Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 33 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 20592

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 17-02-2012, 22:19:07
Po mo si te duash LOL

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 17-02-2012, 22:21:06
eh si dua une nuk ben dot ti keshtu qe jep version tjeter. :P :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 17-02-2012, 22:22:20
Meqe kam bere sot ato qe ke bere ti ngelet te jap version tjeter nje dite tjeter  :D

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 17-02-2012, 22:23:03
ato te miat as ne enderr si ke pare keshtu qe vazhdo me versionin tend. :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 17-02-2012, 22:25:13
Ashtu e leme.  :P

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 17-02-2012, 22:25:41
e mire e lame po nuk na the gje te hajrit.. :P Meqe je njeri sagllam. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 17-02-2012, 22:26:22
Them ato qe dua une jo ato qe do ti  ;)

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 17-02-2012, 22:27:40
per pak t epeshkova, duke qene se desha te dija ato qe desha une dhe jo ato qe enderron ti. :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 17-02-2012, 22:28:09
Po po  :D

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#809 ne: 17-02-2012, 22:29:25
kaq kishe per te thene apo tu ngushtuan mendimet interesante. :P :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 17-02-2012, 22:31:21
Jo kam shume mendime interesante por sikur instikti me thote qe sje i duhuri LOL

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#811 ne: 17-02-2012, 22:31:57
instikti yt ka te drejte sepse nuk pershtatesh dot me mua... ;) :P

Mos u merzit. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 17-02-2012, 22:32:21
Fiks  :D

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 17-02-2012, 22:33:51
shoh shenja pishmanlliku ne ato qe the. :P :P LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 17-02-2012, 22:34:48
Ore une spo te heq dot qafe LOL

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 17-02-2012, 22:35:44
nje gje harron qe me mire hiq qafe veten tende se mua. :P LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 17-02-2012, 22:37:12
Ti ngjiske si cumcakiz  :D

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#817 ne: 17-02-2012, 22:38:11
Une ngjis ku dua dhe kur dua po me ty nuk ngjiskam dot se qenke beton nga mendimet. LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 17-02-2012, 22:39:13
Reciproke  :D

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 17-02-2012, 22:40:17
Hajde pra tung se nuk puqem me ata qe mendojne qe jane reciproke une. :P :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 17-02-2012, 22:41:00
Tung  :)

 • Postime: 7469
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 17-02-2012, 22:43:28
Gjera interesante q eiken por me interesante do jene ato mbas ores 12 sot. :D :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 17-02-2012, 22:47:34
Ato mbaji fort se jane reale LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 18-02-2012, 20:00:42
...takuar nje shoqe pas shume vitesh. :)

 • Postime: 266

#824 ne: 18-02-2012, 22:30:56
Po kaloja rruges per hallin tim dhe degjoj nje plake (grua) e keqe me nje ze sorre qe thot :
Chi passa e non saluta ogni passo una caduta
(Kush kalon e nuk me saluton cdo hap u rrezofte)-kuptimi
Ka pune te tjera Zoti dhe ska koh  me te degju ty -i thash o sheleme.
Kur u ktheva bera sikur caloja -me stil ;)
He me tha          -fillova me qesh
E bona me te bo qefin ty -i them
Pse  keshtu me bohet qefi mu -me tha
U ty te marte dreqi moj katunare muti  -ithash
Se kuptova se me provokoi apo e kishte me tamam.
Ca me jan qep si muti mas kepuces.

Temat e fundit