Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 22971

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 08-02-2012, 10:10:49
akoma s;kane filluar gjerat interesante por sot do kete shume gjera interesante besoj.. :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#776 ne: 08-02-2012, 14:23:17
Nxorra leke shume leke nga banka  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#777 ne: 08-02-2012, 21:42:05
...kam shpenzuar nje mbasdite ne nje klase me 7-8 vjecare.. :) ndjesia me e mire qe kam pasur keto kohet e fundit. :)

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#778 ne: 08-02-2012, 21:44:47
dit e vrullshme sot

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#779 ne: 09-02-2012, 11:26:04
dite e lodhshme sot

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#780 ne: 09-02-2012, 11:34:00
epo te kam thene 100 here pusho pak se nuk ja ka nxjerr njeri fundin  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#781 ne: 09-02-2012, 13:39:20
e de e...si nuk te degjoj une ty

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#782 ne: 09-02-2012, 13:50:57
Gjume deri ne 1  :-[

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#783 ne: 09-02-2012, 13:54:32
lucky u

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#784 ne: 09-02-2012, 14:07:24
Gjume deri ne 1  :-[

sa qejf.....per ty dhe sa vuajtje per mua LOL

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#785 ne: 09-02-2012, 18:27:51
Ju tregova ne youtube videon Shqiperia ime Llaman nje grupi te huajve, sa e bukur eshte Shqiperia, ju pelqej gjuha shqipe dhe vendi sa qe shprehen interes ta vizitojne.... :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#786 ne: 10-02-2012, 16:45:46
Ju tregova ne youtube videon Shqiperia ime Llaman nje grupi te huajve, sa e bukur eshte Shqiperia, ju pelqej gjuha shqipe dhe vendi sa qe shprehen interes ta vizitojne.... :)

si me tha nje norvegjeze tek me degjonte te flisja ne Skype me nje mikeshen time....gjuha juaj eshte shume e bukur tek degjohet si cicerim zogjsh....

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#787 ne: 10-02-2012, 19:02:40
Kam plotesuar 6 fjalekryqe me shoket!!  :D :D

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#788 ne: 10-02-2012, 19:25:19
Pune-pune

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#789 ne: 10-02-2012, 22:01:26
si me tha nje norvegjeze tek me degjonte te flisja ne Skype me nje mikeshen time....gjuha juaj eshte shume e bukur tek degjohet si cicerim zogjsh....
Shume e vertete :perqafim

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 10-02-2012, 23:47:05
Xhuli,cila je ti? hmmmmm:

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 10-02-2012, 23:47:46
Me ngjason me sdi ke :D hmmmmm:

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#792 ne: 10-02-2012, 23:48:47
Keto foto Të djallushes,interesante :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#793 ne: 10-02-2012, 23:49:48
si vete e zonja deshe me thon :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#794 ne: 11-02-2012, 00:09:59

si vete e zonja deshe me thon :P
Ti ske nevoje per foto ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#795 ne: 11-02-2012, 00:19:21
 ;) :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#796 ne: 11-02-2012, 15:22:07
valixhen gati....

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 17-02-2012, 22:14:24
shum egjera po pertoj ti shkruaj. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 17-02-2012, 22:15:11
shum egjera po pertoj ti shkruaj. :D

Njesoj LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 17-02-2012, 22:15:29
mos kopjo gjej version tjeter, LOL

Temat e fundit