×
Hyrja
Profili

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

Gjeja me interesante qe keni bere sot...?

· 1258 · 20531

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 23-03-2012, 20:57:41
Hahaha Parlote...ku ka seder ai aman? :P (po bej interesanten :D )

 • Postime: 12234

#901 ne: 24-03-2012, 12:31:48
E lexova kete temen.... :D :D

 • Postime: 12743

#902 ne: 24-03-2012, 13:42:18
hic asgje...ca sms ne numer gabim...futa burrin ne sherr me gruan me duket LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 24-03-2012, 15:37:59
hic asgje...ca sms ne numer gabim...futa burrin ne sherr me gruan me duket LOL

 :D :D

 • Postime: 12743

#904 ne: 24-03-2012, 16:20:06

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 30-03-2012, 22:17:06
Umerzita dhe qava shume....
por fare interesante....

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#906 ne: 30-03-2012, 23:10:52
U mblodhem mbasdite 5 kunatat bashke...gje qe nuk ndodh shpesh :d..kaluam 3 ore te tera muhabet...e meritojme nje duartrokitje :D

 • Postime: 12743

#907 ne: 31-03-2012, 12:22:31
pritje per rezultatet..

 • Postime: 12743

#908 ne: 02-04-2012, 17:30:05
asgje e sakte..parametrat mire,por eshte bere vartese e drograve....bela e madhe

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#909 ne: 03-04-2012, 19:32:53
U mblodhem mbasdite 5 kunatat bashke...gje qe nuk ndodh shpesh :d..kaluam 3 ore te tera muhabet...e meritojme nje duartrokitje :D

Rrallë e përmallë.. :perqafim

Tek unë është e kundërta, jemi vetëm dy kunata e kurrë nuk shihemi (jo që jam asociale...) ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#910 ne: 03-04-2012, 20:51:47
...kam ngrene nje dreke me ca fruta deti qe nuk i kisha provuar kurre me pare. :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 03-04-2012, 20:55:15
kam kap 1 kontrate pune me fitim prurese se e para

 • Postime: 12743

#912 ne: 04-04-2012, 05:24:21
ta lumsha shej....projekt i ri?

Asgje interesante ,pervec faktin qe po nisemi dhe uroj ,shpresoj,lutem qe te arrijme sic duhet atje...pls god be with us

 • Postime: 2173

#913 ne: 04-04-2012, 09:14:08
kam kap 1 kontrate pune me fitim prurese se e para


..shtrengoje fort..mos e lesho :P

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#914 ne: 06-04-2012, 22:43:43
kam bere lemsh dynjane :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 07-04-2012, 11:22:00
...ne kerkim te interesantes.. :P :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#916 ne: 07-04-2012, 11:22:44
Mbasdite do bej...paradite e kam relax. :D

 • Postime: 1283

#917 ne: 07-04-2012, 12:46:48
Mbasdite do bej...paradite e kam relax. :D
E cfare do besh keshtu :D qe eshte aq interesante?

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#918 ne: 07-04-2012, 13:00:21
E cfare do besh keshtu :D qe eshte aq interesante?

PO ja..do shkojme ne kinema njehere si fillim..atehere ne funfair...atehere ne darke do iki ne nje koncert. :D

 • Postime: 1283

#919 ne: 07-04-2012, 13:35:55
PO ja..do shkojme ne kinema njehere si fillim..atehere ne funfair...atehere ne darke do iki ne nje koncert. :D
C'koncert se me duket do ju ngjitem pas ne ate koncertin :D,qe ta fut ne kategorine e dickaje interesante sot!

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#920 ne: 07-04-2012, 14:24:23
C'koncert se me duket do ju ngjitem pas ne ate koncertin :D,qe ta fut ne kategorine e dickaje interesante sot!

Drake & Pearl Jam..nese te interesojne...une per veti po shkoj me shoqet te shoh Drake :D

Bileta ishte dhurate qe me ben.

 • Postime: 547
 • Gjinia: Mashkull

#921 ne: 12-04-2012, 15:29:45
asgje thjesht e perditshme  :S

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#922 ne: 13-04-2012, 23:43:53
Provim :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#923 ne: 13-04-2012, 23:53:37
Nje debat me keshillin drejtues, debat se ciles i doli llafi im  ;)

 • Postime: 182

#924 ne: 14-04-2012, 00:05:19
Zeri Yt, u ktheva si cdo here  :)

Temat e fundit