Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 23267

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#875 ne: 23-03-2012, 14:11:28
c'koicidence une te kam pare me gjethe fiku po se ku e kishe vene gjeje vete. LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#876 ne: 23-03-2012, 14:49:47
prit se sta tregva te gjithe endrren .....ishte vape ,na pevelonte dielli dhe une ta shkula gjethen dhe beja fresk LOL....ty te lashe ashu gollomesh....lakmi sorrave i beje LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#877 ne: 23-03-2012, 14:51:16
prit se sta tregva te gjithe endrren .....ishte vape ,na pevelonte dielli dhe une ta shkula gjethen dhe beja fresk LOL....ty te lashe ashu gollomesh....lakmi sorrave i beje LOL
edhe ti syte na si ato... :P :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#878 ne: 23-03-2012, 14:57:32
sigurisht syte per te pare jane tipi LOL

pastaj enderr qe....;P

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 23-03-2012, 15:08:35
ben vaki dhe s'ndodh deshe te thuash. :D :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#880 ne: 23-03-2012, 15:41:05
ne ajer me kap ti mua LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 23-03-2012, 15:41:56
avash se u qulle ... :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#882 ne: 23-03-2012, 15:43:10
uu me fal..te laga mo? LOL

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 23-03-2012, 15:54:10
desh me keshtu qe leshohe pak me tutje presionin. :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#884 ne: 23-03-2012, 18:14:58
LOL,,,e jo ashtu e kam une me presion LOL

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#885 ne: 23-03-2012, 18:37:22
Gjumë tërë ditën.

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#886 ne: 23-03-2012, 20:17:17
Ihaaaaa, nuk di nga tja nis :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#887 ne: 23-03-2012, 20:21:16
Ihaaaaa, nuk di nga tja nis :D

Eh, nise nga fillimi :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 23-03-2012, 20:30:00
Bera interesanten sot ne publik te gjere LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#889 ne: 23-03-2012, 20:31:12
Po he,si? Se ti edhe bie ne sy shume  :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 23-03-2012, 20:35:31
Ehhh lere se ti them ne kofidence :P


Po ti bere gje interesante? :Dperq

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#891 ne: 23-03-2012, 20:37:30
Une ja u zura me lefton e tipin sot LOL me cane menderen duke me ber interesantet LOL

perq

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 23-03-2012, 20:39:35
Ma ke mbajtur mire Lefton keto kohe se e kam lene pasdore te shkretin  LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#893 ne: 23-03-2012, 20:44:29
Jo jo se dua me. Me ka akuzuar si tradhetare LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#894 ne: 23-03-2012, 20:47:10
Del nga moda shpejt ai, ske faj  :( LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#895 ne: 23-03-2012, 20:49:15
Uaa po moj, eshte bere demode fare LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#896 ne: 23-03-2012, 20:51:15
Taksirati jone thuaj qe na ra per pjese LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#897 ne: 23-03-2012, 20:53:26
Po pse moj cka te mire ai dreq?  :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 23-03-2012, 20:55:21
Interesanten po e bëj tani.....po ju këshilloj vajza, mosni se Lefter preket në sedër, e cmon shumë besnikërinë.. :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 23-03-2012, 20:57:32
Interesanten po e bëj tani.....po ju këshilloj vajza, mosni se Lefter preket në sedër, e cmon shumë besnikërinë.. :D


Po po LOL prandaj me nxorri sekretet sot LOL i kam ber dalje fare  :D

Temat e fundit