Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 26715

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#650 ne: 14-12-2011, 09:06:45
akoma ska filluar dita e sotme..per mua te pakten hmmmmm:

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#651 ne: 14-12-2011, 09:15:11
qekemi njesoj...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#652 ne: 14-12-2011, 12:31:39
Nje dore xhingli mingli  reth ores 6 te mengjesit  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 14-12-2011, 12:34:32
une andej nga 01 e nates :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#654 ne: 14-12-2011, 12:35:21
hahaa....Sme lajmerove  te vija atehere une,se skisha si te luaja... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 14-12-2011, 12:37:47
banjo dielli :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#656 ne: 14-12-2011, 12:45:15
kam dale perjashta pa pantollona(ne koridor desha te them) :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#657 ne: 14-12-2011, 13:31:01
Gjume, si pushim qe e kam ^o)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 14-12-2011, 13:31:53
qenke rritur :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#659 ne: 14-12-2011, 14:35:40
asgje pervec nje kafe ne shoqeri te mire

 • Postime: 18
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 14-12-2011, 22:01:21
hic

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#661 ne: 14-12-2011, 22:02:54
perplasa nje makine me humbi portofoli me ra dhe celulari mbi legen me uje

dalin kto per sot

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#662 ne: 15-12-2011, 09:00:58
interesante eshte fakti qe ti pret njerezine te mblidhen dhe njerezia nuk di ku ka koken....pfff

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 15-12-2011, 09:09:39
perplasa nje makine me humbi portofoli me ra dhe celulari mbi legen me uje

dalin kto per sot


kaq pak mo???  LOL :P

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#664 ne: 15-12-2011, 11:19:28
hic
..pusho pak moj se u lodhe duke mos bere asgje :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#665 ne: 15-12-2011, 12:24:50
ja flas me grensin...a ka gje me interesante?

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#666 ne: 15-12-2011, 12:52:13
ne fund te dites mund te bej klasifikimin e gjese interesante.. hmmmmm:

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#667 ne: 16-12-2011, 14:52:53

kaq pak mo???  LOL :P
te tjerat i kam lene per neser

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#668 ne: 16-12-2011, 17:37:13
Sot kam lexur kete:
Nuk ka rendesi se sa her mer frym njeriu ne jet, por sa her ngal pa frym.
Nuk kuptova gjo i m....  per o  e lexova dhe nuk esht pak.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 16-12-2011, 19:11:57
mbas 1 sherri gjigand fitova bonusin  e ketij viti lol

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#670 ne: 16-12-2011, 20:01:33
deri ne oren 5 ishte dite koti pastaj ndodhen ca gjera interesante

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 16-12-2011, 20:21:22
Sot kam lexur kete:
Nuk ka rendesi se sa her mer frym njeriu ne jet, por sa her ngal pa frym.
Nuk kuptova gjo i m....  per o  e lexova dhe nuk esht pak.

dmth qe nuk ka rendesi sa jeton por sa mire i jeton plako ;)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#672 ne: 16-12-2011, 21:08:57
Me iluminove me ket qe the se qesh tuj vdek injorant vallaj   :perqafim :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 16-12-2011, 21:10:39
Me iluminove me ket qe the se qesh tuj vdek injorant vallaj   :perqafim :engjell:

ca po tallesh ti tani

:)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#674 ne: 16-12-2011, 21:12:59
 :D :D   :engjell: :engjell: :engjell:

Temat e fundit