12-2011, 10:33:26
hic o hic vari qillon 24 ore ju mban inati gje e mire te pakten LOL

 • Postime: 12743

#591 ne: 12-12-2011, 10:33:48
LOL LOL....

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 12-12-2011, 10:36:14
problemi eshte qe dhe une smbaj inat ne pergjithesi, por kur ma jep truri pra kur mbushet kupa duroj duroj dhe sju flas 1 vit rresht pastaj dhe kam frike se ne ket faze jam :P

 • Postime: 12743

#593 ne: 12-12-2011, 11:15:55
he mi mo...se sje kaq e eger jo LOL

 • Postime: 2173

#594 ne: 12-12-2011, 11:35:30
qyqja moj gra :D

 • Postime: 12743

#595 ne: 12-12-2011, 11:35:58
sha ke mer burre LOL

 • Postime: 2173

#596 ne: 12-12-2011, 11:37:14
heuuuu e mesoj edhe kjo gjuhen tone dardanishten dmth :perqafim

 • Postime: 12743

#597 ne: 12-12-2011, 11:45:23
epo  po pergatitmi te njoftohem me ty or ti LOL LOL....si do merrna vesht eeeee LOL

 • Postime: 2173

#598 ne: 12-12-2011, 11:46:16
epo te trashegohemi pra :perqafim

 • Postime: 12743

#599 ne: 12-12-2011, 12:08:25
pse kush na martoi ne???? LOL

Temat e fundit