Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 25 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 23186

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#600 ne: 12-12-2011, 12:09:55
martohemi me forcat tona..sja kemi nevojen asnjerit :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#601 ne: 12-12-2011, 12:10:21
e mire...po mendoja....kush na merr ne mo aman LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#602 ne: 12-12-2011, 12:13:37
atehere?.. e gjeta.. :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#603 ne: 12-12-2011, 12:13:59
ke gjete mo?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#604 ne: 12-12-2011, 12:15:24
ke gjete mo?
..zgjidhjen pra hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#605 ne: 12-12-2011, 12:24:52
shume mire...gezohem per ty LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#606 ne: 12-12-2011, 12:27:53
shume mire...gezohem per ty LOL
...nuk ke vemendjen e duhur dhe te mungon durimi per te marre vesh se cfare zgjidhje kam gjetur pra :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#607 ne: 12-12-2011, 12:28:28
se mos ma the ti dhe se lexova me vemendje LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#608 ne: 12-12-2011, 12:29:11
se mos me pyete ti se cfare zgjidhje kam gjetur? :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#609 ne: 12-12-2011, 12:30:07
se mos me pyete ti se cfare zgjidhje kam gjetur? :P

ok e fillojme nga e para....Grens cila ishte zgjidhja? :)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#610 ne: 12-12-2011, 12:32:39
nuk do martohemi
(ndiq fillim pastaj lexo kete) :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#611 ne: 12-12-2011, 12:35:19
ehu.....me lodhe tashi....

rendesi ka qe nuk do martohemi ...te tjerat kalojne LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#612 ne: 12-12-2011, 12:37:19
sa femije do bejme si fillim? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#613 ne: 12-12-2011, 12:48:11
pa martuar nuk bejme dot femije...se quhen Kopila pastaj LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#614 ne: 12-12-2011, 15:14:35
atehere u pa puna..do bashkjetojme :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#615 ne: 12-12-2011, 15:15:31
sot vertet kam bere shume gjera

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#616 ne: 13-12-2011, 09:39:30
atehere u pa puna..do bashkjetojme :P

snuk...prape ashtu quhen LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#617 ne: 13-12-2011, 12:44:02
atehere te pakten te behemi komshinj..se une nuk jetoj larg teje :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#618 ne: 13-12-2011, 12:44:47
tek lagjja ime nuk jepen shtepi me qira LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#619 ne: 13-12-2011, 12:46:03
ore qe do gjejme nje zgjidhje do gjejme..po pse te zgjedh me te veshtiren hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#620 ne: 13-12-2011, 12:48:28
qe eshte?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#621 ne: 13-12-2011, 12:49:14
ke ballkon te bollshem? hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#622 ne: 13-12-2011, 12:50:30
plot....dy veranda te papara kam LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#623 ne: 13-12-2011, 12:50:55
u zgjidh puna me duket :engjell:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#624 ne: 13-12-2011, 12:51:14
mos e rruaj fare...te zgjidhur e ke LOL :perqafim

Temat e fundit