Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 23251

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 13-01-2012, 14:06:55
asgje interesante deri tani

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#726 ne: 13-01-2012, 22:52:51
pash kte te kopshti zoologjik LOL LOL LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#727 ne: 13-01-2012, 22:53:41
ajde ajdeeee ca u beka ne kopshtin zoologjik

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#728 ne: 13-01-2012, 22:56:48
ishte rite dhe bileta sot se kishin kaluar kafshet ne ekstaz 

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#729 ne: 13-01-2012, 22:57:34
se me ke me ngjan ky tigri ahahahah ahahahaah

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#730 ne: 13-01-2012, 22:59:18
LOL LOL LOL ska faj i shkreti eshte zen ngushte

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#731 ne: 13-01-2012, 23:00:33
kush po mujt me fol keq aaa??? ka ma foto pastaj

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#732 ne: 13-01-2012, 23:01:38
ka dhe te tjera po  ne momentine  duhur do vihen

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#733 ne: 13-01-2012, 23:03:32
pash nerin a ke tan qat album me fotografi??

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#734 ne: 13-01-2012, 23:04:59
po or taje eshte kafsh kavaje

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#735 ne: 13-01-2012, 23:05:54
e kur do mujtna me e kqyr?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#736 ne: 13-01-2012, 23:08:09
prit mos u merzit sa te jet momenti duhur

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#737 ne: 13-01-2012, 23:09:04
asgje sme beri pershtypje sot pervec kesaj fotos me siper

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#738 ne: 13-01-2012, 23:10:02
asgje sme beri pershtypje sot pervec kesaj fotos me siper
eshte foto e kapur live ne kopshtin zologjik te tiranes LOL

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#739 ne: 13-01-2012, 23:10:56
qka mund tket qajo foto...mu krejt normal po mduket

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#740 ne: 13-01-2012, 23:11:29
varet nga cfar kendveshtrimesh e shikon

njeri vuan tjetri luan

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#741 ne: 13-01-2012, 23:13:36
nji ktu kom dasht me dal dhe un kush a tu lujt e kush a tu vujt mu krejt normal po mdoket..dro ke trejt dro ske

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#742 ne: 13-01-2012, 23:16:39
kur te nxjerim foton perfundimtare do e kuptosh

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 14-01-2012, 16:54:54
shume gjera interesante me kane ndodhur kete 24 oreshin e fundit....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#744 ne: 14-01-2012, 17:36:41
kam pre floket

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#745 ne: 14-01-2012, 21:18:27
Jam zgjuar ne ore 3 nga nje nate e gjate dhe e vrullshme me shume zocka... :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#746 ne: 14-01-2012, 21:54:29
skam ven gjum ne sy qe pardie dhe mesa shof as sot spaskam ne plan

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#747 ne: 15-01-2012, 14:27:23
....kam fol me babin. :engjell:

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#748 ne: 15-01-2012, 19:18:55
gjum gjith diten ...sh i lodh nga mbrem :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#749 ne: 15-01-2012, 23:10:20
gjum gjith diten ...sh i lodh nga mbrem :DKshu eshte kur i hyn rendshem aksionit darkave ne fundjave :D :D

Temat e fundit