Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 24 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24548

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#575 ne: 11-12-2011, 16:28:30
tani u e nisa un se tani jam  zgjuar LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#576 ne: 11-12-2011, 16:34:13
pse s'thu ti paske shku ne ameriqi or taj LOL

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#577 ne: 11-12-2011, 16:35:45
epra punoj me oren e amerikes

 • Postime: 115
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#578 ne: 11-12-2011, 19:06:30
Nje pike, dy sbera dot :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#579 ne: 11-12-2011, 20:43:06
Pune edhe sot, dite shume e lige  :S

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#580 ne: 11-12-2011, 20:44:28
Qe kisha kohe qe skisha punuar dhe te djelen?  hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#581 ne: 12-12-2011, 09:58:56
gjeja me interesante...epo dita sa filloj ..ende asgje

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#582 ne: 12-12-2011, 10:00:34
sherrosja qe ne mengjes lol

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#583 ne: 12-12-2011, 10:01:02
sherrosja qe ne mengjes lol

e paske fillu diten mbare pse nuk thu LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#584 ne: 12-12-2011, 10:02:16
e paske fillu diten mbare pse nuk thu LOL

leje mos e pyet, armiku ta fut i yti te vret :P  ><

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#585 ne: 12-12-2011, 10:03:02
ehste i cike me ndryshe po nejse....e ke nga nervi LOL  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#586 ne: 12-12-2011, 10:06:50
ik aman se ma hoqen trurin

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#587 ne: 12-12-2011, 10:16:59
mos ia jep kujt kenaqesine e heqjes se trurit...mos harro gjithkush kete qellim ka  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#588 ne: 12-12-2011, 10:29:16
mos ia jep kujt kenaqesine e heqjes se trurit...mos harro gjithkush kete qellim ka  :)

po moj po por prinderi srri rehat pa fut hundet :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#589 ne: 12-12-2011, 10:31:47
epo cti besh.... :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#590 ne: 12-12-2011, 10:33:26
hic o hic vari qillon 24 ore ju mban inati gje e mire te pakten LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#591 ne: 12-12-2011, 10:33:48
LOL LOL....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#592 ne: 12-12-2011, 10:36:14
problemi eshte qe dhe une smbaj inat ne pergjithesi, por kur ma jep truri pra kur mbushet kupa duroj duroj dhe sju flas 1 vit rresht pastaj dhe kam frike se ne ket faze jam :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#593 ne: 12-12-2011, 11:15:55
he mi mo...se sje kaq e eger jo LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#594 ne: 12-12-2011, 11:35:30
qyqja moj gra :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#595 ne: 12-12-2011, 11:35:58
sha ke mer burre LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#596 ne: 12-12-2011, 11:37:14
heuuuu e mesoj edhe kjo gjuhen tone dardanishten dmth :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#597 ne: 12-12-2011, 11:45:23
epo  po pergatitmi te njoftohem me ty or ti LOL LOL....si do merrna vesht eeeee LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#598 ne: 12-12-2011, 11:46:16
epo te trashegohemi pra :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#599 ne: 12-12-2011, 12:08:25
pse kush na martoi ne???? LOL

Temat e fundit