Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 26 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 25572

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#625 ne: 13-12-2011, 12:54:50
ehhh..hoqa nje barre te rende sa nje mal lodhje:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#626 ne: 13-12-2011, 12:55:19
gjeja me interesante eshte...qe po me presin ne kafe e une rri tollovitem ketu akoma....

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#627 ne: 13-12-2011, 12:56:41
me mire se te tollovitesh nuk ka ..sidomos me mua ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#628 ne: 13-12-2011, 12:58:30
pune plot :(

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#629 ne: 13-12-2011, 12:59:40
prit pak Shej se une me mishelin do dalim pak edhe do vijme shpejt :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#630 ne: 13-12-2011, 13:00:42
LOL LOL.....hajde Grens tek Colis me ke LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#631 ne: 13-12-2011, 13:01:40
mos bej shaka se per koke te komshies vij..mos te kemi llafe pastaj :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#632 ne: 13-12-2011, 13:02:03
sdo me njohesh kete ta dish LOL LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#633 ne: 13-12-2011, 13:04:36
po pres po pres :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#634 ne: 13-12-2011, 13:04:58
sdo me njohesh kete ta dish LOL LOL
..e provojme njehere pastaj shohim e bejme ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#635 ne: 13-12-2011, 13:05:18
..e provojme njehere pastaj shohim e bejme ;)

e mire ik i vrap pele...une po iki ne drejtim tjeter LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#636 ne: 13-12-2011, 13:06:37
mire..po merr leje tek puna ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#637 ne: 13-12-2011, 13:07:07
pse mo ke mendje te keqe????,,do na japesh ndonje dreke me qofte tek tymi LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#638 ne: 13-12-2011, 13:07:55
te vij dhe une se me pihen ca birra :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#639 ne: 13-12-2011, 13:08:20
dola une ..mos bej gabim te mos dalesh se do te thyej gjithe xhamat e shtepise ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#640 ne: 13-12-2011, 13:08:25
hajde tushe.....te pijme te behemi dhoge edhe pastaj ...e cojme ne te arushes Grensin LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#641 ne: 13-12-2011, 13:08:45
dola une ..mos bej gabim te mos dalesh se do te thyej gjithe xhamat e shtepise ;)

qyqa e zeza une ngela pa xhama LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#642 ne: 13-12-2011, 13:09:15
po te pi une..mjer Arusha thuaj :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#643 ne: 13-12-2011, 13:09:40
po te pi une..mjer Arusha thuaj :P

do ja them Arushes kete LOL

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#644 ne: 13-12-2011, 15:31:18
do te me prishesh edhe me ate? :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#645 ne: 13-12-2011, 16:26:35
pse me ke te kam prishur une tyryryryr?

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#646 ne: 13-12-2011, 22:10:20
...kam blere ca gjera koti online.. ^o)

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#647 ne: 13-12-2011, 22:16:36
Gjithe diten xhiro ne qytet, asnje pune nuk mbarova

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#648 ne: 13-12-2011, 22:52:29
mora pjesë në festën e Lucisë (Lucia)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#649 ne: 14-12-2011, 08:54:18
ende asgje interesante...por dita eshte e gjate dhe ka shpresa  :P

Temat e fundit