Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 33 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24556

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 17-02-2012, 22:19:07
Po mo si te duash LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 17-02-2012, 22:21:06
eh si dua une nuk ben dot ti keshtu qe jep version tjeter. :P :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#802 ne: 17-02-2012, 22:22:20
Meqe kam bere sot ato qe ke bere ti ngelet te jap version tjeter nje dite tjeter  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#803 ne: 17-02-2012, 22:23:03
ato te miat as ne enderr si ke pare keshtu qe vazhdo me versionin tend. :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#804 ne: 17-02-2012, 22:25:13
Ashtu e leme.  :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 17-02-2012, 22:25:41
e mire e lame po nuk na the gje te hajrit.. :P Meqe je njeri sagllam. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#806 ne: 17-02-2012, 22:26:22
Them ato qe dua une jo ato qe do ti  ;)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#807 ne: 17-02-2012, 22:27:40
per pak t epeshkova, duke qene se desha te dija ato qe desha une dhe jo ato qe enderron ti. :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#808 ne: 17-02-2012, 22:28:09
Po po  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#809 ne: 17-02-2012, 22:29:25
kaq kishe per te thene apo tu ngushtuan mendimet interesante. :P :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#810 ne: 17-02-2012, 22:31:21
Jo kam shume mendime interesante por sikur instikti me thote qe sje i duhuri LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#811 ne: 17-02-2012, 22:31:57
instikti yt ka te drejte sepse nuk pershtatesh dot me mua... ;) :P

Mos u merzit. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#812 ne: 17-02-2012, 22:32:21
Fiks  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#813 ne: 17-02-2012, 22:33:51
shoh shenja pishmanlliku ne ato qe the. :P :P LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#814 ne: 17-02-2012, 22:34:48
Ore une spo te heq dot qafe LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 17-02-2012, 22:35:44
nje gje harron qe me mire hiq qafe veten tende se mua. :P LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 17-02-2012, 22:37:12
Ti ngjiske si cumcakiz  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#817 ne: 17-02-2012, 22:38:11
Une ngjis ku dua dhe kur dua po me ty nuk ngjiskam dot se qenke beton nga mendimet. LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 17-02-2012, 22:39:13
Reciproke  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 17-02-2012, 22:40:17
Hajde pra tung se nuk puqem me ata qe mendojne qe jane reciproke une. :P :P

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 17-02-2012, 22:41:00
Tung  :)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#821 ne: 17-02-2012, 22:43:28
Gjera interesante q eiken por me interesante do jene ato mbas ores 12 sot. :D :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 17-02-2012, 22:47:34
Ato mbaji fort se jane reale LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#823 ne: 18-02-2012, 20:00:42
...takuar nje shoqe pas shume vitesh. :)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#824 ne: 18-02-2012, 22:30:56
Po kaloja rruges per hallin tim dhe degjoj nje plake (grua) e keqe me nje ze sorre qe thot :
Chi passa e non saluta ogni passo una caduta
(Kush kalon e nuk me saluton cdo hap u rrezofte)-kuptimi
Ka pune te tjera Zoti dhe ska koh  me te degju ty -i thash o sheleme.
Kur u ktheva bera sikur caloja -me stil ;)
He me tha          -fillova me qesh
E bona me te bo qefin ty -i them
Pse  keshtu me bohet qefi mu -me tha
U ty te marte dreqi moj katunare muti  -ithash
Se kuptova se me provokoi apo e kishte me tamam.
Ca me jan qep si muti mas kepuces.

Temat e fundit