Gjeja me interesante qe keni bere sot...? - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 24449

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 23-03-2012, 20:57:41
Hahaha Parlote...ku ka seder ai aman? :P (po bej interesanten :D )

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#901 ne: 24-03-2012, 12:31:48
E lexova kete temen.... :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#902 ne: 24-03-2012, 13:42:18
hic asgje...ca sms ne numer gabim...futa burrin ne sherr me gruan me duket LOL

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 24-03-2012, 15:37:59
hic asgje...ca sms ne numer gabim...futa burrin ne sherr me gruan me duket LOL

 :D :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#904 ne: 24-03-2012, 16:20:06

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 30-03-2012, 22:17:06
Umerzita dhe qava shume....
por fare interesante....

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 30-03-2012, 23:10:52
U mblodhem mbasdite 5 kunatat bashke...gje qe nuk ndodh shpesh :d..kaluam 3 ore te tera muhabet...e meritojme nje duartrokitje :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#907 ne: 31-03-2012, 12:22:31
pritje per rezultatet..

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#908 ne: 02-04-2012, 17:30:05
asgje e sakte..parametrat mire,por eshte bere vartese e drograve....bela e madhe

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 03-04-2012, 19:32:53
U mblodhem mbasdite 5 kunatat bashke...gje qe nuk ndodh shpesh :d..kaluam 3 ore te tera muhabet...e meritojme nje duartrokitje :D

Rrallë e përmallë.. :perqafim

Tek unë është e kundërta, jemi vetëm dy kunata e kurrë nuk shihemi (jo që jam asociale...) ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 03-04-2012, 20:51:47
...kam ngrene nje dreke me ca fruta deti qe nuk i kisha provuar kurre me pare. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 03-04-2012, 20:55:15
kam kap 1 kontrate pune me fitim prurese se e para

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#912 ne: 04-04-2012, 05:24:21
ta lumsha shej....projekt i ri?

Asgje interesante ,pervec faktin qe po nisemi dhe uroj ,shpresoj,lutem qe te arrijme sic duhet atje...pls god be with us

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#913 ne: 04-04-2012, 09:14:08
kam kap 1 kontrate pune me fitim prurese se e para


..shtrengoje fort..mos e lesho :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#914 ne: 06-04-2012, 22:43:43
kam bere lemsh dynjane :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 07-04-2012, 11:22:00
...ne kerkim te interesantes.. :P :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#916 ne: 07-04-2012, 11:22:44
Mbasdite do bej...paradite e kam relax. :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#917 ne: 07-04-2012, 12:46:48
Mbasdite do bej...paradite e kam relax. :D
E cfare do besh keshtu :D qe eshte aq interesante?

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#918 ne: 07-04-2012, 13:00:21
E cfare do besh keshtu :D qe eshte aq interesante?

PO ja..do shkojme ne kinema njehere si fillim..atehere ne funfair...atehere ne darke do iki ne nje koncert. :D

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#919 ne: 07-04-2012, 13:35:55
PO ja..do shkojme ne kinema njehere si fillim..atehere ne funfair...atehere ne darke do iki ne nje koncert. :D
C'koncert se me duket do ju ngjitem pas ne ate koncertin :D,qe ta fut ne kategorine e dickaje interesante sot!

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#920 ne: 07-04-2012, 14:24:23
C'koncert se me duket do ju ngjitem pas ne ate koncertin :D,qe ta fut ne kategorine e dickaje interesante sot!

Drake & Pearl Jam..nese te interesojne...une per veti po shkoj me shoqet te shoh Drake :D

Bileta ishte dhurate qe me ben.

 • Postime: 547
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#921 ne: 12-04-2012, 15:29:45
asgje thjesht e perditshme  :S

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 13-04-2012, 23:43:53
Provim :D

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#923 ne: 13-04-2012, 23:53:37
Nje debat me keshillin drejtues, debat se ciles i doli llafi im  ;)

 • Postime: 182
 • Karma: +0/-0

#924 ne: 14-04-2012, 00:05:19
Zeri Yt, u ktheva si cdo here  :)

Temat e fundit